Şimdi Ara

Redmi 7 fiyatı 120$ altında olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı telefon pazarının sevilen serisi Redmi’yi bağımsız bir marka haline getiren Xiaomi ilk modeli Redmi Note 7’yi geçtiğimiz hafta tanıtmıştı. İlerleyen aylarda Redmi 7 modelinin de tanıtılması bekleniyor. Fiyatlar ise oldukça agresif olacak.

Redmi 7 fiyatı

Xiaomi patronu Lei Jun sosyal medya üzerinden Redmi 7 modeli için 103$-120$ arasında bir fiyatlandırma planladıklarını söyledi. Orijinal Redmi serisini en baştan bu yana agresif bir fiyatlandırma ile satan Xiaomi bunu devam ettirecek.

Ayrıca Bkz.Nokia N9 geri mi geliyor?

Redmi 7 modeli ne tür bir donanım sunacak şimdilik belli değil. Bilindiği üzere agresif fiyatlar nedeniyle donanım tarafında Xiaomi mümkün olduğunca düşük maliyetli ancak tatmin edici bileşenler kullanıyor.

Diğer taraftan Redmi 6 serisine bakarak Redmi 7 modelinde 3 versiyon olacağını düşünebiliriz. Redmi 7 versiyonu Helio P22, Redmi 7A versiyonu Helio A22 ve Redmi 7 Pro versiyonu da Snapdragon 625 ile gelebilir. Belki bu yonga setlerinin bir tık daha iyisini görme şansımız da olabilir.

Diğer taraftan A versiyonu için tek diğer versiyonlar için çift kamera, yine A versiyonu için 3000mAh kapasiteli ve diğer versiyonlar için 4000mAh kapasiteli batarya ihtimaller arasında. Redmi 7 modeli en erken yaz aylarında tanıtılacak.

• Sd 636 koysa Bi de 4000mah batarya 3-4gb Ram, çekebilen Bi kamerası da olursa 130 dolar vergilerle birlikte 899 tlden gelse var ya öf öf ama napar eder 1300 den getirirler çünkü işlerine gelmez türkiyede bu fiyatlara satmak, Bi kere o fiyat görüldü mü aklı olan fazlasını vermez çünkü o saatten sonra
  • E süpermiş, yani 3000TL-3500TL gibi bir aralıktan alabiliriz.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    3000-3500den çok daha ucuz olması lazım. 1000 lira seviyesinde bi fiyat olacak galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isterse 10 dolar olsun en az 1000tl olur

• Sd 636 koysa Bi de 4000mah batarya 3-4gb Ram, çekebilen Bi kamerası da olursa 130 dolar vergilerle birlikte 899 tlden gelse var ya öf öf ama napar eder 1300 den getirirler çünkü işlerine gelmez türkiyede bu fiyatlara satmak, Bi kere o fiyat görüldü mü aklı olan fazlasını vermez çünkü o saatten sonra

• Ülkemizde vergilerle biz onu 300 dolardan görürüz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyrim -- 15 Ocak 2019; 19:37:5 >
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Çarpı 10 yapın fiyatı ortaya çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomiseverim X kullanıcısına yanıt
    Bu firma ile alakalı bir şey değil ülkemizde ki vergisi sistemi ile alakalı en ucuz telefondan 350 TL civarı vergi alıyordu şuan için bu vergi 600 TL oldu yani bu telefon sadece devlet kazansın diye satılsa 1100 TL olur

• BumberShoot B kullanıcısına yanıt
    O bahsettiğin ülkeye kendin telefon getirirsen olan Bi şey her satın aldığın telefonda ödediğin Bi şey dğeil
    Anladığım kadarı ile telefon ithalatı konusunda bir bilgin yok

Benim bahsettiğim ımei kayıt ücreti değil.

Bie telefon getirilirken gümrük vergisi+KDV+ÖTV+ bandrol ücreti+damga vergisi+KKDF+Telafi edici vergi ödeniyor

Ve bunlarda asgari ücret uygulaması var yani telefon 1 $ olsa bile bu vergiler 600 lirayı buluyor ki bunlar haricinde nakliyesi, toptancı kârı, satıcı kârı var şimdi anladın mı?

Aydınlatıcı bilgilerinle Bi anlat bakalım 1 dolarlık telefondan 600 liralık verginin nasıl alındığını bunu mantık çerçevesinde açıkla hiçbir şey demiyorum bol keseden sallamak ne basit. TRT vergisiymiş ötvymiş bu vergiler yüzdelik oranlarla alınmıyor mu Bi aydınlat bakalım bizi
  • Pro takısını bellibir standartın altına vermemeliler. 3yıl önceki işlemciyi koyup pro diyor . Saçma ....

• Xiaomi Redmi Note 5’de Snapdragon 636 ve 4000 mAh pil var iken, bu SD 625 olursa pek tutmaz.

• Şu 625 den bıkmadılar arkadaş. Redmi Note 4X kullanıyorum bu fiyatlarda bundan daha üst bir işlemci çıksın beklerken habire 625 çıkıp duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Isterse 10 dolar olsun en az 1000tl olur

Yanlış söyledin...

Xiaomi, bu modeli isterse bedava dağıtsın, bizde yine el yakar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bire cahil sana söylemişim zaten, asgari vergi uygulaması var hala inanmıyorsan gümrük mevzuatı ve vergi kanununu oku ama bilgisiz kalıp klavyeden boş yapmak istiyorsan buralarda dolanma

İyi o zaman şu an 600 liraya satılan telefonlar sadece vergilerle satılıyo

Ayrıca sen kim oluyorsun da bana cahil deme haddini kendinde görebiliyorsun köylü müsveddesi
    2019 yılında satışa çıkıp 600 lira olan bir akıllı telefon yok

2017 yılında çıkan yeni Nokia 3310 da bu durumu gördük 50$ telefon 600 liraya satıldı sebebi asgari vergi tutarının olması ki o zaman dolar bu kadar yüksek değildi.

Bilgisiz olup bilmediğini kabul etmeyip ve sanki biliyormuş gibi direten kişi açık ve net cahildir ve bu kelime sizin sahip olduğunuz bütün özellikleri tanımlıyor

Köylüleri küçümsemekte ki amacınızı anlamadım herhalde çaresizlik ve bilgisizlik düşünme yetinizi bozdu belki siz köylü ve bilgisiz olduğunuz için bütün köylüleri öyle sanıyorsunuzdur.

Ben ne köyde doğdum ne de köyde yaşadım ama köyde doğsamda bir sorun oluşturmazdı çünkü ben önemli olanın eğitim ve bilgi olduğunu biliyorum eğer sizde biraz okusaydınız önemli olanın eğitim olduğunu bilirdiniz.

• Ya gidin kavganızı başka yerde yapın.
  • Redmi 7 'de Helio P22 kullanılacak. Snapdragon 625 değil o PRO'da kullanılacak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.