Şimdi Ara

REDFALL XBOX X/S ANAKONU (DAY 1 GAMEPASS) 2023 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
8
Favori
5.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda kaplamalar mi yok bana mı öyle geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batdunyabat kullanıcısına yanıt

Ne kaplama var ne doku var hiçbir şey yok şaka gibi oyun bu 🤣

• Arkadaşlar yeni zelanda yaptım ama hata alıyorum mail adresimi girdikten sonra.

Arknet connection lost

İncompatible build, please ensure your client is up to date.

Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

day one patch ile çıkış yapacak muhtemelen, ach listesi bile yok oyundan kayıt almıyor konsol. xbox genel listesinde oyunun adı bile gözükmüyor :D

• oyun çıkışına kadar kapandı muhtemelen, yarın oynarız

• Teşekkürler hocam. Gece 12 den sonra tekrar deneriz olmazsa 🙂

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Keşke erteleselerdi yahu. Kötü oyun çıkarmak geri dönüşü olmayan bir hata. Geç çıkar, 3 ay küfür ye ama tam çıkar.

• Oyun eğlenceli, grafikler dishonored tarzında. Oyunun eksiği malesef 30 fps olması.

60 fps olarak pc de oynuyorum ve gayet keyifli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bi giremedim şu çöpe, serverlar çöktü Allah belani versin microsoft 🤣

• Micro'nun bana göre Forza hariç 2023 için 2 baba oyunu Redfall ve Starfield idi. Redfall da çizik yedi gibi duruyor. Hayaller yine Starfield a kaldı gibi 😄

• Starfield ve Hellblade, Redfall değil

• Dünya nın en kötü AAA FPS oyunu olabilir bu. Series X puanları düşünce göreceksiniz…

• Hellblade in 2023 te çıkması imkansız ya. Gameplay dahi yok adamakıllı. Onu saymıyorum bu sene için.

• Oyuna update geldi pc tarafına. Konsola da bakmak lazım.

Edit : 1.3 GB series x ede update geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 1 Mayıs 2023; 18:11:48 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2023 christmas dönemi için bekliyorum açıkçası

• Valla inşallah bi sürpriz yaparlar hocam ya. Valla kuruduk kaldık. Hazirandaki sunuma bağladık tüm ümitleri.

• Oynayan herkes kötü yorum yapmış . Güvenilir inceleme siteleride berbat demiş oyuna . ACG 2023 yılında oynadığım en kötü oyun demiş . Yani arkane bunca zamandır belli kalitede oyunlar yaparken , ms için yaptığı ilk AAA ip nasil bu denli patlayabiliyor ? Bu artık tesadüf değil , hakikat . Microsoft aldığı stüdyoları kötü bir hale sokuyor . Ama şansızlık ama denk geliş hiç önemi yok . Msin yönetiminde stüdyolar ya oyun çıkarmıyor yada kötü oyun çıkarıyor . Hifi rush falan atacak arkadaslar AAA dediğime dikkat etsinler lütfen .

• Microsoft ta para bol diye firmalar bence dolandırıyor bunları. Birinci dolandırıcı 343 Halo ile yaptı ikincisi bu olabilir.

Phill Spencer çok kötü ilerliyor son dönemde.

• highmetin kullanıcısına yanıt

Eğer stüdyolar , nasılsa satış baskımız yok , amaç gamepass'i beslemek diyerek özenmiyorlarsa , buna müsade eden Phil Spencer emekliye ayrılsın cidden.Tabi oyun denilen kadar rezil haldeyse söylüyorum bunu.İncelemeler düşsün bakalım.

Ayrıca Arkane'in çoğu oyununda bu kaplama kalitesizliği sorunu vardı.Ellerinde bu kadar imkan varken hala 2015 grafikleriyle oyun yapıyorlar.Sanatsal dizayn güçlü durumu da bir yere kadar.

• ACG incelemiş oyunu, inceleme edit aşamasında, şimdiden demiş 2023'ün en kötü oyunlarından bir tanesi. Bir kaç site daha 4/10 ve 73/100 gibi puanlar vermişler, sonradan yayından kaldırılmış.

Yazık günah ya. Arkane ne diye böyle saçma salak bir iş ile uğraştı. Bu kadar uzun süre üstelik. İlk trailerı çıktığından beri insanlar kötü olacağını biliyorlardı ve olduda.

2 defa ertelenmesi, 30 fps kilidi, oyunda sürüsüne bereket bug olduğunun raporlanması (erken oynayanlar tarafından), neredeyse her incelemede görsellerin kötü olduğuna değinilmesi. Dishonored'dan daha kötü gözüküp, daha performansız çalışmayı nasıl başardı falan demiş ACG.

Bu Microsoft ne zaman oyun yaptırmayı yada kendisi yapmayı öğrenecek. Xbox'ım toz topluyor. Yeter artık düzgün bir oyun verin ya. Umarım aynısı Stalker'ın da başına gelmez, sırf onun için cihazı elde tutup satmıyorum. Bu sene gamepass'de bitince Stalker'ı da oynayabilirsek artık satıp kurtulacağım.

1 tane oyun mu düzgün gelmez bir tane Gamepass oyunu mu 9/10 almaz Goty adayı olmaz, ortalığı şenlendirmez. 736mb'lık pdf'ten kırma oyunları mı oynatacaklar 12 TFLOPS'luk konsol ile. El insaf artık ya.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.