Şimdi Ara

Grand Theft Auto 4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
36.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elinize sağlık. teşekkürler.
  • bu oyuna hıc bir zmn sempati duyamadım :p ne diim konusu yuznden pek degıldı oyunun zamanındakı ılkellıgındendı sanırım.belkı 4 ıle basaıaybılırım..eger sanal zeka saglamsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 10 Mayıs 2008; 0:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

pc ye bekleriz :)
    quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

zor be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

zor be

Alıntıları Göster
    teşekkürler,yanlız konu 2 tane açılmış
  • Çok güzel bir inceleme olmuş bravo.Bide DMC42'ün incelemesini yapsanız ne güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: After_Dark

Çok güzel bir inceleme olmuş bravo.Bide DMC42'ün incelemesini yapsanız ne güzel olur
    ortalama 10 mu? BEN ilk defa görüyorum gerçekten harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: EAedp

ortalama 10 mu? BEN ilk defa görüyorum gerçekten harika

Alıntıları Göster
    bütün puanlar 10 yahu... başka yoktur herhalde hepsini 10 yapan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

bütün puanlar 10 yahu... başka yoktur herhalde hepsini 10 yapan...

Alıntıları Göster
    Ellerinize sağlık teşekkürler. Gerçekten muhteşem bir oyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahaotex

Ellerinize sağlık teşekkürler. Gerçekten muhteşem bir oyun...

Alıntıları Göster
    video'yu izledikten sonra pc'nin kasasına bakıp, ''sen ne işe yararsın'' deyip içine tüküresim geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsen87

video'yu izledikten sonra pc'nin kasasına bakıp, ''sen ne işe yararsın'' deyip içine tüküresim geldi

Alıntıları Göster
    ben arabalar pek fazla zıplıyor gibime geldi ama oyun güzel pc ye bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: muratsen87

Alıntıları Göster
    Bazen Ekran Kartına Çok fazLa para yatırana kadar PS3 aLmak Daha MantıkLı GeLmeye BaşLadı..Pc işi Pc de Oyun İŞi PS3 de !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuel_winchester

ben arabalar pek fazla zıplıyor gibime geldi ama oyun güzel pc ye bekleriz

Alıntıları Göster
    şmdi bu oyun pc ye gelemeycekmi bütün hepsinde aynı seyi sölemedilermi yani bu işin biraz kaymagını yedikten sonra pc ye çıkartacaklar demek daha doğru olur çünkü pc ye çıkmaması için hiç bir sebep yok yine çünkü adamalar iyi bir politika izliyorlar kar marjı açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cevat Yerli Bugünlerde PC Play Dergisine Verdiği Röportajda "Artık PC Oyunlarının satmadığı ve oyunların artık öncelikli olarak konsol için çıkacağını sölüyo Crytek içinde geçerli olacak bu strateji " Tomshardware Haberinden alıntıdır

Nvidia G*te gelcek bu gidişle yada Konsollarda ekran kartı revizyonlu fln çıkmaya başlar:

bütün oyunları joyistikle oynamak zorunda kalcaz yakında da Haberiniz Olsun Boşa Sistem Döşemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enermax404 -- 11 Mayıs 2008; 9:27:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enermax404

Cevat Yerli Bugünlerde PC Play Dergisine Verdiği Röportajda "Artık PC Oyunlarının satmadığı ve oyunların artık öncelikli olarak konsol için çıkacağını sölüyo Crytek içinde geçerli olacak bu strateji " Tomshardware Haberinden alıntıdır

Nvidia G*te gelcek bu gidişle yada Konsollarda ekran kartı revizyonlu fln çıkmaya başlar:

bütün oyunları joyistikle oynamak zorunda kalcaz yakında da Haberiniz Olsun Boşa Sistem Döşemeyin

Alıntıları Göster
    Süper inceleme..Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: goyus

Alıntıları Göster
    vay be...bu oyunu hiç oynamasam bile atlar arabaya newyorku dolaşırım..şahane
  • quote:

Orijinalden alıntı: goyus

Alıntıları Göster
    Daha çıkmadan 6 milyon sipariş alan yegane oyun. Pehhhhh crysis miş Yerli kardeşler baksınlar oyun nasıl yapılırmış öğrensinler. Sadece grafikle olmuyor bu işler.

GTA4, COD4

4 serisi oyununlara uğurlu geldi galiba.

Doom 4 ve Pop 4 üde bekleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mav1li

Daha çıkmadan 6 milyon sipariş alan yegane oyun. Pehhhhh crysis miş Yerli kardeşler baksınlar oyun nasıl yapılırmış öğrensinler. Sadece grafikle olmuyor bu işler.

GTA4, COD4

4 serisi oyununlara uğurlu geldi galiba.

Doom 4 ve Pop 4 üde bekleriz.

Alıntıları Göster
    quote:

bide şölebişi var 7 8 tane orjinal oyun alsanız 1 PS3 parası harcamış oluyosunuz.

arkadaşlarınızla takas yapabilirsiniz (bkz. :http://forum.donanimhaber.com/m_17413101/tm.htm ) veya yurtdışından kendiniz getirtebilirsiniz (30-50$ arası, bölge kodu sınırlaması yok) veya oyunu kiralayabilirsiniz.

orjinal oyun pahalı vs.vs.. bunlar korsancılığın bahanesi, insan istedikten sonra bir şekilde bulur oynar, benim ps3'ü aldıktan sonra takaslar sayesinde arkadaş grubum genişledi belki PC'cilere de sosyal kültürel açıdan bir faydası olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: okean

quote:

bide şölebişi var 7 8 tane orjinal oyun alsanız 1 PS3 parası harcamış oluyosunuz.

arkadaşlarınızla takas yapabilirsiniz (bkz. :http://forum.donanimhaber.com/m_17413101/tm.htm ) veya yurtdışından kendiniz getirtebilirsiniz (30-50$ arası, bölge kodu sınırlaması yok) veya oyunu kiralayabilirsiniz.

orjinal oyun pahalı vs.vs.. bunlar korsancılığın bahanesi, insan istedikten sonra bir şekilde bulur oynar, benim ps3'ü aldıktan sonra takaslar sayesinde arkadaş grubum genişledi belki PC'cilere de sosyal kültürel açıdan bir faydası olur.

Alıntıları Göster
    Bu oyuna 10 veren mantaliteyi sorgularım,oyunu ps3'e taktığımda ancak yarım saat dayanabildim,ign bu oyuna 10 vermiş,hakkaten saçmalık
    Shenmue gibi gerçek anlamda efsane ve kült,devrim yaratmış bir oyun 10 alamamışken,gta 4'ün 10 alması hakkaten saçmalık

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.