Şimdi Ara

Gaming Istanbul'da Horizon: Zero Dawn'ı Oynadık ve Yapımcısıyla Konuştuk

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
32
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Video Incelemeler >> Gaming Istanbul'da Horizon: Zero Dawn'ı Oynadık ve Yapımcısıyla Konuştuk
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    522 Mesaj
    Şimdiden bir oyuna goty ya da çok iyi demek bana göre çok yanlış. Hele ki söz konusu oyunun oynanış videolarında farklı hiçbir şey görememişken.

Grafiklere sözüm yok. Cidden renkler, çevre ve modellemeler kusursuz duruyor ancak oynanış?

Şu ana kadar yayımlanan videoların tümünde karakter aynı şeyleri yapıp durdu. Umarım hayal kırıklığı olmaz. Gerçi exc olup da Türkçe gelmemesi baştan hayal kırıklığı ya neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    1366 Mesaj
    Not alım 75-80 lik bir oyun geliyor Goty ya Zelda olur ya RDR 2
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: stun

quote:

Orjinalden alıntı: Gran Turismo 7

Tamam video için eyvallah iyi güzel de. Hazir oralara kadar gitmişken bu oyun neden TR gelmiyor arkadaşım diye kimseye soramadınız mı?. Şu video pek bişey ifade etmedi benim için. Tamam o adama soramadınız ama PS TR standında illaki bir yetkili vardır. Ayrıca forum olarak bu olaya ne kadar tepkili olduğumuzu bilmenize rağmen bunun için bir röportaj yapmamanız garip olmuş.

merlinkazanında açıklaması var.. ordan okudugum kadarıyla.. oyun rpg , çok fazla diyalog oldugundan ve satışlardan çeviriyi karşılamak imkansız oldugundan çeviri yapmamışlar..

O haberin sonunda bide yapılan açıklama bize oldukça makul geldi yazıyor. Biraz ugrassalar bu işi ücretsiz yapacak gönüllüler bile bulurlar ama neyse çeviri çok pahalı bir şeymiş gibi maliyet vs. deyip gecistirmisler. Exclusive oyunlar bile Türkçe olmayacaksa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Misafir Üyelik
    160612 Mesaj
    Her şekilde çok iyi bir sitesiniz sizi takip etmek gerçekten büyük keyif ancak şu incelemeler de çok geri kalıyorsunuz. Resident Evil 7'nin incelemesi halen gelmedi. Sizin incelemeleri izlemeden oyun almıyorum şahsen :) Ne zaman yayınlanacak inceleme. İyi çalışmalar
    |
    |
    20878 Mesaj
    Bu oyunun Türkçe gelmemesi gerçekten çok üzücü...

Türkçe imza kampanyasına desteklerinizi esirgemeyin :)

https://www.change.org/p/horizon-zero-dawn-t%C3%BCrk%C3%A7e-olsun
    |
    |

TOGG
    [2018] Honda Forza - [2012] Opel Astra J Cosmo - [2012] VW Polo 1.6 TDI DSG - Huawei P30 Pro - Huawei Watch GT2 - Sony PS4 Pro - Sony PS VR - PS4 20. Yıl Özel Sürümü - Vestel 43UD9300 - Canik TP9 Elite S Combat - Remington Model 870
  • Yarbay
    23990 Mesaj
    Ne zamandır beklediğim bir oyun ex diye day 1 alacaktım Türkçe yapmadı adiler, yine de alacağım :(
    |
    |
    Türkçe olmadığı için ucuzlamadan almayacağım.
    |
    |
    Şunu merak ediyorum, hadi dublaj zahmetli ve masraflı olabilir de türkçe altyazı yapmaları çok mu zor, ellerine mi yapışır? Onu bırak, gönüllü çevirmen bile bulabilirler, tek yapacakları altyazıyı oyuna eklemek 1.bölge için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben herşeyi gectim o arkadaki masa nedir abi ön tarafları sökük dökük şeklinde sanki ps4 kafede cekiyorlar koskoca gaming istanbul adı altında bir cok firma geliyor adamlara sunulan köşeye bak çay demle insan dogru düzgün bir masa koyar oraya heryeri dökük sökük masa konulmaması gerekir buda gelen firmaya karsı verilen degeri gösterir ne olursa olsun daha düzgün bir şekilde firmaların agırlanması gerekir şahsi görüşürüm biri cıkar der şimdi zaten türkce dublaj yok alt yazı yok benimde cevabım bu yapımcı firmayla alakalı bir durum degil tamamen desteklenmediginden dolayı olabilirmi acaba ? o yönden kendi ülkemi kötülemek istemiyorum ancak koskoca oyun firmaları gelip su şekilde kafelerden kalma masalar koyuluyorsa bende olsa bende destek vermem kardeşim adamın geldigine röportaj verdigine şükretmek lazım inceleme içinde teşekkürler gökhan abi
    |
    |

• Misafir Üyelik
    160612 Mesaj
    nioh'ta zero down da türkçe değil
    |
    |
    201 Mesaj
    almıycam aldırmıycam şu oyunu gözümüzün içine baka baka yalan soyledıler ya
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.