Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

üstte arkadaşta pilden pek memnun degildi. telefonu resetleyince yeni verilerini az önce koydu. şuan çok memnun. ben 2. tam günüm %15 şarjla eve geldim. video ve oyun dışında çok sık kullandım.

120 hrz olayı bilemedim ben bir hızlanma hissettim ama bu kişiye göre degişir. üstte koydugum xiaomi telefonlarda yapılması gerekn 10 ayar içinde arayüzü yag gibi çok hızlandıran bir ayar var onu yapınca arayüz uygulamaların açılışı çok hızlanıyor tavsiye ederim.

birde gene üstte paylaştıgım altta tekrar linkini verdigim dialer uygulamasını kesin tavsiye ederim. kendi google dialerinden çok çok iyi. eger yüklerseniz varsayılan uygulama yapmalısınız.

True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder - Google Play'de Uygulamalar   

fotograflar için bu vidoyu seyretmenizi tavsiye ederim google kamera bu cihazda özellikle gece çekimlerinde çok daha başarılı videonun altında redmi note 10 pro uyarlanmış google kamera linki var dilerseniz yükleyip test edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 29 Haziran 2021; 20:28:33 >

• Yeni özellik ilk bizim redmi note 10 prolara verilmiş. bekliyoruz.

https://shiftdelete.net/xiaomi-hayat-kurtaran-bellek-genisletme-ozelligini-resmen-baslatti

• evet bu mesajınızı görmüştüm indirip kurdum ama henüz deneme fırsatı bulamadım en kısa sürede deneyip resimleri eklemeyi düşünüyorum.

• Bu akşam ilk defa whatsapp görüntülü konuşma yaptım. Sesim karşı tarafa boğuk ve anlaşılmaz gitti. Çözümü var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy78

Bu akşam ilk defa whatsapp görüntülü konuşma yaptım. Sesim karşı tarafa boğuk ve anlaşılmaz gitti. Çözümü var mı?

Telegramda sorun yok. WhatsApp şuan için sorunlu. Yada kulaklık kullanıcaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 29 Haziran 2021; 23:28:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp görüntülü görüşmede sizin telefonlardamı sorunlu acaba. 5 buçuk yıllık Samsung j5 2016 telefonumda whatsapp görüntülü görüşmede hiç sorun yaşamadım ve yaşamıyorumda ses açık ve net görüntü idare eder

• quote:

Orijinalden alıntı: deryadeniz907

Whatsapp görüntülü görüşmede sizin telefonlardamı sorunlu acaba. 5 buçuk yıllık Samsung j5 2016 telefonumda whatsapp görüntülü görüşmede hiç sorun yaşamadım ve yaşamıyorumda ses açık ve net görüntü idare eder

Demekki bizim telefonların yazılımında bir sorun var.

• 12.5 gelen varmı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyru

12.5 gelen varmı?

Henüz gelmedi.

• Belki işine yarayan olur
    https://www.log.com.tr/redmi-note-10-pro-icin-2-gb-ekstra-ram-kullanima-sunuldu/amp/

• Telefonun pil sıcaklığı 40 derecelerde oyun filanda oynamıyorum bu normal mi ? Sıcak geldi bana baya

• Merhaba Tekrar,

Dokunmatik sorunu için bu videoyu çekmiştim, her zaman olmamakla beraber özellikle bildirimlerde daha çok yapıyor. Bu videoda özellikle chorome da bariz yapıyordu. Bu tabi sadece tarayıcı da değil maalesef.

• müzikadamı kullanıcısına yanıt

Telefon geldikten sonra resetledinmi telefonu? bu kadar olmasada benim telefondada bu tarz bir sıkıntı vardı fabrika ayarlarına döndürdük düzeldi. yok ben resetledim diyorsan. bu videoyla direk yetkili servise başvur degişim talebiyle. malesef artık iade şansın yok degişim alırsan kutuyu açmadan satar yada kullanırsın. sorunun genel bir sorun degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

Telefonun pil sıcaklığı 40 derecelerde oyun filanda oynamıyorum bu normal mi ? Sıcak geldi bana baya

Bende genelde şarjda bu sıcaklıkları buluyor 45 derecenin üzerine çıkmadıkça sıkıntı yok diyorlar. normal kullanımda ısınma görmedim.

