Şimdi Ara

Redline TS 5000 CI HD Plus kullanan var mı tavsiye edermisiniz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
15.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, harika bilgi. Gördüğüm kadarı ile Istar Korea markası Redline'ın orjinali.http://istar-hd.net/ işlemciler de aynı olduğundan sanırım ana kart da aynısıdır.

Sorular;

1. Istar veya diğer dönüşüm yazılımlarını kurunca mevcut altyapı'dan neleri kaybediyoruz? Mesela IPTV, Türksat için uydudan kanal güncellemesi, Youcam, Türkçe altyazılı filmler?
    2. Istar ROM'unu kurunca 2 yıllık icam server güncellemesi otomatik geliyor mu?
    3. Mevcut fabrika yazılımının kanal listesi Istar ROM'una yüklenebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

kusura bakmayın. geç oldu ama ben de uydu alıcı alma arefesindeyim.

altyazı sorununu halledebildiniz mi? benim için Türkçe karakterlerdeki problem önemli bir sorun
    timeshift ve kayıt özelliklerini kullandınız mı? memnun musunuz?
    kanal geçiş hızını kronometre ile test etme imkanınız oldu mu? 1,5 saniyede geçiyorsa ve modül ile 2-3 saniye demişsiniz. net rakam bildirme şansınız var mıdır? HD ve SD kanallar için ayrı ayrı.
    Bende eski bir Sunny var tam 2 saniyede kanal geçisi var. 0,5 saniyede kanal geçen uydu alıcıları da gördüm. O yüzden net rakam verebilme şansınız var mıdır?
    Servis ağı nasıldır?
    Biss şifre çözme kabiliyeti nasıldır. Şifreli yayına denk geldiniz mi çözdü mü kendisi? (Normal kanallardan bahsediyorum)
    @cumhur45 @barisg

-Dostum, altyazı dosyasını açın, farklı kaydete tıklayın, sonra çıkan pencerenin en altında yer alan Kodlama menüsündeki kodu değiştirip tamam deyin.ANSI ise unicode yapın yada tersi.Birde öyle deneyin.Ben böyle çözdüm.
    -Kronometre ile kanal geçiş hızı ölçmedim.kanaldan kanalada farkedebiliyor.Lakin ben gayet memnunum.
    -Biss ile bazı kanalları çözüyor.RSI LA,SRF,RTS, türü 8 tane kanalı ı çözüyor.görüntüleri de HD olarak harika.Birde yayını sürerken HT 7/24 vardı onuda çözüyordu.şimdi kapandı galiba o kanal.Yani internete bağlı olmasa bile cihaz bunları çözüyor.

Foruma epeydir göz atmamıştım,şimdi gördümki baya sorunlu ürünlerden bahsetmiş arkadaşlar.Ben 2015 in 10. ayında aldım.Hem SD hemde HD yayın kalitesinden gayet memnunum( tv 50 inç LG plazma)'Serverinden memnunum.iptv olayıda kesinlikle yeterli.Media playeri sorunsuz altyazı haricinde.
    Yazılım konusuna gelirseeek, ne yazıkkı yazılım konusunda tam anlamıyla çuvalladılar.çıkan her çıkan yeni yazılımı denedim lakin her seferinde eski yazılıma dönmek zorunda kaldım. 14.30 veya 15.50. İlk baştan beri yer alan sorunlardan sadece ve sadece server kanallarındaki ses problemini çözdüler. O kadar.Onun dışında iptv ticareti yapanlar için bir iki eklendi eklediler.Lakin bir tarafı yaparken öbür taraftan bir özelliği bozdular mesela.
    Bu fiyat bandında, bundan daha kaliteli bir uydu alıcı olduğunu sanmıyorum açıkçası.
    Benim satın aldığım dönemde, bu kadar şikayet yoktu.Ama bu son zamanlarda çıkan şikayetler bana, yeni üretim serisinde bir takım hataların olduğunu düşündürtmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: digiteng
    redline nın orj yazılımları genel olarak kötüdür...bu durumu ancak dönüşüm yazılımları ile büyük oranda düzeltebilirsiniz...en azından linux olmayan bir cihaza müdahalede bulunabilme imkanınız var...

redline düz modelleri...
    ts100-200-300-1000-3000-7500

Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim. TS100 bana yakın uyducuda 90 lira ve üzerinde plus yazmıyor. Siyah ufak mini kutu ve ortasında gri şerit var. istar dediğiniz yazılımın yükleme sayfasını verirseniz bende araştırayım. Dediğiniz kadar iyi olursa ve istar ile sorun çıkartmıyorsa o zaman bende bundan satın alayım. Bu istar kurulunca cihaz garanti dışı kalıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinser

Eutelsat w3 LNB sine ince ayar yaparsanız aynı LNB ile 4.8 astra uydusunu alabilirsiniz. Ben o şekilde kullanıyorum. 2 uydu da sorunsuz alınabiliyor tek LNB ile.

