Şimdi Ara

Reddedildikten Sonra Üzerinde Durulmalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Reddedildikten Sonra Üzerinde Durulmalı mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    31 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Dün akşam hoşlandığım bir kıza instagramdan fake hesap açarak kendisinden hoşlandığımı belirttim. Doğal olarak benim kim olduğumu merak etti bende cesaretlendim kendi hesabımı ve kim olduğumu söyledim. Aradan 10 dakika geçti bana "niye ben?" yazdı. Tabii anladım red cevabı alacağımı cart curt. Tabii beni istemedi, bu sene derslere odaklanacağım falan filan. Sizce üstünde durmalı mıyım yoksa böylece daha fazla cıvıtmadan bırakmalı mıyım? Kızla aynı okuldayız sınıflar farklı. Çok zoruma gitmedi zaten bundan iki yıl önce de red cevabı alıp başka bir kızın orasını burasını kaldırmıştım. Böyle işte dostlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

|
    |
  • Sana şöyle diyim boş iş aşk meşk işleri niye diyeceksin 2 sene arkadaşlık 4 senede sevgili olduğum biri vardı aramız bozuldu yani her şey bi yere kadar insanlarla uğraşmaktansa kendini mutlu edecek şeylere bak.

Daha fazla beğenilen yorum yok.

• Er
    1 Mesaj
    Yol ver gitsin hocam. Seni haketmiyor demekki. Salla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    12905 Mesaj
    Akıl var mantık var red ediyor hala neyi üsteliyorsun seni istemeyen biri sonuçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orası öyle de hocam belki güvenini sağlayamamışızdır yani daha sohbet bile edemeden red yedik. Zaten şu saatten sonra kendi istese de gitmem.
    |
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam yanına gitsem millet sapık muamelesi yapabilir. Fakeden açıldım da geri hatamı anlayınca normalden yazdım. Kız sohbet etmek bile istemedi yani ben arkadaş kalalım dedim gerek yok yazdı. Şu kıza 10 değil 100 kişi yazsa nafile kalkmış zaten bir yeri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Küçükpazarlı -- 24 Kasım 2019; 14:29:11 >
    |
    |
    Cihat_, kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam. Biri olmazsa öteki olur. Yakın arkadaşıma bir hafta önce demiş ki bana birisi bul. Şimdi de diyor ki ders çalışacağım. La havle.
    |
    |
    KaanKd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4889 Mesaj
    Ezik bir sekilde acilmissin zaten. Daha fazla kendini dusurmemek adina uzaklas.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sana şöyle diyim boş iş aşk meşk işleri niye diyeceksin 2 sene arkadaşlık 4 senede sevgili olduğum biri vardı aramız bozuldu yani her şey bi yere kadar insanlarla uğraşmaktansa kendini mutlu edecek şeylere bak.
    |
    |
    Küçükpazarlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kız sohbet etmek bile istemedi. Ne yapayım evi üstüne mi yapayım yüzüne karşı de dicen şimdi sohbet etmek istemiyor buyur burdan yak. Kendini beğenmişin biriymiş anladığım kadarıyla.
    |
    |
    K.B.V. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Küçükpazarlı

Hocam kız sohbet etmek bile istemedi. Ne yapayım evi üstüne mi yapayım yüzüne karşı de dicen şimdi sohbet etmek istemiyor buyur burdan yak. Kendini beğenmişin biriymiş anladığım kadarıyla.
    Seni ve kızı tanımadıgım icin ‘’Kız seni kaybetti bosver’’ gibi sıg bir motivasyon konusması yapamıcam.

Kızla önce tanısıp, sonra etkilemek yerine, fake hesaptan duygularını acan birisine olumlu cevap veren kız, benden daha yakısıklıdır zaten.

Bu durumda kaybeden taraf sensin.

Çok doğru söylüyorsun. Bende birine güvendim halt yedim. Bu kızın teklif ettiği oğlan yani benim arkadaş, bu kız mal dedi düşürürsün bunu dedi. Sen benim dediğimi yap dedi yaz bişey olmaz dedi. Resmen dedi bunları bende napayım güvendim çocuğa. Şimdi baktım kız engellemiş beni. Sanki anasına sövdük arkadaş.
    |
    |
    K.B.V. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kendine güven önemli şey. kızdan hoşlanıyorsan git yüzyüze tanış, ona sadece şunu söyle seni gördüm ve etkilendim, bi şeyler hissettim ama sonuçta seni tanımıyorum sadece tanımak istiyorum. insan olan bunu reddetmez. oturur en azından bi çay kahve bi şeyler içer, ve sen de ezik birisi değilsen az biraz sohbet götürebilirsen, güzelce tanışırsınız. ve aniden red yemek yerine, belki sen istemeyen taraf olursun.
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Bence üzerinde durma. İnstagram zaten hatalı bir yöntem ama kıza ulaşman için başka bir iletişim kanalı da yoksa bence eleştiriler haksız bu konuda. Neyse olan olmuş. Bu dakikadan sonra geri çekileceksin ve topu kıza attığın için senlik bir durum kalmamış olacak. Hakkında hayırlısı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Instadan yürünmez önermesi yanliştir bircok kisi instadan sevgili olabiliyor ancak sen kiza direk acildiysan tabiki kabul etmez aranizda bir muhabbet bile yok.

|
    |

Fake hesapla kiza yazmissin, yikigin onde gidenisin. Hala kiza kendini begenmis diyorsun ya...
    |
    |
    Küçükpazarlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.