Şimdi Ara

Dosya Konusu: Call of Duty: Advanced Warfare Hakkında Herşey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
3
Favori
9.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zombi modu, Exoskeleton zırhlar, yeni Kill Streak'ler ve dahasını Call of Duty serisinin sıkı takipçileri tartışıyor.

• [sizer=red]Dosya Konusu: Call of Duty: Advanced Warfare Hakkında Herşey!
  • Bu oyun leş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf iyi bi call of duty oyuncusu olduğu için mi işe aldınız yani? Bence canlı yayınlarınızda seyirci artışı olması için aldınız
    Umarım diğer oyunların videolarında, incelemelerinde, canlı yayınların da yer almaz... Acemi birine o sorumluluğu vermezsiniz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp4rtacus -- 3 Kasım 2014; 13:31:07 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • zombi modunu ayrı paket olarak satmaları firmanın ne kadar para göz oldugunun kanıtıdr,ama ne yapsalar yine oyun çok satacak ..

• AC serisine bağladılar iyice eskiden ne güzel yeni oyun çıkmadan kamyon devirirlerdi erkenden oynamak için şimdi 5 ayda 1 oyun çıkarıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 3 Kasım 2014; 13:22:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi sağlammış.
  • böyle hardcore oyuncuya can kurban gökhancım :))))

• oha for bayan oyuncu

• Oyun busene iyi geçen seneye nazaran bir bayan tekdi bbsc iyi oldu iki kişi yayına çıkarlar artık yanlız mesut un ayağı kayar herhalde böylelikle bu kadar Bayan oyuncu ben Destiny de rastlamadım demekki ilgi var

• nur hanımı editör olarak alın hocam,tüm dosya konularında oyun incelemerinde görmek isteriz kendisini...

• cod 2'nin multiplayerını oynamayan oyuncu benim için hardcore cod oyuncusu değildir :ppp şaka şaka ayrıca gökhan abi son canlı yayında 2 el şu ghosta dayanayımda battlefield'e geçelim arkadaşlar fln diyordu ne ara cod fan boyu oldun gökhan abi :D

• rezillikten başka bir şey değil. Cod oynamak ne zamandan beri sizi oyuncu yapıyor?
    Yayında açık açık "Gökhan abinin tanıdığıyım işe öyle girdim" denmiş zaten. Daha konuşulacak ne var? Birde kalıcı olarak mı istiyorsunuz bunu?

• Multiplayer Black Ops'a benziyor her turlu oynanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne övdü ne övdü ne övdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

böyle hardcore oyuncuya can kurban gökhancım :))))

Kesinlikle +1 :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: rampage_r

rezillikten başka bir şey değil. Cod oynamak ne zamandan beri sizi oyuncu yapıyor?<br>Yayında açık açık "Gökhan abinin tanıdığıyım işe öyle girdim" denmiş zaten. Daha konuşulacak ne var? Birde kalıcı olarak mı istiyorsunuz bunu?

kıskanma, kadın senden daha iyi oynuyor galiba. yediremiyorsan konuşma! Nur hanımı editör olarak alın lütfen!
  • Sitenin isleyisi zaten yavas halen alien incelemesi beklenmekte biz burda ergenlere alimli gozuken bayan oyuncu sunma furyasina kapilmisiz. Umarim tez gelir tez gider.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.