Şimdi Ara

God of War III Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
99.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceleme için teşekkürler en kısa zamanda alacağım !
  • Bsc süpersiniz video incelemelerin devamını bekliyoruz
  • PS3 kaç paraydı?
  • Off off bu şahane...

PS3 almak farz oldu cidden.
  • O sondaki kretosdan dayak yedimiz sahne ne öyle eyvahki ne eyvahhh
  • Oyunda süper bi reklam kampanyası var yalnız.
    Televizyon, gazete, dergiler, internet siteleri, reklam panoları, billboard'lar...
    Burada bile Kampüs çevresinde reklam panolarında bir sürü reklamı var resmen.
  • God of Game için 1 dakikalık saygı duruşu... İyiki varsın Sony iyiki varsın Kratos..
  • çok güzel bir video inceleme olmuş ağzım açık izledim bende benim ps3üm var belki haftaya alırım
  • vay vay vay ilk oyundan beri hastasıyım
  • Oyun çok güzel olmuş.
  • inceleme icin tsekkürler yarin geliyor oyun büyük heycanla bekliyorum
  • kratos gücü
  • İnceleme için teşekkürler ,harika bir sunum eşliğinde harika bir iş çıkarmışsınız yine

oyunu yarıladım ama hemen bitmesin diye kapattım bekletiyorum , hafta sonuna kalan ziyafeti çekicem
  • Yine biri gitmiş oyunun sonunda olanları yazmış , lanet olsun Allah'tan daha önce yediğim spoiler'in aynısını yedim.
    Valla şu oyunu bitirmeden şu bölüme hiç uğramasam en hayırlısı olacak
  • BEN BİTİRDİM maa söylemem kimsenin zevki kaçmasın sonu manyak lan
  • Eminim yine kaliteli bir inceleme olmuştur ancak izlemicem. Oyunu yarın alıcam,onun icin izlemesem keyif acısından daha iyi olucaktır.
    En guzeli collection ile ısınma turlarına devam ediyim.
  • Arkadaşımın PS3 ünü 1 aylığına alacağım kısa bir süre sonra o da alırsa şenlik olacak.Gelsin tanrılar,gitsin tanrılar.
  • Harika
  • 10 üzerinden 10 kardeşim ne 9,5'u ,görüntü kalitesi müthiş,ki normal televizyonda bunu söylüyorum.HD veya LED tv de filan olsa acayip olacak,oyun süper ama şu kötü herseride de kardeşim kratosun kaderimidir nedir hep güçler sıfırlanıyo.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.