• Hayır, hiç resetlemedim telefonu.

İade ederken fabrika ayarlarına aldım ama kullanmadan öyle gönderdim. Telefonda daha satıcı da iadeyi geri göndermediler henüz.

Bugün trendyol canlı destek ile görüştüm bu şekilde bir yol izlememi söylediler ;

"Üründe bir arıza var ise öncelikle servis ile iletişime geçmenizi ve servis iade raporu almanızı rica edeceğim . Almış olduğunuz ürün iade raporu doğrultusunda iade işlemleri gerçekleştirebiliriz."

Hocam sorun genel ya da değil ne önemi var, bu telefonun kronik sorunları var mı ? Önemli olan bu, forumlar ve şikayetvar aynı klasik sorunlar ile dolu ( görüntülü görüşme mikrofon sorunu, sensör sorunu vb )

Ayrıca google da yazın redmi note 10 pro dokunmatik sorunu diye bir çok video ve mesaj görebilirsiniz.

Bu dokunmatik hassasiyeti her zaman sorun olmuyor, bazen üst üste çok yapıyor bazen de hiç sorun olmuyor, videonun ileri saniyelerinde görebilirsiniz ne kadar akıcı aşağıya yukarı vs iniyor.

Bugün bir telefoncu arkadaş ile denk geldik, redmi note 10 pro var , hiç görüntülü konuşma yapmamış haberi yok mikrofon sorunundan, ben söyleyince fark etti.

Daha önce sormuştum, normal konuşma yaparken görüntülü görüşmeye geçince kendi sesini duyma sorunu da var, bunu mesela sizde deneyebilir misiniz ?

• Bu arada Trendyolda ürün başlık ve açıklamasında Xiaomi Türkiye Garantili yazıyordu, satın almadan önce sordum kvk garantili dedi.

Kutuda kvk logosu vardı, ancak kvk ile görüştüğümde biz bakmıyoruz dedi.

imei üzerinden kontrol sağladılar, satıcıya sorunları anlatırken arada sormuştum, şöyle bir yanıt verdi diye hatırlıyorum, kvk garantili telefonlara anlaşmalı genpa servisler bakıyor dedi, kvk kendisi bakmıyor dedi.

Bu çok tuhaf değil mi? Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Sizler teknik servis olarak nereye gönderiyorsunuz ? Ya da imei den hangi servis bakıyor kontrol edebiliyor muyuz?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Allah kolaylık versin.

Beni Dinleyerek En Doğru Kararı Verdin :) Telefon Çöp Oğlu Çöp Rezilliklere Bak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Beni Dinleyerek En Doğru Kararı Verdin :) Telefon Çöp Oğlu Çöp Rezilliklere Bak..

Alıntıları Göster

Ben memnunum bende bu arkadaşta olan sorun yok .yalanmı konuşuyorum sence? Çöp dedigin telefonun konusuna neden gelir durmadan ısrarla yazarsın mesela ben a52 çöp demişim bitti gitti .konusu favorilerimde bile degil. Mi forumunada git bak orda bu telefonda kronik sorun varmı diyen birinin konusuna bak bakalım ne kronik sorunları varmış.kim ne yazmış. Hacı kuru sıkı sallıyorsun bence. Birde kullanmadıgın bir telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 1 Temmuz 2021; 11:8:28 >

• Bu Kadar Sorunlarını Yazanlar Hayal Ürünü Değil. Ben Vazgeçtim Almaktan Zaten, Alacaklar Aynı Durumu Yaşamasın Diye Uğraşıyorum.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.