Şimdi Ara

Redmi Airdots için görüşleriniz? Nereden almalı? Beklenmeli mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Talihsiz bir sipariş olmuş hocam sizin için, satıcıyla iletişime geçip durumu belirtin. Benimki de elime ulaştı kutunun biraz ezilmesi dışında bir sorun yoktu bende hocam.Xiaomi Airdots sipariş etmiştim aynı şekilde gönderdiler.Ufak bir inceleme yapıcam yakında kulaklık ile ilgili.
  • noth1nq. kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam bakalım ne diyecek

İncelemeni bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kulaklığın sar değeri kaç bilen var mı? Kullanırken biraz baş ağrısı yapıyor gibi geldi bana

• Ekşi sözlükte birisi daha yazmış bende kullanıyorum bu kulaklığı ama dikkat etmedim baş ağrısına sar değerini öğrenirseniz buraya yazabilir misiniz ? (Xiaomi airdots beyaz olanı kullanıyorum.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Redmi airdots aslında daha yenisi garip bir durum gerçekten. Kutu içeriği eksik çıktıysa kullanılmış ürün kargoladı diye anladım hocam ben doğru mudur?

• CVenturas kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ürün 0. Jelatini üzerindeydi. Ben mi göremedim acaba diye kendimden şüphe ettim ama göremeyecek bir şey yok sonuçta kutunun her yerine baktım kablo çıkmadı içinden. Evdeki kabloyla idare ediyorum artık

• ixsmail kullanıcısına yanıt
    Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam hiç fark etmediniz mi baş ağrısı

• Açıkcası fark etmedim bir kaç kişi diyince sizde oluyor mu diye bir soruyum dedim. Bu arada redmi airdots kulaklıkta kablo çıkmıyor xiaomi airdots olanda çıkıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ixsmail kullanıcısına yanıt
    Demek yalnız değilmişim baş ağrısı konusunda. Sürekli olan ve şiddetli bir ağrı değil aslında ama insan tedirgin oluyor çünkü direkt beyne yakın konumda ve riskli bir şey aslında

• Arkadaşlar Redmi Airdots incelemesini ve QCY T2C ile kıyaslamasını yaptım izlemek isterseniz https://www.youtube.com/watch?v=Xyh5L155PZE&t=88s

elimde xiaomi airdots pro, mifa x3, redmi airdots, qcy t1c , qcy t2c hepsi mevcut sorularınızı yanıtlayabilirim.

Redmi Airdots için görüşleriniz? Nereden almalı? Beklenmeli mi?
    Destek için abone olursanız sevinirim

• Arkadaşlar şarj süreleriniz nasıl

• bu kablosuz kulaklillarin ses kalitesi kablolulara gore nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 18 Haziran 2019; 21:46:24 >
  • ses kalitesi gayet tatmin edici. sizin beklentiniz ne seviyede bilmiyorum ama günlük kullanımda şimdiye kadar kullandığım 50 60 tllik kablolu kulaklıklara kıyasla en iyi ses kalitesine sahip kulaklığım bu oldu diyebilirim.

şarj süresine gelince de, aldığım tarihten bu yana sadece 2 kez kutuyu şarj ettim. tereddütsüz tavsiye ederim bu kulaklığı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.