Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşim de note 8 pro var o da zaman zaman sıkıntı yaşıyor. Telefonu sevdim bu saatten sonra zaten başka telefon da alamam. Bu fiyata da açıkçası böyle özelliklerde telefon zor bulunur.

Allah'tan telefonla çok konuşan bir değilim de sensör mağduriyeti fazla yaşamıyorum. Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende baştan öyle olduğuna inanıyordum ancak ben aramalarımı sürekli bip ten yapıyorum ve malasef yine sensör sorunu var.Arada yapsada bu olmadığı anlamına gelmiyor ha ben şuana kadar 2 kere yanlışlıkla kapattım çağrıyı.Bu arada benim cihaz düz note 10.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

True phone bugün 35 tl satın aldım. Parasını son kuruşuna kadar hakediyor. Ayrıca thema galerisindede mükemmel premium temalar var.

Temalardan bir kaç görüntü atma şansınız var mı? Ben de satın almayı düşünüyorum. Yeter ücretsiz kullandığım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Temalardan bir kaç görüntü atma şansınız var mı? Ben de satın almayı düşünüyorum. Yeter ücretsiz kullandığım :)

Alıntıları Göster

Ben bu crimson kullanıyorum çok begendim premium yazıyordu ücret çıkmadı. Premium yazan temalar fiyat çıkmıyor. Bir video seyrettiriyor sonra indiriyorum. Şuan crimson ücretsiz yazıyor sanal kartım ekli para çekemez premium temalardan. Sizde bir deneyin.

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]
    Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Sen kullanma zaten. Tövbe tövbe sanki ben yaptım telefonu da ben sattım. Adam almış telefonu zaten ben mevcut duruma göre konuştum. Yanağına yapıştırıp mağdur olmasın diye dedik, kabahatmi ettik.

Alıntıları Göster

Güzel kardeşim atarlanacak bir durum yok. İnsan gibi fikirlerimizi paylaşabiliriz. Bu konunun başından itibaren kaç arkadaşımız aynı dertten muzdarip olduğunu yazmış. Güncelleme ile de düzelmemiş.Konu sahibi arkadaş da olayı başka bir program indirerek çözdüğünü anlatmış. Herkes farklı durumlar yaşıyor. Lakin sadece sensör sorunu değil, pilin hızlı bitmesi gibi, dokunmatik sorunları gibi başka sorunlar da mevcut telefonda. Ben de sizler gibi bu fiyat aralığındaki en sıkıntısız telefonu alabilmek için araştırma yapıyorum. Fazla alternatifimiz de yok. Note 10 pro, mi 11 lite ve a52. A52nin de görüntüsü basit geliyor bana işlemcisi daha düşük ve kasa problemi var. Şu ana kadar mi 11 lite için bir problem duymadım. Aslında gönlüm hâlâ note 10 pro diyor ama bu sorunların varlığını bile bile de alamam. En iyisi bir müddet daha takip etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekinoks-28 -- 13 Temmuz 2021; 16:46:54 >

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt

Pil sorunu dokunmatik sorunu yok kardeşim. Elli kere yazdık burda sensörde yaşayanda var bnm gibi yaşamayanda teli öpüyormuş gibi kullanmazsan yaşama ihtimalin az.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekinoks-28

Güzel kardeşim atarlanacak bir durum yok. İnsan gibi fikirlerimizi paylaşabiliriz. Bu konunun başından itibaren kaç arkadaşımız aynı dertten muzdarip olduğunu yazmış. Güncelleme ile de düzelmemiş.Konu sahibi arkadaş da olayı başka bir program indirerek çözdüğünü anlatmış. Herkes farklı durumlar yaşıyor. Lakin sadece sensör sorunu değil, pilin hızlı bitmesi gibi, dokunmatik sorunları gibi başka sorunlar da mevcut telefonda. Ben de sizler gibi bu fiyat aralığındaki en sıkıntısız telefonu alabilmek için araştırma yapıyorum. Fazla alternatifimiz de yok. Note 10 pro, mi 11 lite ve a52. A52nin de görüntüsü basit geliyor bana işlemcisi daha düşük ve kasa problemi var. Şu ana kadar mi 11 lite için bir problem duymadım. Aslında gönlüm hâlâ note 10 pro diyor ama bu sorunların varlığını bile bile de alamam. En iyisi bir müddet daha takip etmek.

