Şimdi Ara

Redmi Airdots için görüşleriniz? Nereden almalı? Beklenmeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fiyatı beni epey cezbetti ve tam kablosuz bir kulaklık istemem de üstüne sosu oldu. Türkiyede henüz yok ve Xiaomi nin resmi çin satış kanalı haricinde tanıttıkları fiyattan(15USD) satılmıyor. Şuanda 30 dolar civarında seyrediyor fiyatı. Elbet resmi rakama inecektir, sonuçta piyasa daha doymadı diye düşünüyorum. Sizce almalı mıyım?

Benim gibi bekleyenler varsa bir konuda toplanabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende almayı düşünenlerdenim hocam fakat kafamda soru işaretleri var ses kalitesi , batarya , mikrofon kalitesi vs. konusunda. Aliexpress ten 200 liraya geliyor fiyatı sanırım .
  • Ben de almak istiyorum hocam çünkü kablolu kulaklıklardan gına geldi. Ben diyim 10sen de 15 tane kulak içi kablolu kulaklık eskitmisimdir. Ki ben dikkatli kullanan biriyim. 6 ay veya 1 - 2 yılda bozuluyor hep kulaklıklarım. Bi tane cin malı dandik bir bluetooth kulaklık aldım o da pert oldu. Bluetooth kulaklıklarda paraya kıymak lazım. Ama korkum şu ki, artık bozulmasın bi kere alıp uzun süre kullanayım diye paraya kıyıp alacağım bt kulaklık da hemen bozulursa veya beklediğim kalitede çıkmazsa o da beni üzer. O yüzden xiaominin kulaklığı bana güven veriyor ama bi yandan da tereddüt ediyorum ya beklediğim gibi çıkmazsa diye. Beklediğim gibi çıkar da beni 4 5 yıl götürürse o zaman kablolu kulaklıklara sürekli vereceğim 30 40.tlyi amorti etmiş olucam.

Aliexpresste 120 tl falan gözüküyor ama orjinal mi onlar acaba bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorundan bende muzdaripim hocam bu kaçıncı bozulan kulaklığım sayısını unuttum artık . Bu seferde bluetooth kulaklık deneyelim bakalım .Xiaomi airdots modelini aliexpressten siparişi geçicem sanırım.
  • noth1nq. kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcı hocam orjinal mi onlar 120 TL ye falan gördüm ama pek güven vermedi.

Bir de ankerin bt kulaklıkları var onları da çok övmüşler fikriniz nedir onlar hakkında?

• https://tr.aliexpress.com/item/Xiao-mi-mi-AirDots-TWS-Bluetooth-KULAKL-K-Kablosuz-Kulak-Kulakl-k-Ba-l-klar-Kulakl/32960595131.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.85514c4do2QgKO

ben burdan sipariş geçtim biraz önce hocam xiaomi kendi mağazası. xiaomi airdots modeli olanı aldım ben ama isterseniz Redmi AirDots modeli olanda var tercih sizin.Ankerin modellerine de bakmıştım fakat kullanıcı yorumlarında çabuk bozulduğunu söyleyen çok kişi vardı o yüzden elemiştim seçeneklerden.

Eyvallah hocam kralsın.

Redmi airdots ile airdots un temelde ne gibi farkları var peki? Fiyat farkına değer mi?

Bir de gümrük vergisi alınıyor mu acaba bu fiyatlarda?

• 2 sinin farkını inceleyen videoları izledim.En büyük farkları xiaomi airdotsun komut butonu dokunmatik redmi ise tuş şeklinde.Yine ses kalitesi olarak xiaomi airdotsun biraz daha iyi olduğu söyleniyor. Bunun dışında hemen hemen aynı diyebiliriz.Ben sese önem verdiğim için tercihimi xiaomi den yana kullandım hocam .Gümrük vergisi ödemezsin büyük ihtimal hocam satıcıya mesaj atıp fiyatı düşük yazmasını söylersin o şekilde sıkıntı olmuyor.Ben genelde bu şekilde sipariş veriyorum sıkıntı olmuyor .
    Eyvallah hocam soru işaretlerim giderilmiş oldu. Tek eksiği ses açıp kısma tuşları olmaması ve yağmurlu havada suyla temas edince bozulma riski. Bunlara rağmen ben de alcam sanırım

• Suya karşı dayanıklılığı olduğunu xiaomi belirtmiş. Ürünün orijinal olup olmadığını sayfasından anlayabilirsiniz, satıcı belirtiyor zaten. Aliexpress de artık kolay kolay çakma ürün satılmıyor diye biliyorum. Bir de Çinlilerin kendi markası olduğu için karalatmazlar diye düşünüyorum.

Xiaomi airdots olan model yanılmıyorsam geçen sene 30 dolardan çıkmış. Redmi airdots hemen hemen aynı kulaklık ve lansman fiyatı yarı yarıya. Yalnız lansman fiyatına her geçen gün fiyatı düşmesine rağmen hala gelemedi...

• Geç cevap için kusura bakmayın arkadaşlar. DH'nin bildirim sistemi sağolsun 10 gün sonra konuma gelen yanıtlardan haberdar olabiliyorum.

Hocam bende aynı yerden xiaomi airdots aldım sizin ürününüz gelince değerlendirme yaparsanız çok memnun olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ixsmail kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam kulaklık gelince ufak bir değerlendirme yapıcam .
  • CVenturas kullanıcısına yanıt
    Ben de 5 gün önce sipariş verdim hocam bekliyorum ama bi türlü kargoya veremedi stokta kalmadığı için

• Kulaklıklarınız geldi mi hocam ? Performans. vs nasıl ? kÇ günde geliyor acaba ?
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Pazartesi itibariyle Ülkeye giriş yapmış , bu hafta elime ulaşmasını bekliyorum hocam .Elime ulaştığında bilgilendirme yapacağım.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Benimki de yolda hocam gelince haber veririm

• Geldi mi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CVenturas kullanıcısına yanıt
    Yok hocam istanbula gelmiş bekliyorum

• Kulaklık elime ulaştı fakat satıcı redmi airdots modelini göndermiş halbuki ben mi airdots olanı sipariş etmiştim. Ayrıca içinden şarj kablosu da çıkmadı. Tamamen fiyasko bir alışveriş oldu benim için. Adama mesaj attım bakalım ne diyecek.

Sizinki de öyle mi hocam @noth1inq.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.