Şimdi Ara

God of War III Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
99.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Bu oyunun özelliği ne arkadaş kafamı nereye çevrsem 1 haftadır bunun reklamları var heryerde üni.de tramvay duraklarında kocaman bilboardlarda

reklamın özellikle alakası yok, oyun sahibi şirket tanıtmak istiyosa heryere yapıştırır reklamlarını.İsterse bebek bezi reklamı yaptırır.Özelliği olması gerekmez.Belli ki iyi kazanç sağlayacaklar.Çok emek var
  • Haftasonu Bolumsonucanavari.com'da, Sony Türkiye ile yaptığımız güzel bir söyleşide sizleri bekliyor. God of War 3, reklamlar, fiyat ve Türkçe dil desteği üzerine bir çok soruya cevap bulabileceksiniz.
  • Bu mesajı okuldan yazıyorum.Cep telefonuyla.Dersi doğru düzgün dinleyemedim oyunu düşünmekten.Eve igitmek için sabırsızlanıyorum.
  • Süper bir oyun gerçekten ps aldırır insana.
  • Bilgisayarı alalı 2 ay oldu daha yapmayın ya!
  • Tek kelimeyle mükemmel
  • Videoda Erdinç "konsol aldırtan oyun" diyor.
    Aynen öyle vallahi. Şu an imkanım olsa durmam alırım. Reklam ve pazarlamasını mükemmel yaptılar oyunun. Kampüs içinde nereye baksam bunun reklamı var gerçekten.
    PS3 kafelere bi bakmak lazım oyun geldiyse oynamak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 18 Mart 2010; 19:03:02 >
  • keşke biraz daha zor olsaymış. bir de boss öldürürken tuşlara zamanında basma benim pek hoşuma gitmiyor. bize bıraksa da kendi kararlarımız la öldürsek çok daha iyi bana göre. bunlar dışında mükemmel bir oyun
  • Şu oyunun satış rakamlarını çok merak ediyorum.Sırf Türkiye'de kaç tane satıldı kim bilir...

Bu hafta açıklanır umarım.
  • neden ps3 üm yok of
  • Bossları öldürme efektlerini kendimiz seçsek , belirli bir öldürme şeklinde olmasa bence çok daha iyi olurdu.. Fakat bu haliyle bile insan heyecanlanırken diyecek söz bulamıyorum.. Ps3 yok fakat Ps2 var , en iyisi Gow 1 ve 2 'yi indirip oynamak.. Birgün umarım bu oyunu oynarım..
  • Offf oyuna bak ya .. Sırf bu oyun için ps 3 alınır be..

Sonu çok manyak bitiyo yalnız ..
  • video donuyor erdinç abi tam izlemeye başlıyorum birden video başa sarıyo 3 kere denedim ama video bir türlü izleyemedim
  • ellerine sağlık
  • ben olsam 9.9 verirdim müthiş oyun bunun için ps3 bile alabilirimmm müthiş oyun xD
  • of ulan of daha 1sene var oynamama yaktın beni lys:S
  • Hiçbir yorumu okumadan videoyu izlemeye başladım ve incelemeyi yapan arkadaş tam bir amatör gibi hiç çaktırmadan spoilerları dizmeye başladı. Bir nefes alır durur diye biraz daha devam ettim ama sayesinde oyunu oynamış kadar oldum. Tam çözüm okusam bu kadar spoiler alırdım tebrikler valla 3 dakkaya iyi sığdırmışsınız bütün hikayeyi(evet, 3 dakkada bıraktım ama yine de oynamış kadar oldum). Güzel incelemeler yapan biri olduğunuz için fazla üzerinize gitmek istemiyorum da senaryosu merak uyandıran bir oyunun hikayesi de bir incelemede bu kadar açık edilmez ki... İnsan uyarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thereisno_spoon

Hiçbir yorumu okumadan videoyu izlemeye başladım ve incelemeyi yapan arkadaş tam bir amatör gibi hiç çaktırmadan spoilerları dizmeye başladı. Bir nefes alır durur diye biraz daha devam ettim ama sayesinde oyunu oynamış kadar oldum. Tam çözüm okusam bu kadar spoiler alırdım tebrikler valla 3 dakkaya iyi sığdırmışsınız bütün hikayeyi(evet, 3 dakkada bıraktım ama yine de oynamış kadar oldum). Güzel incelemeler yapan biri olduğunuz için fazla üzerinize gitmek istemiyorum da senaryosu merak uyandıran bir oyunun hikayesi de bir incelemede bu kadar açık edilmez ki... İnsan uyarır.

İlk kısımda anlattıklarım aslında oyunun ilk 10 dakikalık bölümü. Bu yüzden bunu spoiler olarak görmek pek doğru olmaz. Hikaye o kadar değişiyor ki, ben sadece bilgilendirmek için ön detayları verdim.

Mümkün olduğunca detay vererek incelemeleri anlatmaya çalışıyorum. Yazılı incelemeler kadar detaylı bir video inceleme olduğu için ister istemez bazı spoilerlar veriliyor ama dediğim gibi oyun keyfinizi etkileyecek herhangi bir spoiler söz konusu değil. 13 dakikalık bir videoyu oluştururken, spoiler konusuna özen göstermeye çalıştığımı bilmenizi isterim.

• sırf bu oyun için ps3 alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bu mesajı okuldan yazıyorum.Cep telefonuyla.Dersi doğru düzgün dinleyemedim oyunu düşünmekten.Eve igitmek için sabırsızlanıyorum.

Aynen İbrahim ders dinlenmiyor Gow3'ü düşünmekten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.