Alıntıları Göster

İyide ben adama al kullan sorun olmaz diye bir yorum yapmadımki. Adam halihazırda almış telefonu sorun yaşıyor, belliki iade edememiş kullanmak zorunda, bende 45 derece tut konuş dedim. Telefonda sorun yok demedimki ben. Kullanmadığım telefonun yazılımı donanımı ile ilgili yorumda yapamam zaten. Al sat tut demem. Hali hazırda almış olana fiziksel bildiğim çözümü sunabilirim. Yeni telefonlar eski telefonlar gibi değil, 45 derece açıyla yapılmış ahizesi, haliyle yanağa 45 derece açıyla tutuncada konuşturabiliyorlar, Yanağa değmeyince zaten sensöre bile gerek kalmıyor aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Pil sorunu dokunmatik sorunu yok kardeşim. Elli kere yazdık burda sensörde yaşayanda var bnm gibi yaşamayanda teli öpüyormuş gibi kullanmazsan yaşama ihtimalin az.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=znTObIxpnPk

Sende olmayabilir ama olanlar var.

Şikayetvar sitesinde onlarca şikayet var. İki örnek paylaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekinoks-28 -- 13 Temmuz 2021; 18:47:38 >

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt

Şikayet var kendi ismini soyismini yaz senin hakkında bile şikayet çıkar. salla şikayet varı binlerce cihaz satılıyor 3-5 tane her marka modelde çıkıyor. Zaten telefonu almamışın bunları örnek olarak gör alma o zaman. dert ettigin şeye bak. he yok illa ben dertlenirim diyorsan tamam bu dedigin bütün sorunlar varRedmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 13 Temmuz 2021; 20:26:23 >
  • Şikayet var tarzı sitelere bakarsak sorunsuz telefon bulamayız zaten, O yüzden o tarz sitelerden çok işini iyi yapan kanalların incelemeleri ve modelleri hali hazırda kullanan kişilerin yorumları önemli daha çok bence, Malum şans işi birazda en sorunsuz cihazı alsak yine sorun çıkma ihtimali var ve bu tarz şikayet sitelerinde benzer yorumlar görünce vazgeçmemek lazım hemen...

Lakin işin diğer bir kısmı var uzun zamandır P9 kullanıyorum ve yeni bir model almak istiyorum ve araştırmalar yapıyorum, Aslında Xiaomi markası tercihim değildi lakin bazı modelleri gerçekten çok şık ve güzel özellikler sunuyor diye bakmaya başladım, En çok hoşuma giden modeli Mi Note 10 Lite olmuştu her anlamda iyiydi ama aşırı derecede bu konuda'da bahsi geçen sensör sorunu vardı hani çıkmayan kişi sayısı daha az sanırım forumda gördüğüm kadarı ile yeni gelen modellerde'de bu sorunun olması şaşırtıcı bir durum neden önlem almıyorlar anlamak güç çok güzel cihazlar var ama uğraşmamak için yanaşmıyorum, Yoksa favori modellerimin başında Redmi 10 pro geliyor.

• arkadaşlar selamlar

note 8'den sonra note 10 pro'ya geçmeye karar verdim ( note 8'i sattım )

yazılımsal sorunlar düzeldi mi? ( telefonun yeni çıktığını varsaydım ve olmasını muhtemel kıldım )

mesela note 8 kullanırken 12.2 sürümünde telefon berbat duruma düşmüştü 12.3 sürümünde düzeldi ve daha iyi oldu , bundada buna benzer durumlar olacaktır illaki

4.000 lira bayılayım mı yoksa yazılımların veya VARSA ilk parti ürütimlerdeki donanım sorunlarının geçmesini mi bekleyeyim?

