Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Redeemer [Kurtarıcı] - Türkçe Çeviri Tamamlandı - www.kaan.camera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Redeemer [Kurtarıcı] - Türkçe Çeviri Tamamlandı - www.kaan.camera
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1642 Mesaj

Çevirmen
    Kaan AKYILDIZ

Tester
    A.LATİF YALÇINKAYA

Dosya teknik işlemleri

www.kaan.camera

Notlar:

- Eğer hata/çevrilmemiş yerler görürseniz lütfen bize bildirin ki yamayı düzenleyelim. Geri dönüşleriz çok önemlidir.
    - Oyun Türkçe karakterleri desteklememektedir. Eğer oyunda boş kutucuk/garip bir yazım karakteri görürseniz bu harflerden biri kullanılmış demektir. Lütfen bize bildirin.
    - Yapımcıyla yaptığım görüşmede, yaptıkları bir proje kapsamında Türkçe ile beraber 3 dili daha kendi oyuncu topluluklarıyla çevirdiklerini ve gelecek güncellemede oyuna ekleyeceklerini belirttiler. İsterseniz onu da bekleyebilirsiniz.

İndirme Linkleri

- Link 1

Kurulum

Kurulum için bu videoyu kullanabilirsiniz. İşlemler ve dosya yerleri aynıdır. Sadece dosya adını Rivergame değil ExampleGame olarak düşünün. Son aşamada ise game.locres dosyasını
    G:\SteamLibrary\steamapps\common\Redeemer\ExampleGame\Content\Localization\Game\en konumuna atın (Siz oyunu nerede kurduysanız bu değişir fakat attığınız game.locres doyasının ilk ExampleGame dosyası içinde olmasına dikkat edin. Yazdığım dizin yoluna bakarak işlem yapın çünkü iki tane var.)

youtube.com/watch?v=v0XG6d3LZP4

Oyundan görüntüler

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Teğmen
    181 Mesaj
    Helal olsun ne ara yaptınız artık şu oyunu yapmaya başladık deyip yarıda bırakanları görmekten bıkmıştık siz ters köşe yaptınız sessiz sedasız başlayıp zıpam diye çıkardınız yamayı. Ellerinize sağlık bilseydim indirimde alırdım artık kış indirimine az kaldı onda alıp oynarım teşekkürler güzel insanlar sağolun.Sizin gibi insanlara ihtiyacımız var.
    |
    |
    Ketsue

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Msi R7 370 || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync || Samsung A70
  • DH Yönetici
    1642 Mesaj
    Linkte bir sorun gözükmüyor ama yetki ayarlarıyla oynamıştım bir ara ondan oldu sanırım. Siz yazdıktan sonra düzenlemiştim tekrar.
    |
    |
    Oyunu bu kış indirimlerinde aldım. Çok beğendim Türkçe bir şekilde oynamak aldığım keyifi artırdı. Ellerinize sağlık İnşallah daha birçok yamayı böyle orjinal oyunlarda çevirirsiniz. Almak isteyen arkadaşlar bu kış indiriminde alın %50 indirimle 12 liradan satılıyor. Alın ki böyle Türkçe oyunlar çıkmaya devam etsin.
    |
    |
    RushComeBaby

Yamanız sayesinde oyunu tanıdım. Dün akşam indirimleri kaçırmadan aldım. Müsait zamanda kurup deneyeceğim. Teşekkürler, emeğinize sağlık.
    |
    |
    |
    |

Teşekkür ederim.

@RushComeBaby

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

@R-10

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
    |
    |
    |
    |

@BlogKaan hocam elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt1180 -- 3 Eylül 2018; 8:46:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: BlogKaan
    |
    |

Psn kardeşlik referanslar: must33_35, cocobongo555 , ^beetlejuice, woldemort.26 , genpoker, terlix, ibrahimrt27, zorbeykurt , s3rhatt, casper04, gorkem.ix , guguras, nmdbllc, chosen1903 , kazimerd89 ve daha niceleri
  • DH Yönetici
    1642 Mesaj
    Rica ederim arkadaşlar. :)
    |
    |
1
Reklamlar
instagram takipçi
Masal
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.