Merhaba. 7 derece ile 4.8 dereceyi nasıl alıyorsunuz ve kaçlık çanak kullanıyorsunuz acaba? Bende profesyonel satfinder var ve İstanbul'da 90 cm çanakla bu dediğinizi yapamadım. Tüm TP'lerden sinyal geliyor mu? Kullandığınız çanak boyu, LNB ve hangi şehirde bunu yaptığınızı paylaşmanızı rica ediyorum. Yakın birkaç TP'de bu geçişlere denk geliyorum ama 2.2 derece farklı hiçbir uyduda tüm TP'lerin denk geldiğini göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Teşekkürler, harika bilgi. Gördüğüm kadarı ile Istar Korea markası Redline'ın orjinali.http://istar-hd.net/ işlemciler de aynı olduğundan sanırım ana kart da aynısıdır.

Sorular;

1. Istar veya diğer dönüşüm yazılımlarını kurunca mevcut altyapı'dan neleri kaybediyoruz? Mesela IPTV, Türksat için uydudan kanal güncellemesi, Youcam, Türkçe altyazılı filmler?
    2. Istar ROM'unu kurunca 2 yıllık icam server güncellemesi otomatik geliyor mu?
    3. Mevcut fabrika yazılımının kanal listesi Istar ROM'una yüklenebiliyor mu?

1-online güncelleme almıyor...iptv kanalları da hatırladığım kadarıyla gidebilir...tr filmler mevcut 37.03 yazılımında...verilen iptv aboneliği sizin için önemliyse hemen yüklemeyin,bitimine doğru yüklersiniz...çünkü bendeki cihazda en hızlı bölüm iptv idi..
    2-süper ayarlr bölümünden açacaksınız sadece...
    3-yüklenebiliyor...ama tavsiyem yeni oluşturmanız...

"Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim. TS100 bana yakın uyducuda 90 lira ve üzerinde plus yazmıyor. Siyah ufak mini kutu ve ortasında gri şerit var. istar dediğiniz yazılımın yükleme sayfasını verirseniz bende araştırayım. Dediğiniz kadar iyi olursa ve istar ile sorun çıkartmıyorsa o zaman bende bundan satın alayım. Bu istar kurulunca cihaz garanti dışı kalıyor mu? " LTE

ts100 ucuz ama dediğim gibi kanal geçişleri zayıf,istar yazılımıyla düzelse de sizi tatmin eder mi bilemem...kanal geçiş hızı gm1200 ün biraz altı diyebiliriz...dönüşüm yazılımlarıyla garanti dışı kalsa da çok önemli değil,orj yazılım yüklediğinizde sorun olmuyor...bugüne kadar bu konuyla ilgili bir şikayette duymadım...ayrıca aradaki ciddi farkları görünce kimsenini önemsiyeceğini de zannetmiyorum...

bu arada 37.20 yeni yazılım çıkmış...daha da iyi olduğu söyleniyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: LTE

quote:

Eutelsat w3 LNB sine ince ayar yaparsanız aynı LNB ile 4.8 astra uydusunu alabilirsiniz. Ben o şekilde kullanıyorum. 2 uydu da sorunsuz alınabiliyor tek LNB ile.

Merhaba. 7 derece ile 4.8 dereceyi nasıl alıyorsunuz ve kaçlık çanak kullanıyorsunuz acaba? Bende profesyonel satfinder var ve İstanbul'da 90 cm çanakla bu dediğinizi yapamadım. Tüm TP'lerden sinyal geliyor mu? Kullandığınız çanak boyu, LNB ve hangi şehirde bunu yaptığınızı paylaşmanızı rica ediyorum. Yakın birkaç TP'de bu geçişlere denk geliyorum ama 2.2 derece farklı hiçbir uyduda tüm TP'lerin denk geldiğini göremedim.

