Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bluetooth ile ilgili şöyle bir sıkıntı yaşıyorum ;

Kulaklık takılı müzik dinlerken telefon çalıyor bluetooth dan çıkıp normal ahizeden devam ediyor. Kendim ekrandan bluetootha geçmek zorunda kalıyorum.

Arabada aynı şekilde sıkıntı yaşıyorum, bağlı ilen telefon araca telefon edince ya da gelince normal telefona dönüyor.

Akıllı saat, araba ve kulaklık arasında sanırım sapıtıyor sistem.

Bunun için cihaz önceliği vs gibi bir durum bir ayar var mı acaba ?

Ayarları kurcaladım bir şey bulamadım.

• Merhaba arkadaşlar. Muiu 13 guncellemesi gelmis. Yapmali miyim? Guncelleme yapan varsa ne onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akhoca A kullanıcısına yanıt

Garantili cihaz ise güncellemeyin geri dönüş yok çünkü. Güncelleme ile cihaza ekstra bir özellik gelmiyor, sadece 3-5 görsel değişiklik harici bir şey yok çünkü....

Güncelleme yaparsanız da yedek alıp telefonu sıfırlayın ta tıpkı ilk aldığınız gün gibi sıfırdan kurulum yapıp kullanmaya başlayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 31 Temmuz 2022; 15:3:15 >
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Nedir son durum?
    Mobil veri uçak gibi sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiton kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize sağlık güzel anlatmışsınız.

Benim de bir sıkıntım var.
    Bendeki telefonu yurtdışından yeni aldım.imei attık.telefona hattı takıyorum. Aktif kullanırken 2-3 gün sonra hattı artık okumuyor.
    Takıp çıkarıyorum. Düzelmiyor. Aradan 1-2 gün geçiyor takıyorum düzeliyor filan. Anlayamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gumus299 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

Muhtemelen SIM2'ye yazılım yolu ile repair yapıldı değil mi? Direnç değişimi ile yapmadınız diye düşünüyorum. Telefoncuda mı yaptırdınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xiton -- 21 Ağustos 2022; 10:11:1 >
  • Evet sim2 ye atıldı. Direnç değişimine gerek olmadığı için yapmadık. Bu işten anlayan bi arkadaşım yaptı işlemi. 10-15 telefona yapılmıştır ama sadece sorun bu telefonda oldu.
    İmei bana ait. Samsung G250.

• gumus299 G kullanıcısına yanıt
    QCN dosyasında sorun olabilir belki hocam. Ben size isterseniz farklı bir QCN dosyası vereyim özelden yazın bana, arkadaşınız bir de o QCN dosyası ile denesin. Hem onda Volte/Vowifi de sorunsuz.

• Merhabalar aranıza yeni katıldım merak ettiğim.birşey var nette bulamadım. Bu telefonda samsung telefonlardaki gibi "rutin" olayı var mı ?

• Rahat_lnsan R kullanıcısına yanıt
    Rutin derken? Tam olarak neyden bahsediyorsunuz hocam biraz daha açar mısınız?

• Hocam şöyle ifade edeyim günlük olarak sürekli yaptığım işlemleri telefonun otomatik yapması mesela evin konumu belirliyorum bu konuma gelince parlaklığı kısıyorum, mobil veriyi kapatıyorum ve telefonu sessize alıyorum. Bunu samsungta ayarladiğimda tel direk otomatik yapıyor. Iste kulaklığı bağlayınca spotiyf açması haritalara girince konumu direk acması haritalardan çıkınca konumu kapatması gibi

• Rahat_lnsan R kullanıcısına yanıt

Xiaomi'de böyle bişey olduğunu zannetmiyorum hocam. Magisk modüllerinde falan belki vardır ama bu Samsung'a özgü bir yazılım gibi duruyor.

EDIT: Hocam sizin için araştırdım ve Xiaomi için bu tarz bişey olduğunu öğrendim. Kurduğunuz roma göre değişiklik gösterebiliyor. Bazı romlarda var bazı romlarda yok ama genel olarak baktığımızda Xiaomi'nin de böyle bir özelliği varmış.

Sanırım bahsettiğiniz şey bu olmalı;

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]

• nonameaccount N kullanıcısına yanıt
    Merhaba WiFi için cevap vereyim, kayınço da note9 var onda çift anten olduğu için dediğiniz hızları görüyor ama maalesef note 10 da tek antene dönmüşler o yüzden o hızları görmüyor.

Dolby atmos için youtube dan hdr 4k Dolby video açın gerçek bir kayıt ise ses ve görüntü değişiyor telefonda özellikle gerçek hdr ise ekran parlaklığı değişiyor bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_sea -- 9 Ağustos 2022; 9:45:30 >
  • nonameaccount N kullanıcısına yanıt
    Ne zaman isterseniz hocam. Seve seve. Ben buralardayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xiton -- 9 Ağustos 2022; 9:45:49 >
  • osgal O kullanıcısına yanıt
    Hocam burası Note 10 Pro bölümü. Forumda Note 10S'in Ana Konusu zaten mevcut. Oraya sormanız çok daha mantıklı olacaktır;

forum.donanimhaber.com/redmi-note-10s-ana-konu--149440195-33

Linke doğrudan tıklayınca hata veriyor nedenini bilmiyorum. Siz bu linki adres çubuğuna kopyalayıp direk konuya ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xiton -- 12 Ağustos 2022; 1:56:26 >
  • Arkadaşlar tekrar merhaba, MIUI 13 pek beğenmedim açıkçası. 12.5'e dönebilir miyim? Garantiyi bozmadan root olmadan. Bir videoda yapıyordu birisi ama emin olmak istedim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.