alıntı yaparak cevap yazarsanız çok sevinirim , teşekkürler

telefon geçmişim ( sony z3 compact , note 8 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 14 Temmuz 2021; 14:4:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

arkadaşlar selamlar

note 8'den sonra note 10 pro'ya geçmeye karar verdim ( note 8'i sattım )

yazılımsal sorunlar düzeldi mi? ( telefonun yeni çıktığını varsaydım ve olmasını muhtemel kıldım )

mesela note 8 kullanırken 12.2 sürümünde telefon berbat duruma düşmüştü 12.3 sürümünde düzeldi ve daha iyi oldu , bundada buna benzer durumlar olacaktır illaki

4.000 lira bayılayım mı yoksa yazılımların veya VARSA ilk parti ürütimlerdeki donanım sorunlarının geçmesini mi bekleyeyim?

alıntı yaparak cevap yazarsanız çok sevinirim , teşekkürler

telefon geçmişim ( sony z3 compact , note 8 )

Sensör sorunu var. Az yaşayanda var çok yaşayanda. Başkaca genele yayılmış bir sorunu yok.

Bence poco f3 araştır ben bunu almasam onu alırdım yada mi 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 14 Temmuz 2021; 15:58:25 >

• Arkadaşımda da benzer sensör sorunu var telefon ile konuşurken,üstteki mesajlarınızda bir uygulamadan bahsetmişsiniz bu sorunu yaşayanlar için ama programın ismini bulamadım.Rica etsem tekrar yazar mısınız uygulamayı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit355

Arkadaşımda da benzer sensör sorunu var telefon ile konuşurken,üstteki mesajlarınızda bir uygulamadan bahsetmişsiniz bu sorunu yaşayanlar için ama programın ismini bulamadım.Rica etsem tekrar yazar mısınız uygulamayı ?

True phone ama azda olsa gene o sorun yaşanıyor konuşmam kesilmiyorda arada ekran açılıp kapanıyor genede bu uygulama baya azalttı

• Bugün bodrum midtown şubesinde mi store açıldı. 9pro, poco vs derken 8ram 128gb 10 pro'ya karar kıldım ve aldım yanında sağolsunlar mi band 5 hediye ettiler. hafta sonuna kaldığı için kılıf işi yattı ama üzerinde gelen ekran koruyucu bana pek güvenli gelmedi (sanırım var üzerinde pek anlayamadım) kullanıcı önerilerine açığım saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 16 Temmuz 2021; 1:56:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Bugün bodrum midtown şubesinde mi store açıldı. 9pro, poco vs derken 8ram 128gb 10 pro'ya karar kıldım ve aldım yanında sağolsunlar mi band 5 hediye ettiler. hafta sonuna kaldığı için kılıf işi yattı ama üzerinde gelen ekran koruyucu bana pek güvenli gelmedi (sanırım var üzerinde pek anlayamadım) kullanıcı önerilerine açığım saygılar.

Benim ekran koruyucu aldıgımda üzerinde olan, ucundan kalkmaya başladı mi storede bunların iyisi varmı acaba ? Bir sonuç alırsanız bizlede paylaşın.

• Ben aldığımda ekran koruyucu olduğunu bilmiyordum. Mi store da ki arkadaş ekran koruyucu takalım mı dedi olur dedim. Şimdilik bir sıkıntı yok, yalnız ilk takıldığında kılıfı taktım kenarları kalktı. Sonra elimle bastırıp yapıştırdım kalkan tarafları.

Daha kaliteli ama fabrikada takılandan.

• Cihaz note 10 pro 8 GB modeli. 12.5.1.0 güncellemesi geldi kuruyorum. İnşallah sıkıntı çıkarmaz. 12.0.7 sürümünü kullanıyordum sıkıntısız kararlı bir sürümdü.

• arkadaşlar bu cihaz şu an 4000 TL civarı, yakın zamanda alan var mı ? kaç tl görürsek alalım sizce ?

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Ederi 2000 ama ülkenin şartları için kuponla 3500 alti yakalarsanz alin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.