Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yazılımsal bi sıkıntısı var belli ki. Format işi çözebilir. Ama ilk sorundaki sesin otomatik kısılma sorununu kulaklık takarken yaşamıştım. Dolby atmos yüzünden oluyor. Onu kapatmanızı tavsiye ederim

• Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde sensör sorunsuz kullanmanız dileğiyle. 10 pro bana bir şeyi öğretti kamera konusunda 108 megapiksel gerçekten netlik açısından bir çok telefona göre önde ama bu cihaz bana bir şey daha öğretti keşke bu güzelim pikseller Optik görüntü stabilizasyonu ile taçlandırılsaydı mükemmel olurdu 108 in hakkı verilirdi. Bu konuda arkadaş ortamında fotoğraf çekilirken çok mağdur oldum :) bundan kaynaklı ve arayüzde alakasız takılmalarından dolayı iphone 11’e geçiş yaptım. Eski cihazıda anneme verdim. Mutlu oldu :) Ama redmi note 11 in tasarımına hastayım bu kadarmı klas olur tekrardan hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEAME kullanıcısına yanıt

Dolby Atmos'u kapattım ama işe yaramadı. Telefonu fabrika ayarlarına döndürünce düzeldi hocam. Teşekkür ederim.

• Redmi Note 10 Pro'mda hayalet ekran oluştu. Genpa'ya yolladım garanti için, ekran değişimi yapılarak yeniden geldi bugün  

• Burn-in ekran yanması bende de var ama rahatsız edici olmadığı için şimdilik kullanmaya devam.

• western-digital kullanıcısına yanıt

Garantiye 2-3 ay kala gönderelim telefonlarımızı 

• Merhabalar, global note 10 pro video kaydını izlerken ilk saniyelerde tıkırtı şekilde bir ses geliyor. Başına gelen, sebebini bilen var mıdır? Teşekkürler

• The Notorious II kullanıcısına yanıt

Ben alalı 1 yıl olmuş bile, hiç anlamadım zaman nasıl geçmiş  

• note 8 pro kullanıcısıyım. değiştirmeyi düşünüyorum 7 bin tl bandında xiaomide alabileceğim en iyi kameraya sahip telefon bu mudur ?

• Notrinova N kullanıcısına yanıt

Note 11 pro bundan çok daha iyi 7100 tl

SnapDragon işlemcili modelini öneririm, yurtdışı olarak alırsınız, arada ki büyük fark cebinizde kalır ve istediğiniz romu yükler cihazın keyfini çıkartırsınız...

Örnek ilan:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-redmi-note-11-pro-5g-8-128gb-1005325260/detay

MTK işlemcili çok daha ucuz...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-note-11-pro-8-128gb-ciftsim-kayitli-sifir-1023096003/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 18 Mayıs 2022; 20:21:48 >

• Note 11 pro kesinlikle Note 10 pro'dan daha iyi değil hatta birçok konuda eksik bir telefon.

Daha yavaş mediatek işlemci, 4k desteğinin olmaması, kamerasının daha kötü olması, çirkin tasarım (göreceli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Notorious II -- 18 Mayıs 2022; 19:36:12 >
  • Merhabalar Redmi Note 10 Kullanıcıları. Sizlere bir sorum var. Bütçem kısıtlı olduğu için daha fazla da bütçemi arttıramayacağım için bu cihazı alacağım yurtdışından yani şu an cihaz alma arefesindeyim diyelim. Soruma gelecek olursak da, burada belirtmeyip de ekranda ghost screen ya da amoled yanığı sorunu yaşayan var mı acaba? Yaşamayan varsa bile ne kadar süredir cihazını ne şekilde kullandığını yazabilirse bana geridönüş olarak çok mutlu olurum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba note 10 pro max cihazıma imei attiracagim ücret 80 TL imiş ama öncesinde Mi kaydı yaptırmak lazımmış bu Mi kaydı nedir bunun ücreti de 50 tl

• savash123 S kullanıcısına yanıt

Merhaba kardeşim benim cihazda pro max diye geçiyor 100 küsür mp olan ben cihazla ilgili bir sorun yaşamadım bugün günü doldu 1 tane sim tepsisinin diğerine geçmedim imei artırmayı düşünüyorum. Sende neden böyle sorunlar var bilemedim umarım çözersin. Ayrıca bunun ucuz et ile filan alakası yok.

• kadir010101 K kullanıcısına yanıt

teli bilgisayara bağla uygulama ile bootlooder kilidini aç para verme. sadece imei ücretini ödersin

• kadir010101 K kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/watch?v=TLqcRmVn6P0&feature=youtu.be

• Bu cihazı bayağı inceledim bence en büyük eksisi kamerasındaki sabitleyici başarısızlığıdır. 120 Hz Amoled ekran koy, fena olmayan bir işlemci ile batarya konusunda çok iyi ol ama sen git EIS ı böyle başarısız bir cihaz yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 20 Mayıs 2022; 10:11:0 >
    Sonuna kadar haklısınız, video da çok beter, foto idare eder gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • deniz_sea kullanıcısına yanıt

Bana özellikle video çekerken stabilizörü iyi ve düşük ışıkta güzel performans verecek kameraya sahip bir cihaz lazım.

Samsung S20 FE fena değil, S21 FE daha iyi ancak kart desteği yok.

IMX766 sensörlü Realme 9 Pro+ ı çok övüyorlar. Kamera 50MP ekran 90 Hz ancak gece çekimleri aşırı başarılı.

Ama ben Xiaomi'ye alıştım. Xiaomi'de ne önerebilirsiniz ?

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.