İnternetten 35 TL'ye aldığım basit bir 90 lık çanak ile sorunsuz izliyorum. Anten hotbird uydusuna ayarlı multifeed aparat vasıtasıyla 4.8 derece sirius ve 19 derece astra uydularını kabataslak ayarladim. Sonra bu uydulara ait en zayıf frekansların transponder değerlerini el ile girerek hassas ayar yaptım. Dikkat etmeniz gereken Sirius uydusuna ait LNB hotbird LNB sinden yukarıda ve geride çanağa yakin olmalı multifeed bir miktar çapraz durmalı ben LNB aparatinin önüne pul koyarak LNB yi çanağa yakinlastirdim. Daha sonra Digiturk frekanslarından herhangi birini cihaza el ile girerek sinyal bulana kadar lnb yi hotbird LNB sine yakinlastirdim. Bu arada Sirius frekanslarını da kontrol ettim. Biraz ugrastiriyor ama oluyor. Bende uydu bulucu cihaz yok tamamen el yordamıyla deneme yanılma ile yaptım Sirius+eutelsat 600 üzeri kanal. Hotbird full alıyorum. Astra 19 ise 1100 üzeri kanal aliyorum. Bursa da oturuyorum. En önemli konu Sirius LNB si antene arkadan bakınca hotbird LNB sinin sol ust tarafında olmalı ve çanağa daha yakın olmalı. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ts100 ucuz ama dediğim gibi kanal geçişleri zayıf,istar yazılımıyla düzelse de sizi tatmin eder mi bilemem...kanal geçiş hızı gm1200 ün biraz altı diyebiliriz...dönüşüm yazılımlarıyla garanti dışı kalsa da çok önemli değil,orj yazılım yüklediğinizde sorun olmuyor...bugüne kadar bu konuyla ilgili bir şikayette duymadım...ayrıca aradaki ciddi farkları görünce kimsenini önemsiyeceğini de zannetmiyorum...

bu arada 37.20 yeni yazılım çıkmış...daha da iyi olduğu söyleniyor...

Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz uydu sayfasına baktım dönüşüm yazılımını kuranların bazıları sorun yaşamış ve forumda destek alamamış. Destek alamayan mesajdan bir örnek.

quote:

bende aynı sorunu yaşıyorum kanallar sürekli kayboluyor açıp kapayınca kanallar gidiyor

Görüntüsü çok iyi oluyor diyenlerde var. Sanırım işlemciyi zorlayarak bunları yaptırıyorlar ne kadar zararı olur bilmiyorum.

Siz şu an TS 100'den memnunsanız bende bir tane alıp deneyeceğim.

• quote:

İnternetten 35 TL'ye aldığım basit bir 90 lık çanak ile sorunsuz izliyorum. Anten hotbird uydusuna ayarlı multifeed aparat vasıtasıyla 4.8 derece sirius ve 19 derece astra uydularını kabataslak ayarladim. Sonra bu uydulara ait en zayıf frekansların transponder değerlerini el ile girerek hassas ayar yaptım. Dikkat etmeniz gereken Sirius uydusuna ait LNB hotbird LNB sinden yukarıda ve geride çanağa yakin olmalı multifeed bir miktar çapraz durmalı ben LNB aparatinin önüne pul koyarak LNB yi çanağa yakinlastirdim. Daha sonra Digiturk frekanslarından herhangi birini cihaza el ile girerek sinyal bulana kadar lnb yi hotbird LNB sine yakinlastirdim. Bu arada Sirius frekanslarını da kontrol ettim. Biraz ugrastiriyor ama oluyor. Bende uydu bulucu cihaz yok tamamen el yordamıyla deneme yanılma ile yaptım Sirius+eutelsat 600 üzeri kanal. Hotbird full alıyorum. Astra 19 ise 1100 üzeri kanal aliyorum. Bursa da oturuyorum. En önemli konu Sirius LNB si antene arkadan bakınca hotbird LNB sinin sol ust tarafında olmalı ve çanağa daha yakın olmalı. Kolay gelsin.

