Şimdi Ara

Casper Excalibur G800'ün Kutusunda Neler Var (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6500 Liralık cihazda hala DVD var arkadaş, blueray'e ne oldu? O cihazda film seyredilemez mi yani?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tunahan da ne övüyor sanki kendi tasarımı gibi :D Bildiğin casper işte en üst düzey deniyor içinde 970M var birde fiyat bilgisi paylaşılmamış onuda paylaşalım 6 377 TL !!! O Paraya 1080 li sistem toplanırhttp://www.casperstore.net/?kategori-513-excalibur-oyun-serisi

• casper ne kadar gömsek az monster aynı özellikle daha ucuz daha kaliteli

• caspera bak sen yahu hala laptop mu üretiyormuş :)

• Satmamak için üretmişler herhalde ya da bu ürünü hazırlayan bölümde ki arkadaşlar kendilerine kalsın diye düşünmüşler. Sanki mobile gaming alanında lider gibi fiyatta ürünler ile piyasaya girme çabaları nedir anlamak güç...
  • Sanki değil açıkça bu cihazın zorla reklamını yapıyorsunuz gibi gelmedi yapıyorsunuz :D Bu nasıl inceleme hiç bir özelliğini yermediniz.Reklam olduğu bu kadar belli edilir mi insan türk markası vs. diye inceliyoruz numarası yapar :D Örneğin ben öndeki ses çıkışlarını beğenmedim kırmızıyı sevdiğim halde itici geldi.
  • Fiyata bakınca oha dedim yani aynı özelliklerde moster fiyat olarak daha iyisini sunarken nasıl oluyorda böyle bir fiyat aralıklarıyla piyasya girmeye çalışıyolar anlamıyorum.

• Dışı Excalibur İçi Nurettin Topalak :)
  • Ürün bence iyi boş yere atıp tutmayın fiyatları da yazıldığı gibi pahalı değil.

• Ben üründen alacağım ama ses sisteminde benim için önemli üründeki dolby diigital nasıldır?
  • Son zamanlarda rastladığım en iyi oyuncu laptopu. Bence tasarım olarak yanına yaklaşabilecek başka bir ürün şu anda yok. Sadece kasasının metal olması bile başlı başına tartışılmaz bir artı. Bu fiyatlara, dokuları silgi hissi veren iğrenç plastikten kasalar hakim nedense. Tasarım olarak Alienvare e benziyor ancak daha güzel görünüyor açıkçası. gtx970i olması 240gb ssd olması 32gb ddr4 remi olması. Gerçekten incelemnizi öneririm çok fazla artısı var aletin. Ayrıca bu özellikleri bukadar uygun fiyata sunan bir markayada rastlayamadım. Monster ın sunduğunu iddiaa eden arkadaşlar link verebilirmi yada model falan yazabilirlermi acaba ?
  • Bende benzer bir sitede bi inceleme gördüm ve neredeyse kararımı verdim. Sizce 17.3" ekranlısını mı yoksa 15.6" ekranlısını mı almalıyım?https://cepkolik.com/casper-excalibur-oyun-bilgisayari-191282/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.