Şimdi Ara

Redbull 'İftardan Sahura' Kampanyasıyla 1 adet Redbull veriyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
10
Favori
33.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Form tam olarak nerede acılıyor göremedim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam form nerde kaç günlerdir bakıyorum göremedim .

• ardak1 kullanıcısına yanıt
    atı alan uskudari götürüyor hocam hikaye bu şartlar...sistemen ne giriliyorsa gonderılır ..ama abartıp 20 30 tane alırsa banlanır tabi...

adamlar birde adres yazmıyor...kargo subesınden teslim alınacak yazanda varrr...

o iş zor
  • mucoyaho kullanıcısına yanıt
    Sömürmeseler olmaz:)

Bende ilçeyi yazmadım adreste, bazılarınınki merleze gitmiş benimde öyle olursa durum vahim

• Anneme abime ve kendime aldığım için sömürmekten tut iyi ki ceza almışsın diyen loserların olduğunu görüyorum. Adamlar buna kendileri sınır koymuş maddelerde belirtmiş ben söylemişim kendime abim kendine söyledi anneminkini de bilgilerini girerek ben aldım. Asosyallik artık beyninize vurmuş. Millete çatmak için bahane arıyorsunuz. 2 gündür konuyu bir şeye çevirmişmişim. Madem 2 redbull için diyorsun senin sayfada işin ne ? Demek ki almak için sen de gelmişsin. Ben de şöyle diyeyim. Bir redbull için ne geliyorsun sayfaya ? Niye formu dolduruyorsun ? Kuyruk acını git başka yerde yaşa. Bakma lan. Takip etme dana. Salak salak şeyler yazıp bir bok olduğunu düşünenlere söylüyorum. Aldım ve böyle kampanyalarda aile fertlerine almaya devam edeceğim. Siz de defolup gidip alamadım diye ağlayın kıyıda köşede. Sizi gidi tatlı su haterları sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

fazla redbull içmenin zararları.

üyeliğin sınırsız ban yemiş kalkmışsın kendi kendini ifşa ediyosun. hadi git yeni üyelik aç şimdi bu da gidecek

Gideceğini bildiğimden böyle konuştum seni gidi tatlı su haterı seni. Günlük hayattaki loserlığını buraya taşıma. Şimdi şikayet et ve loserlığınla yaşamaya devam et.
  • Tüm eşe dosta da adreslerine gönderteceğim. Siz ağlamaya devam edin.
  • quote:

iban numaranı yaz 1 kutu redbull parası göndereyim. kargodan teslim alamadım diye ağlayan garibanı sevindirmek sevaptır

Şimdi böyle konuştun kendince laf soktun değil mi seni sefil yaratık. Yakınındakilere acıyorum bilhassa ailene. 1 kutu redbull alacak paran varsa defol git şu konudan. Artistlik yapma. Çok istersen gönder parayı ben onunla birine yemek ısmarlarım bir yoksula. Kargodan teslim aldım beynin algılamıyorsa söyleyeyim. Başvurup gelmediği için ağlayan sensin gelenleri çekemeyen sensin. Adalet adalet diye ağlamaya devam edebilirsin ezik seni.
  • quote:

senin amacın bana ceza aldırmakta değmezsin yaşın ufak az çok biliyorum. banlanacaksın zaten git yeni üyelik adı düşün. koltuk olur redbuldilencisi olur paramolsadaredbulalsam olur sana fikir vermesi açısından yeni nickler sunuyorum kıyağımı unutma.

Sana ceza aldırmaya uğraştığımı düşünüyorsan veledin tekisin. Yırtık dondan fırlar gibi çıktın konuda hiçbir şey yokken sonra zart zurt konuştun. Ne biliyorsun kaç yaşında olduğumu benim sen ? Nick değiştirme var forumda nickini richierich ne bilim pavlovunzenginköpeği falan yapabilirsin. Jestine karşılık vereyim.
  • quote:

loser kelimesini kullanan birinin yaşı en fazla 18 dir sen de öylesin

Loser kelimesini kullandım yaşım 18 değil. İmzana yazdığın şey; Zengin isen ya bey derler ya paşa. Senin zenginlik takıntın var bence. Kesinlikle. Bu kadar zenginliği ön plana çıkarıyorsun demek ki ya bununla övünen bir eziksin ya da zengin arkadaş veya sevgili arayan bir asosyalsin. Git köşede oyna hayal dünyandaki dünyayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 20 Haziran 2017; 17:11:40 >
  • Ptt den sms kayıt olduktan kaç gün sonra geliyor bugün 5. Gün oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • her çarşamba kargoluyarlar diye biliyorum bugün kargolayabilirler.
  • Sadece 1 tane mi yolluyorlar 4 lü ya da 6 lı demişlerdi.

Ve herkesr yolluyorlar mı ? Çekiliş diyen olmuş.

Ve bilgi olarak neler istiyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resulalan kullanıcısına yanıt
    Sana ne yav. Adam istedigini yapar. Size mi kaldi ahlak polisligi yapmak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Asil sana mi kaldi onun bekciligini yapmak ?

• kargo ptt ye gelincemi sms atıyolar yoksa redbul yola cıkıncamı sms atıyolar acaba. gecen cuma yada cumartesi formu doldurdum redbulun yolla dedi gelen bişey yok.
    birde ptt kargo adrese teslimmi ediyor yoksa bizmi gidip alıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorybicer -- 22 Haziran 2017; 10:7:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Birini SAVUNMAK ile birine SALDIRMAK cok ayri seylerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorybicer

kargo ptt ye gelincemi sms atıyolar yoksa redbul yola cıkıncamı sms atıyolar acaba. gecen cuma yada cumartesi formu doldurdum redbulun yolla dedi gelen bişey yok.

Mesaj geldiğinde ptt ye ulaşmış oluyor kargo.

2-3 gün sonraya kargo geliyor.

Bu arada bana gelen redbull u içtimde hiç güzel bir tadı yok bu meretin yavv.Burn daha güzel tad olarak kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Birini SAVUNMAK ile birine SALDIRMAK cok ayri seylerdir

Gercekten öğrettiğin icin çok teşekkür ederim, bilmiyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

Orijinalden alıntı: victorybicer

kargo ptt ye gelincemi sms atıyolar yoksa redbul yola cıkıncamı sms atıyolar acaba. gecen cuma yada cumartesi formu doldurdum redbulun yolla dedi gelen bişey yok.

Mesaj geldiğinde ptt ye ulaşmış oluyor kargo.

2-3 gün sonraya kargo geliyor.

Bu arada bana gelen redbull u içtimde hiç güzel bir tadı yok bu meretin yavv.Burn daha güzel tad olarak kesinlikle.

O zaman hala sms gelmediğine göre bayramramdan sonraya kalır diyorum.ptt bizemi teslim ediyor bizmi gidip alıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.