Ayrıntılı anlatımınız için teşekkür ederim. İstanbul'da birkaç TP dışında hiçbir yakın uyduda bahsettiğiniz yöntemlerle sinyal alamadım. Tek LNB ile 2 uydu yönteminizi en kısa sürede deneyeceğim.

Ayarlama için kullandığınız zayıf frekansları da paylaşırsanız minnettar kalacağım. Teşekkürler.

• "kanallar sürekli kayboluyor açıp kapayınca kanallar gidiyor" diye bir probleme rastlamadım ben...yalnız,redline nın kullandığı yazılımda varolan bazı sorunlar istar da da mevcut malesef...favori kanal listesinin icindeki kanal sıralamasını değiştirmek istediğinizde kanalların sırası değişmiş görünüyor...düzenleme menüsünden çıktığınızda tekrar normal görünüyor...ben bunun dışında ciddi herhangi bir probleme rastlamadım...sadece online olarak yazılım yüklenemiyor,key ve kanal listesi ise online yüklemek mümkün...

redline cihazların hemen hepsi aynı yazılımı kullandığından diğer cihazların deneyimlerinden de faydalanılabililr...ben bu cihaza ts1000 nin yazılımını da yüklemiştim,hiçbir sorun olmuyor...

görüntü kalitesi,hız,server...istarın kazandırdıkları...

bir test et bakalım bu cihazı,farklı gözler farklı şeyler görebilir...bir de kamosonic ks-1512 test edebilirsen iyi olur doğrusu...bu cihazın kanal geçişleri çok hızlı ve powervu auto ok ye sahip....key girmeye gerek kalmıyor...görüntü kalitesini ise bilemeyeceğim...ilk elden test eden biri lazım...

• digiteng kullanıcısına yanıt
    TS 5000'e istar kurulabilir mi peki? Yanlış rom atılırsa cihaz telefonlardaki gibi brick olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

TS 5000'e istar kurulabilir mi peki? Yanlış rom atılırsa cihaz telefonlardaki gibi brick olmaz mı?

hayır atılamaz...5000plus modeldir...redline düz modellere oluyor...yukarıda liste var...
  • digiteng paylaşımınız için teşekkür ederim. Redline ile ilgili bugün birkaç görüşme yapma fırsatım oldu ve Redline modellerini listemden eledim.

Kamosonic KS-HD1512 modelini deneyeceğim. Hepsi buradaya site üzerinden farklı mağaza olunca iade durumunu sordum duruma göre sorun olmuyorsa alıp deneyeceğim. Hepsi Burada'da kargo dahil 172 lira ve zaten bu fiyattan ucuza satanda yok.

Kamosonic KS-HD1512 kesin teknik özelliklerini bulamadım. Bu cihazın tek sıkıntısı Reis elektronik artık bu modele yeni yazılım hazırlamayacakmış, son yazılım v7.9.29 olarak kalacakmış. Eğer yazılım güncellemesi sorun değil derseniz ve HB iade konusunda sıkıntı olmaz derse alıp deneyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

digiteng paylaşımınız için teşekkür ederim. Redline ile ilgili bugün birkaç görüşme yapma fırsatım oldu ve Redline modellerini listemden eledim.

Kamosonic KS-HD1512 modelini deneyeceğim. Hepsi buradaya site üzerinden farklı mağaza olunca iade durumunu sordum duruma göre sorun olmuyorsa alıp deneyeceğim. Hepsi Burada'da kargo dahil 172 lira ve zaten bu fiyattan ucuza satanda yok.

Kamosonic KS-HD1512 kesin teknik özelliklerini bulamadım. Bu cihazın tek sıkıntısı Reis elektronik artık bu modele yeni yazılım hazırlamayacakmış, son yazılım v7.9.29 olarak kalacakmış. Eğer yazılım güncellemesi sorun değil derseniz ve HB iade konusunda sıkıntı olmaz derse alıp deneyeceğim.

reisdestekte bugün yazılan mesaj;"Sadece pwervu yazılım üzerindeki ler değil , ıptv de xtream bölümü eklemeleri de olacak tamamı eklendikte n sonra forum ve ftp ye atılacaktı r , o yüzden bekleyiniz ve yazılım desteği bitti diye birşey söz konusu değildir "...buradan

ayrıca cihaza redline olduğu gibi dönüşüm yazılımları yüklemek mümkün...burada...

