Şimdi Ara

Far Cry 3 - Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
9.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • video 1 saatte yükler artık.
  • Video oynatıcısındaki sorunlar giderilse, çok güzel olacak gerçekten.
  • Problem bence BSC serverlar da, çünkü internetin hızı normal gözüküyor...

• şu videoları youtube yükleyin yada hızlı bir oynatıcıya ne dandik bi sistem 15 dk da bile yarım dolmadı

• Ne cahil insanlar var ya anlamıyorum. Adamlar babalarının hayrınamı inceliyor bu oyunlarıda videoyu youtubeye yüklesin ? Maaşlarını , giderlerini cebinizdenmi veriyorsunuz ? Videoyu burada yayınlayacaklarki , giren olsun , reklam olsun , gelir olsun. Videolar youtubeye veya farklı bir video paylaşım sitesine yüklendiği taktirde siteye neden girelimki ? Lütfen karışmayın insanların işinede, böyle içerikleri türkçe bulabilidiğiniz için şükredin , teşekküredin.

• şimdiye 10 kere 720p izlerdim 1 saatte anca bitti. ama incelemede güzel olmuş

• FarCry 3 diğer serilere gör bence en iyisi 1. oyunu fazla oynamadım ama 2. oyun ölü gibiydi zar zor bitirdim oyun kısırlığı olduğu bir zamanda oyunun neredeyse tüm serisini oynadım bir hari xbox'daki versiyonlarını bile ama bana en çok 3 güzel geldi 2.oyun neydi öyle'ya rezil göreve gidiyorsun sanki görevin için'de değilmiş gibi bir his veriyordu ruh gibi bir oyundu 3 harbi çok iyi neredeyse yarıladım sayılır daha yeni çıktım oyundan
  • bundan önce açıklama yapmışlardı neden youtube' a video koymadıkları ile ilgili. halen gelipte neden oraya buraya video koymuyorsunuz demeyin arkadaşlar. video bende takılmadan standartda doluyor. sorun sitede değil sizin internetinizde. bu arada güzel inceleme olmuş teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Seksendort28

bundan önce açıklama yapmışlardı neden youtube' a video koymadıkları ile ilgili. halen gelipte neden oraya buraya video koymuyorsunuz demeyin arkadaşlar. video bende takılmadan standartda doluyor. sorun sitede değil sizin internetinizde. bu arada güzel inceleme olmuş teşekkürler

Sorun bal gibide sitede, IDM dahil kaç şekilde indirmeye çalıştım inmiyor/yüklenmiyor video yada çok aşırı yavaş yükleniyor.
    Buda bağlantı hızım, 1dk önce test ettim.
    [sizer=red]Far Cry 3 - Video İnceleme

• Bu zamana kadar sorunsuz izliyordum da şimdi hakkatten bir sorun var galiba oynatıcıda.Youtubeye neden video konulmadığı konusunda eskiden açıklama vardı.O yüzden şuan tek merak ettiğim bu videoyu nasıl indirebiliriz.

• sıkıntı serverlarda, sanırım çok fazla kişi bekliyordu incelemeyi bu kadar kişi aynı anda yüklenince 60 kb la iniyor
  • Oyun süper fakat biraz optimizasyon sorunu var oyunda, özellikle dx 11 de. Yeni çıkan sürücüler ( amd, nvidia) performansı % 20 e kadar arttırsa dahi çoğu zaman oyun çöküyor. Oyunun Son çıkan patchi bile oyunu stabilleştiremedi. Umarım şu dx11 i bir gün gerçek anlamıyla kullanan biri çıkar.

• Video inceleme yapmayın şu server problemi mi oynatıcı mı bilemiyorum ama 10 mb internet ile bile 2 dk bekleyerek 30 sn ilerliyor video.Birde o videonun başında çıkan editör kendini öldürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 17 Aralık 2012; 2:17:38 >
  • TeufeL-07 ; sana katılıyorum.Ama video oynatıcıyı geliştirmeleri lazım.Ayrıca binlerce kişi videoyu izlemeye çalışıyor.Ondan kaynaklı diye düşünüyorum.2 saat evvel 1000 izleme vardı 6000 bin olmuş :)

• bende açııldı ama 7:41 den sonrasını izleyemedim dondu kaldı

• O kadar yorum yazdım ve şu lanet Server cart curt hatasından hepsi gitti. ne diyeyim ki. BSCye yakışmıyor şu sitenin hali! Videoyu izlemem ise 4 saatimi aldı varın siz düşünün.

O kadar yazdığım yazıdan özet:
    İnceleme iyi ama grafik ve oynanabilirlik puanı düşük bence.
    Grafiğe 9.3 civarı, oynanabilirliğe 9.5 civarı verirdim. Ses ise 8.8-9 arası normal seviye.
    Timsah ve köpek balıklarına değinmemişsiniz. :)

• açıkcası ben her videoyu zaten 1 2 saate anca izliyorum alıştım yavaşlığa şikayet edemiyeceğim :D :D bu arada o tarları yakarken çalan şarkının ismini yazabilecek varmı gökhan abi söyledi ama anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

açıkcası ben her videoyu zaten 1 2 saate anca izliyorum alıştım yavaşlığa şikayet edemiyeceğim :D :D bu arada o tarları yakarken çalan şarkının ismini yazabilecek varmı gökhan abi söyledi ama anlamadım

Skrillex & Damian 'Jr. Gong' Marley - Make It Bun Dem
  • on numara giriş olmuş.:))))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.