Şimdi Ara

Battlefield 3 Video Rehber - İlk Bölüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
26.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CRYSİS 2 için de yapılmıştı.
  • Diğeri ne zamana?
  • oyunu çıkmadan 1 gün önce aldım benim bilmedğim ne çok şey varmış aga :D
  • ellerıne saglık gayet acıklacıyı olmus bu arada bırseyı merak edıyorum laser ekleyınce dedıgın gıbı etkı edıyormu ?
  • Süper bir rehber olmuş teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ben de seviniyordum Erdinç. abi veya Ersin abi sunmuştur diye ..:( Gökhan abinin de emeğine sağlık ama diğer ikili daha iyi sunuyor bence 2.bölümü lütfen onlar sunsun...

Ersin'i de kimse beğenmiyordu zamanında ama adam şimdi süper sunuyor, bu işler zamanla Gökhan daha yeni video sundukça daha iyi olacak, hayatta her şey böyledir,mesela FIFA 12'nin defans sistemini millet beceremediği için ilk başta çok eleştirdi ama sonunda bu işte ustalaştıkça herkes sevdi, işte Gökhan da ustalatıkça herkes sevecek, sadece zaman ve sabır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erbaa82 -- 8 Ocak 2012; 20:57:32 >
  • Gökhan abinin en iyi sunumu olmuş bence gittikçe kendini geliştirdi
  • bu tarz anlatım videolarını zaten hep gökhan abi yapıyor ve bence çokta güzel yapıyor. boş yere tartışmayın izleyin bc2: vietnam videosunu mükemmeldi bence
  • Bende Oyunu alıcağım taktikler güzel olur 2. yi bekliyorum :)
  • Supressionu ben sadece susturuyor ve menzili düşürüyor sanıyordum, meğerse geri tepmeyide azaltıyormuş.. Videonun devamını büyük bir merak ile bekliyoruz, bakalım daha bilmediğimiz neler varmış...
  • Silah çeşitleri az bence. Araştırdım ama daha Barret .50 Cal bile yok yani. Daha fazla silah eklemeleri lazım.
  • videolar çok yavaş yükleniyor. benden kaynaklanmıyor çünkü başka hiçbir yerde videolar yavaş yüklenmiyor. tarayıcı kaynaklı da değil. Explorer, croome ve firefox tarayıcılarından denedim. sonuç aynı. ilgilenirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

Silah çeşitleri az bence. Araştırdım ama daha Barret .50 Cal bile yok yani. Daha fazla silah eklemeleri lazım.

barret 50.cal var , M98B.

ayrıca söyleseydiniz biz yapardık incelemeyi yahu , çıkalı 2 ay oldu inceleme yeni geldi..
  • 10Mbit hızla 30 dk da yüklendi video bu nedir hocam ya youtube'a upload edin şu videoları işkence çekiyoruz resmen.
  • Elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

Silah çeşitleri az bence. Araştırdım ama daha Barret .50 Cal bile yok yani. Daha fazla silah eklemeleri lazım.

barret 50.cal var , M98B.

ayrıca söyleseydiniz biz yapardık incelemeyi yahu , çıkalı 2 ay oldu inceleme yeni geldi..

senin dediğin m98b .338 lapua magnum, benim bahsettiğim m82 .50 cal. senin dediğin 3 vuruşta öldürür adamı benim dediğim tek vuruşta tankı deler.
  • bf3 kralların oyunu :)
  • Film gibi izliyorum video incelemelerinizi teşekkürler..

Bu işi bide fifa 2012'de kısa bi şekilde yapsanız güzel olur oyunu orjinal alıcam fakat kafamda soru işaretleri var. Mesela nasıl bir lig'e üye olcam takımımı temsil etcem gibi.
  • ae 91 mi ne var enginer silahı ona ne takmalı foregripmi ?
  • video geç inmiyor diyen arkadaşlar.Ben 8mbit internetimle gayet hızlı bir şekilde izleyebiliyorum.Acaba siz farklı DNS ayarlarınızı bir kontrol edin derim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.