cihazda sunplus 1512 işlemci var...net amigo ve redline üst modellerde de bu işlemci kullanılıyor....ancak onlar bunun kadar hızlı değil...hafıza durumunu ise bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digiteng -- 13 Mayıs 2016; 11:13:51 >

• quote:

reisdestekte bugün yazılan mesaj;"Sadece pwervu yazılım üzerindeki ler değil , ıptv de xtream bölümü eklemeleri de olacak tamamı eklendikte n sonra forum ve ftp ye atılacaktı r , o yüzden bekleyiniz ve yazılım desteği bitti diye birşey söz konusu değildir "...buradan

ayrıca cihaza redline olduğu gibi dönüşüm yazılımları yüklemek mümkün...burada...

cihazda sunplus 1512 işlemci var...net amigo ve redline üst modellerde de bu işlemci kullanılıyor....ancak onlar bunun kadar hızlı değil...hafıza durumunu ise bilmiyorum...

Teşekkür ederim. Firmasını arayınca yeni model çıkacağını ve alacaksam yeni modeli beklememi tavsiye ediyorlar. Eski modellere resmi destek bir süre sonra kesilecekmiş. Dönüşüm yazılımı olması iyi eğer resmi yazılım desteği kesilirse bunlar kullanılabilir.

• firmaların vereceği genel cevap budur zaten...tüm cihazların yazılım desteği bir süre sonra biter...birincisi yazılımlar yurtdışı merkezldir,ikincisi yeni cihazları satabilmeleri lazım...yine de next,redline vb firmaların buna denk diyebileceğimiz ürünleri yerine ks1512 yi tercih etmek daha mantıklı bana göre...

yazılım meselesnin kesin çözümü ise bilindiği üzere enigma cihazlar...
  • Uydu macerası benim için kapanmıştır. Yumatu Spark aldım ve kullanıyorum. Yorum getiren herkese teşekkür ederim.
  • Hocam sizin kullanım amacınızı etkileyen büyük sorunu yoksa kullanın gerçekten, çok uğraştınız. Bu fiyata bu kadar oluyor illa bir kusur çıkar.
    İleride bir receivera 1500tl verebilecek kapasiteye gelirsem kaliteli birşey alırım ben de, o zaman da 4k veya full hd yaygınlaşır. Ama şu an için beni idare ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Hocam sizin kullanım amacınızı etkileyen büyük sorunu yoksa kullanın gerçekten, çok uğraştınız. Bu fiyata bu kadar oluyor illa bir kusur çıkar.
    İleride bir receivera 1500tl verebilecek kapasiteye gelirsem kaliteli birşey alırım ben de, o zaman da 4k veya full hd yaygınlaşır. Ama şu an için beni idare ediyor.

Kullanımda sorun var mı yok mu kullanmaya başlayınca göreceğim. Şimdilik sadece düz spark tarafı çalışıyor. İçinde Enigma2 yok ve onu yükleyeceğim. Ayrıca Spark konularını incelemeye başladım. Daha araştırıp öğrenecek çok şey var.

Sizde cihazınızı iyi günlerde kullanın. Teşekkür ederim.
  • quote:

Siparişim öğlen teslim edildi ve akşam üstü uydu alıcıyı iade için kargoya teslim ettim. Yaklaşık 4.5 saat test ettim ve yorumlarım 4.5 saatlik test süresine göre değerlendirilmelidir.

Olumlu yönleri

(+) Bana kutusu açılmamış bir cihaz geldi. Bu sebeple youcam başlatılmamıştı bende iade ihtimali olduğu için ve hak geçmesin diye bu özelliği aktif edip denemedim.
    (+) Olumlu sayabileceğim yönleri HD kanallarda donma yok standart HD görüntüsü vardı. Daha önce kullandığım alıcılara göre HD kalitesi biraz soluktu fakat yine de işlemcisine göre normaldi.
    (+) Uydu alıcının SD ve HD kanal değişim sürelerini beğendim.
    (+) Kör tarama içinde süre muadillerine göre iyi sayılır.
    (+) Yanında gelen HDMI kablosunu beğendim ama bendeki çok daha kaliteli Samsung marka altın uçlu olanla daha iyi görüntü kalitesi elde ettim.
    (+) Ethernet ile internet bağlantısı sorunsuz kuruldu.
    (+) Bana akılsız kumanda geldi ama kumanda kalitesi fena değildi. Direk cihaza bakmasa da algılıyordu.

