Şimdi Ara

reddi hakim talebim kabul olur mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sanık olarak iftiraya dayalı hakkımda hakaretten dolayı iddianema düzenlenmiştir geçen de forumda anlattım.

ben dedim ki ip numarası belli olmadan bilgisayar ve cep telefonlarımdan kopya alınmadan mahkumiyet kararı verilmez.savcılığa iki kez cihazlarımı incele diyorum. incelemiyor dedim. bi sürü dilekçe yazdım hakim hiç dinlemiyor.

bir de karşı taraf geçmişte davalık olduğum başka kişiye de bu suçu aynı şekilde işlemişim diye onu şahit yazdı.

ben bilgisayarlarım cep telefonlarım incelensin dedikten sonra karşı taraf savunma olarak bu içerikleri internet kafeden ve yurtdışından benim yaptığımı idda ediyor. başka yerden yapılan hakaret olayında ben neden sorumlu oluyorum?

1.bir karşı taraf ve görgüye dayanmaya yalancı sahitle mahkum edilmeye çalışıyorum.

2.karşı taraf bana bu şizofrendir dedi.elde buna göre elinde belge olmamasına rağmen mahkeme beni hastaneye sevk etti.

3.https://www.youtube.com/watch?v=THTnvJhvLmM
    https://www.youtube.com/watch?v=r2UP3_Xhr0c

mesela reddi hakim davalarında hakimin kültürel bakımda bir yorumda bulunması (1video 0.20) veya suçluluğuza dair bir kanaatte bulundu (2.video 1.10)

tıpkı karşı tarafın elde delil olmadan şizofreni raporum olmadan bu beyanda bulunması ve hakimin beni hastaneye sevk etmesi.

beni hakaret içeriğini yaparken görmeyen bir kişinin görgüye dayalı olmayan beyanlarına itibar edilerek tanıklığına baş vurulması hukuka aykırıdır diye yazdım bu eki de ekledim. çünkü BU KİŞİLER BANA BİRLEŞEREK İFTİRA ATIYORLAR.
    http://www.emsal.co/ictihatlar/faceb...edilemeyecegi/

daha sonra eczaneden kullandığım ilaç ve raporların listesini sundum. sadece bir ilaç kullandım o da dişçinin verdiği reçete ve antibiyotik i beyan ettim.hiç bir raporum olmadığını eczanemiz olduğu için bu ekte sundum.

karşı tarafın benden çok fazla ilaç kullandığını dilekçeye sundum.kullandığı ilaç listesini.

bundan dolayı 7 gün içinde nöbetçi ağır ceza mahkemesine hakkimin reddi için başvurdum.

reddim kabul olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syrialin -- 1 Şubat 2018; 15:18:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• avukatım da dedi ki karşı taraf sana şizofren dedi. şizofren hakarettir.

hastaneden gelen sağlam raporu geldiyi zaman

karsı taraf hakaret ettiği için beraatini isteyeceğim dedi

• hakimin reddi talebiniz büyük ihtimalle reddedilir. Şizofren söylemi bir hakaret midir, o da tartışılır. ikili konuşmada size yönelik olarak "sen şizofrensin, allahın delisi" gibisinden bir cümle sarf etmiş olsa hakaret olurdu ancak akıl hastalığınızın olduğunu iddia ederek rapor alınması istenebilir yargılama esnasında diye düşünüyorum. Bunlar şahsi görüşüm tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

hakimin reddi talebiniz büyük ihtimalle reddedilir. Şizofren söylemi bir hakaret midir, o da tartışılır. ikili konuşmada size yönelik olarak "sen şizofrensin, allahın delisi" gibisinden bir cümle sarf etmiş olsa hakaret olurdu ancak akıl hastalığınızın olduğunu iddia ederek rapor alınması istenebilir yargılama esnasında diye düşünüyorum. Bunlar şahsi görüşüm tabi ki

http://www.aksam.com.tr/magazin/sizofren-hakaret-c2cezasi-2-ay-27-gun-c2/haber-271637

Sizofren kelimesi hakarettir.

• PAylaştığınız linkteki haberi okudunuz mu?

• quote:

PAylaştığınız linkteki haberi okudunuz mu?

evt neden hocam?

• Bu sözü nerede sarf etmiş söz konusu haberdeki sanık?

• quote:

Bu sözü nerede sarf etmiş söz konusu haberdeki sanık?

bana hakaret edilen ortam mahkeme olsa bile yine suçtur.

simdi beni hastaneye sevk etti.

sağlam raporunu aldıktan sonra karşılıklı hakaret oluştuğu avukatım beraatini sağlayacağım dedi.

şizofren olmayan birine şizofrensin demek hakarettir.

• Mahkemede size dönüp sen şizofrensin dememiştir. Hakim böyle bir şeye müsade etmez zaten. Hakim rapora sevk ettiğine göre mahkemeye şizofren olduğunuzu iddia etmiştir. Kaldı ki madem işin sonucundan bu kadar eminsiniz, o konuda niye soru sorma ihtiyacı hissettiniz. Avukatınız zaten gerekeni söylemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

sağlam raporunu aldıktan sonra karşılıklı hakaret oluştuğu avukatım beraatini sağlayacağım dedi.

Turbo sana ciddi bir sorum var?

Tam anlamıyla, akıl sağlığının ve psikolojinin yerinde olduğuna inanıyor musun? Hayır ise, sıkıntılarım var, psikolojim bozuk diyor isen, bunun için hiç yardım aldın mı? Almayı düşündün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

quote:

Tam anlamıyla, akıl sağlığının ve psikolojinin yerinde olduğuna inanıyor musun? Hayır ise, sıkıntılarım var, psikolojim bozuk diyor isen, bunun için hiç yardım aldın mı? Almayı düşündün mü?

Herhangi bir sağlık sorunum yok hocam

Olsaydı ilaç kullanırdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

quote:

Herhangi bir sağlık sorunum yok hocam

Olsaydı ilaç kullanırdım.

Yani bir psikiatriste gorundun de sana ilac yazmaya gerek olmadigini mi soyledi? Ya da bir hastaneden raporun var mi saglikli olduguna dair? Yani ilac kullanmama sebebin gerek olmadigi gorusu mu yoksa senin tercihin mi onu merak ediyorum.

• davayi acan kisi surdaki mesajlarini ve actigin davalari emsal gosterse muebbet yersin turbocum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

davayi acan kisi surdaki mesajlarini ve actigin davalari emsal gosterse muebbet yersin turbocum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.