Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok basit olarak, şu iki görseli de inceleyin ve anlatmaya çalıştığım şeyi net görebilirsiniz. şimdi çektim. bu gcam sayesinde iphone seviyesinde fotoğraf kalitesine ulaşabiliyoruz (önceki telefonum iphone se 2020 ydi oradan biliyorum.)

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]
    Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Notorious II kullanıcısına yanıt

saolun hocam yaptim galiba yuvarlak icine aldin bos kisma iki tik yaptim acildi kurdum daha once ugrasmistim DCİM resimlerin kaydettigi bolme klasor aciliyordu bunda yok galiba

• stock kamera mat gcam cok acik cok parlak gozukuyor ikisinide ayni karede cektim bayabi fark var hocam saolun paylasiminiz icin tsk.

• The Notorious II kullanıcısına yanıt

4k 60 fps video cekmiyor galiba hocam ayari var cekim yapmiyor

• jaws01 J kullanıcısına yanıt

hayır çekmiyor o yüzden 4k 30 fpsde diye belirttim :)

• Arkadaşlar merhaba. An itibarıyla ben de aranıza katılmış bulunuyorum. :) Telefon bugün elime ulaştı. İlk gözüme çarpan şey AMOLED'in net farkını hissetmem oldu. Resmen gözümün pasını sildi.

Bunun dışında bu telefonun camında koruyucu var mı ben tam anlayamadım çok incecik bir şey var gibi ama yoksa camın kendisi mi o ayırt edemedim? Eğer varsa bu koruyucu tırnak, cepteki bozuk para gibi şeylerden ve kılcak çiziklerden korur mu camı?

Bir de kamerayı zeminden nasıl koruyabilirim, kılıfı önerisi var mı bu konuda, kamera açıklığı fazla masaya falan koyuyorum da çizilecek gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 21 Aralık 2021; 15:51:58 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Üzerinde ince bir ekran koruyucu var ben bir hafta sonra çıkardım. uçtan kalkmıştı. Ben hiç bir telefonumda ekran koruyucu kullanmam. şimdi zaten en kral ekran koruyucusunu taksanız. cebinizde bozuk para vs varsa çizer. dikkatli kullanırım bozuk para vs aynı yere koymam telefonu. kılıf olarak alttaki kılıfı kullanıyorum çok güzel yapıyor teli elde tutuşu falan çok iyi tek kötü yanı azda olsa sarardı zaten silikon kılıflarda henüz sararmayanı görmedim. renkli kılıfta kullanmayı sevmiyorum. işim yaglı paslı olmasa temiz bir işim olsa kılıfta kullanmam.

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]mobilcadde.com
    Dafoni Hummer Xiaomi Redmi Note 10 Pro Ultra Koruma Kamera Korumalı Silikon Kenarlı Şeffaf Kılıf
    https://www.mobilcadde.com/dafoni-hummer-xiaomi-redmi-note-10-pro-ultra-koruma-kamera-korumali-silikon-kenarli-seffaf-kilif-156861

• Hocam öncelikle teşekkür ederim. Bu kılıf peki kamerayı sarıyor mu güzelce, kılıf konusunda şu an önceliğim masa gibi şeylere koyarken kamerayı korumaya çalışmak malum çıkıntısından dolayı.

Ekran koruyucu konusunda bugüne kadar kullandığım normal koruyucular benim işime yaramıştı. Bozuk para, tırnak gibi şeylerin en azından altındaki cama geçmesini engellediğini düşünüyorum normal temperli camların. Çizse de temperli camı çiziyorlar sadece gibi geliyor. Merak ettiğim şu an telefonla beraber gelen bu üstündeki ince şeyi çıkarsam mı korur mu acaba bu saydıklarımdan diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 21 Aralık 2021; 20:39:43 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt

Kılıf telefonu masaya koydugunuzda kameranın zemine temasını engelliyor. Ekran koruyucu kullanmadıgım için bilemiyorum.

• 12.5.6 geldi, kontrol edin

• 0MG90 kullanıcısına yanıt

endonezyami gelen hocam

• jaws01 J kullanıcısına yanıt

Türkiye kararlı sürüme geldi

Gelen güncelleme Enhanced sürüm, sonunda geldi yani

Ne gibi yenilikler var?

• Google'a enhanced sürüm yazarak bakabilirsiniz

Kısaca eski sürümlere göre daha iyi optimizasyon, daha iyi pil ömrü ve dahili belleği kullanarak +2GB RAM ekleyebiliyorsunuz

• Google Kişiler çalışmıyor:
    Redmi Note 10 Pro, MIUI global 12.5.9 güncelleme sonrası Google Kişiler uygulaması çalışmıyor. Tüm rehber kayboldu, oturum açılmıyor.
    Ayrıca Gmail'de de mail yazamıyorum. Xiaomi acil çözmelidir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün Kocaeli Mi mağazasına gittim. Telefonu takasa kullanıp 11T pro sorayım dedim 3500 lira teklif verdiler. Üstüne de 10 bin lira istediler. İlgilenen varsa haber vereyim dedim.

Benim sürüm güncellemesi geldi ama ram arttırma kısmını göremedim. benim yurtdışı india global sürüm bende yok mu acaba 😔

• 12.5.6 gelmişti ama yüklememiştim. Şimdi tekrar baktım fakat güncelleme gözükmüyor. Sanırım geri çekildi.

• yukselg Y kullanıcısına yanıt

Ayarlar > Ek ayarlar > Bellek uzantısına girip etkinleştirebilirsiniz

• antofagasta A kullanıcısına yanıt

Güncelleme dosyasını internetten indirip kendinizde kurabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.