Olumsuz yönleri

(-) SD performansı berbat ötesi. 60-70 liralık cihazlardaki SD performansından bile daha kötü. 60-65 lira seviyesindeki Next Mersat Dragon Mini HD denemiştim onda SD iyi değil deniyor ama ondan çok daha kötüydü.
    (-) Benim çanak ile uydu alıcı arası kablo mesafem 6-7 metre kadar ve her uydu için eve ayrı kablo geliyor. Dayzekler evimde uydu alıcının hemen yanında ve Ören'in bakır yeşil kablosunu kullanıyorum. Next ve Baff marka Dayzek'de denedim ve 4 uydu bağlıyken birçok kez kitlendi. Özellikle Azerspace'de tarama yaparken çok sık kitlendi. Dayzeklerim sağlam bir tanesi sıfır ve kablom oldukça kaliteli yani onunla alakalı değil. Direk Türksat bağladığımda sorun yok ama araya Dayzek girince 4 uydu olunca cihaz kitleniyor.
    (-) Sadece Türksat bağlıyken de 1-2 kez kanal listesi bozuldu. 4 uydu kullanırken çok kez kanal listesi bozuldu.
    (-) Elimde üç farklı marka Wifi adaptör vardı hiçbirini tanımadı. Redline TS 140 Mega HD'nin tanıdığı adaptörü nasıl oluyorsa bu TS 5000 tanımadı.
    (-) Kasası ucuz alt model Redline'lar ile hemen hemen aynı. Daha pahalı bir model olduğu için daha kaliteli bir kasa bekliyordum.
    (-) Menünün görüntü kalitesini beğenmedim.

Sadece Türksat seyredilecekse veya Türksat + Hotbird ikilisi seyredilecekse ve SD kanalla işiniz yoksa alınabilir. Fakat bunlar dışında bir seçenek varsa başka bir uydu alıcı almanızı tavsiye ediyorum. 2 sene youcam verdiği için Türksat + Hotbird kanalları uyabilir fakat Thor, Astra, Azerspace'de eklemek isterseniz başka alternatiflere bakmanızı öneriyorum.

Bence youcam özelliğini yok sayarsak parasını hak etmiyor. Youcam eklenince fiyat normal düzeye geliyor.

Konuştuğum uyducular 5000 modelinde yazılım sıkıntısı olduğunu ve bunun yerine 4000 modelini almamı önermişlerdi. 4000 modeli daha düşük model olmasına rağmen daha az kampanyalı olması ve kısmen daha pahalı olması bunu doğrular nitelikte.

olumsuz yöne gelince giriş çok sert olmuş :P gelişine pis çarpmışsın

ben ekleme yapayım..

+ vu zero da kullandığım everest wifi sıfır sorundu.

+ astra 19 da paralı serverlar kadar iyi hocam, katılmıyorum bu konuda

- 4 den fazla uyduda kafayı yiyor sinyal hatası veriyor.

- powervu güncel destek yok thoru ise hiç desteklemiyor.

- diğer hepsine katııyorum, iptv de yasadışı filbox ve dsmart da kullanıyorlar :D

yalnız kumanda konusuna katılmıyorum, rezalet elim nasır tutmuştu cccam girince. işkence resmen. kullanımı çok kötü.

size enigma 2 cihaz tavsiye etmiştim :)

bu benim vu zero. atıyorum normal kanald izlerken bir sonraki kanall iptv olabiliyor :D sorunsuz. bahsettiğiniz hiçbir sorunda yok, cihazı 300 tlya sattım ben dün.

https://www.facebook.com/100012071048032/videos/135339783545056/

bu vu nun özelliklerinden biri :P hbo da game of thrones u böyle izliyorum mesala programla altyazı atıyorum.

www.izlesene.com/video/img0255/9348466

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100012071048032%2Fvideos%2F137387676673600%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

buda next cis plus iptv

https://www.izlesene.com/video/img0341/9348837

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okcwest -- 29 Mayıs 2016; 7:05:59 >

• digiteng kullanıcısına yanıt
    alsın e2 bir cihaz.

arkadaşın 6 yıllık gigabluesu var diğer arkadaşımın vu su

ilk günkü gibi devam ediyorlar kullanmaya.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.