Şimdi Ara

İkinci el mi 6 6/64 siyah (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
45
Favori
63.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1adet redmi note 4x aldik arkadaştan. kendisi gerçekten çok ilgiydi. ayrica hizli kargo icin de teşekkürler. f/p telefonu almayı dusunen varsa bu arkadasimizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi Note 4X/32 almayı düşünüyorum ama garanti olayı nasıl oluyor?
  • İbrahim bey gayet ilgili, bilgili, işini düzgün yapan bir arkadaş. kendisinden Mi note 3 aldım. ürün orijinal kutusu ve içeriği tam olarak geldi.telefonun tüm jelatinleri üstünde idi. yani tamamen sıfır olarak size ulaştırıyor. paketi, kargosu özenli ayrıca dönüştürücü ve temperli cam da koymuş paketin içine. memnun kaldım ve tavsiye ederim. kendisine de teşekkür ederim.
  • hızlı, sorunsuz alışveriş için teşekkürler.
  • Merhaba, note 4x simsiyah var mı? Bir de bu ürüne format veya fabrika ayarlarına dön dediğim zaman imei kaydı siliniyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Redmi 5 Plus'in siyahinin gelme durumu var midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi 5 oluş için IMEI atabilirmiyiz ve global sürümü yükleyebilirmisiniz.
  • PM atamıyorum size hata veriyor telefon numaranızı yollarmisiniz

• redmi 5 3/32 modelinin fiyatı nedir acaba
  • 1 adet Hatsune Miku 3/32 Note 4X, 1 adet de Mavi renk 3/32 Note 4X satın aldım. Zerre kusur olursa rahat etmem demiştim, zerre de kusur yok gerçekten. Bütün testleri yaptım. Yazılımsal ya da donanımsal herhangi bir sorun yok. Güzel bir alışverişti. Hediyeler için de teşekkür ederim. Elinize sağlık, iyi satışlar.İkinci el mi 6 6/64 siyah
  • İbrahim beyden mi note 4 mavi renk aldım. Sipariş ve sonrasında ilgili davranışları malının arkasında duran bir satıcı izlenimi vermesi beni memnun etti. Tekrar teşekkür ederim.

• Bir adet kırmızı mi 5x ve bir adet redmi note 4x aldık . Güvenilir satıcı şiddetle tavsiye edilir
  • internetten Xiaomi Telefonlara bakarken Arkadaşın ilanını gördüm.piyasaya göre bir tık daha ucuz gibi geldi fiyatları..
    ama hiç tanımadığın birisine yüksek miktar sayılabilecek parayı havale yapıp ürünün gelmesini beklemek ne kadar mantıklıydı.
    daha sonra yorumları okudum sıfır şikayet oldugunu gördüm.ve hiç düşünmeden arkadaşın hesabına havale yaptım.
    herşey anlattığı ve söz verdiği gibi gelişti.
    aynı gün ürünü kargoya verdi.mükemmel şekilde paketlenmişti. her şey eksiksizdi.
    bu adamın ağzından çıkan söz senettir ben kefilim.
    aldığım cihaza 15 gün sonra gerekli tüm yazılım destegini sağlayarak global rom imei vs. işlemlerini mükemmel şekilde halletti.
    eger siz de intetnetten bu şekilde bir cihaz almak isterseniz fazla aramanıza gerek alın geçin.
    dostlarıma tavsiye edecegim ısrarla..
    hayırlı işlerin olsun kardeş.dürüstlüğünün karşılıgını Allah sana verecektir herzaman.
    selametle..

• kendisinden bir adet note 4x aldım. sorduğum sorulara düzgün cevaplar veren, kargoyu takip eden birisi. kargosu düzgün ve eksiksiz idi. kendisine teşekkür ediyorum ilgisi için.
  • meizu m6 note son ne olur?
  • Xiaomi Redmi 5a için 2 imei de kayıtlımı ? ben çift kullanıyorum da
  • Xiaomi Redmi 5a 2/16 gold geldi çok teşekkürler.
  • Merhaba
    Mi max 2 cihazimin imeiler silinince orjinal romunu yuklerken install and lock secenegi seçili olduğu icin imeiler gelmedigi gibi bootloader kilitlendi. Şimdi imeiler olmadigi icin bootloader kilidinin acilmasi icin basvuramiyorum çünkü miui hesabinda oturum acamiyorum cihaz kimligini tanimadigi icin.

Farkli bir yontem ile imei atmak mumkun mu ? Kurtarabilir miyiz cihazı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adet note 5 pro aldım kendisinden, bootloader açık, kararlı sürüm yüklü geldi. Donanımsal bir sıkıntı yaşamadım, böyle gider diye ümit ediyorum. İyi satışlar dilerim.
  • M6 note hangi renkler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.