Şimdi Ara

REDDEDİLDİM AĞLIYORUM :( | 16.10.2015 mini güncelleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
9
Favori
6.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Epsilon

@tavukjack
    yapmam tabiki öyle bişey artık. o konuya hiç girmiycem bile o açmadığı sürece.
    fakat asıl soru basit şeyler için de mi danışmıycam kıza? aslında hiç işim düşmez de hadi düştü diyelim, aramızda basit sohbetler geçmesi de mi yasak olcak bundan sonra? o bir şey diyene kadar hiçbir şey demiyim mi ben kıza?

@Jaraxxus
    yani orası öyle de bro.... dediğim gibi; işleri slowdan alacak kadar profesyonel değilim daha. ani patlamalar yaşayarak aktarabiliyorum sevgimi. reddedilme oranım baya bir artıyor bu şekilde ama yapıcak bişeyim yok. belki bi gün onları yapıcak seviyeye de gelebilirim.

Üstelersen hoş olmaz ilk o gelsin hele ama umutlanma bi süre. Basit şeyleri sorabilirsin tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardes sana tavsiye: unutmaya calis cunku yillarca ask acisi cektim bir yerden sonra dayanamiyacaksin. Keske olsem bile diyeceksin belki acidan. O yuzden birak onu dusunme konusma bakma. Yine de sen bilirsin.

• 1. Aşık falan değilsin. İnsan öyle hiç tanımadan 2 haftada falan aşık olamaz. Güzel kız hoşlandım demen daha doğru.
    2. Herhangi birine yazmış herkes reddedilmek nasıl biliyor. Kişisel alma.
    3. Sapık gibi takip edip, isminden hemen sonra sana aşık oldum dedikten sonra olumlu bir cevap verse cidden komik olurdu.
    4. Kız kibarlık ya da korkudan dolayı tabi ki küs kalmayız falan demiş. Kız açısından riskli şeyler çık git falan demek, tanımıyor seni sonuçta, iti var kopuğu var. - Hele ki sapık gibi takip ettikten sonra.

Ama komikmiş, okurken eğlendim. En azından biraz bizi güldürdün diye teselli edebilirsin kendini.

Unutma konusuna gelince, başka kıza yanaşmam falan dersen hata yaparsın. İlla sevmene falan gerek yok, böyle oyunda grind yapıyor gibi düşün, tecrübe olur, gerçekten hoşuna giden birini görünce 1 lv noob kalmazsın. - Baya kaba örnek oldu tabi, saygı göstermen gerektiğini falan benim söylememe gerek yoktur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 15 Ekim 2015; 8:12:07 >

• Sen kızla konuşmaya devam et ümidini kesme dozunu kaçırmadan tabi kızlar birazda bunu sever kendisine ilgili erkekleri severler. Hatta ortamın müsait olduğunu düşünürsen eğer isterseniz çay,kahve içelim ama sakın zorlama istemiyorsanız gitmeyebiliriz de gün gelir kızın fikri değişebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatlı olmayan kızlara bak. Yatırımı temelden yap zira En bomba kızlar bunların arasından çıkacak

• Okudum çünkü dersi başlamasına saat var ve zaman geçmiyor

• okudum knk napacaz len simdi bende çok üzüldüm . hatta aglıycak gibi oldum . knk soguk kalma bence . ama bende buna benzer bi seyyasiyorum ve olumsuz gidio su an her sey

• Bunu insan okuyacak insan...

İş yerinde iki satırlık mailleri okumayan adamlar bunları mı okuyacak,

Özet geçmiş zaten başlıkta reddedilmiş.

Kızla tüm bağını kopart sen kesin hala arkadaşlık yapmaya devam ediyorsundur.

Not: Okumadım.
  • Sen kızı bırak bana yolda gelip tanısalım mı desen ben bile korkarım kaçarım senden
  • sınıfını değiştirip ezik, asosyal hayatına devam etmelisin yoksa hep somurtarak gezinirsin

• En azından içinde kalmamış, sevdir et isabet olmuş.

• "Ağlıyorum" diye ortada gezen bir erkeği hangi kadın ne yapsın. Akıllıymış bende olsam böyle ağlak birini direk reddederdim.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Ne duygusuz biriymissin ya. Ben de aglarim cok guzeldir ve gurur duyuyorum

• Özellikler olarak aramızda ortak noktalar var hocam. Benim de ilkim ve sonuncum olsun dediğim bir kız olayı vardı, zamanında o açılmıştı bana ortaokul yıllarıydı. Ama o zamanlar sosyal zeka açısından gerizekalı olduğumdan(şu an da pek farklı değilim) berbat etmiştim işleri. Acısı 4 sene sonra, bu yaz çıktı. Her yaz, yazlıkta birlikteydik. Sonunda bebeklikte aglamadığım kadar ağlamıştım çünkü kendisine içten içe, anlamlandıramadığım kadar bağlanmışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kisiliklikisi

Ne duygusuz biriymissin ya. Ben de aglarim cok guzeldir ve gurur duyuyorum

Adam dediğin zayıf anını ortalık yerde ifşa etmez. Kendi içinde yaşar.
  • çok kotuyum ya . en berbat günlerimi yaşıyorum

• ünide ne servisi la :D:D ana okulumu bu :D:D:D:D
  • Herşey tamam da unide servis ne ayak diyen cikmamis hayret

• Konuyu okumadım.
    Adi: Boşluk Doldurma (2015)
    Tür: Komedi,Eğlence,Dram
    İMDB: 6,8
    Özet: Önceki sevgilisinden kalan boşlukta kendine arkadaş edindiği Berkay ile daha ilerisini getiremeyeceği için arkadaşlığını sonlandıran güzel genç bir kız ve bu kızın kendisini sevdiğini sanan bir erkek.

Konu klasik.
  • Dostum dediğin olayın bir benzerini ben yaşadım birkaç ay önce farklı ortamda farklı şekilde. Şöle yapıosun kızı kendine bağlıosun nasıl mı? Önce tanışcaksın arkadaş olcaksın ne sever ne sevmez nerde nasıl davranıo vs öğren herşeyinü. Kendinden de sadece sorular sorarsa anlat onun dışında hep kız üzerinden yürü bu şekilde. Belki kız birinden ayrıldı daha yeni ve senle çıkmak istememiş olabilir. Ailevi sebepleri olabilir bunu bilemezsin ve yeterli yakınlığı kurabilirsen ki şuan ortamın müsait, herşeyi öğrenebilirsin ona göre hem arkadaşı hem dostu hem sevgilisi olabilirsin. Git yemeğe çıkart kızı biyerlere gidin oturun konuşun. Kıza değer veriosan sağlam restorantlara falan götür. Bu ona verdiğin değeri gösterir. Onun dışında olmaz die bişi yok kolay gelsin herşey çenede bitiyo. Bi de kızın yanında saçmalama dilin tutulmasın sesli de düşünme. Lan bu nası erkek napim bunu dicek. Çok açık olma biraz o kurcalasın merak etsin seni. Sen yelkenleri indirdikçe o havalanır doğalarında var. Bakıcağı varsa da bakmaz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.