Şimdi Ara

RedArmy[Ra]--(KızılOrdu)--Clanı Açılmıştır... (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
0
Favori
7.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şu cs yi yükleyip kendimi kanıtlayım clana bi girem maçlarda çok çektircem size
  • Team Şu Anlık Şöyle;
    1-[Ra] | Kamikaze00
    2-[Ra] | Kenshi
    3-[Ra] | ManiaC
    4-[Ra] | Çarşı
    5-[Ra] | aLucaRd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 18 Ocak 2009; 21:39:52 >
  • hadi la beklioz
  • Maç Başlıyo Mu ?

İzleyebiliriz Demi ?
  • maç olmadıki bizim 5 hazır oluyor adamların 5 yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00

maç olmadıki bizim 5 hazır oluyor adamların 5 yok

sizi sanki 2 kere yendik gibi biri d2 diğeri inf
    ne cabuk unuttun
    yalan söleme de seni adam bilelim

• akıllımısın ? ben dhkt maçından bahsediyorum
  • yok hatırlatayım dedim
  • rapıdım rovansı olcak korkma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Watson

yok hatırlatayım dedim

İlk mac sonucta , kafamıza göre taktiksiz daldık gittik TT almadık bile :))) Siz gibi tıss tıss oynasak yenerdik büyük ihtimal , ben sahsen sizde öyle çok ahım sahım bir oyun tarzı goremiyorum.
  • aynen kenshi sana katılıyorum bide fakeden crea diye birini sokmuşsunuz adam pro zaten yenmeseydiniz ayıp tı
  • Crea mı??vay akıllılar:):)ben tanıyorum onu o yusden ses etmıyım:D:D:DKral fake:P:P
  • quote:

aynen kenshi sana katılıyorum bide fakeden crea diye birini sokmuşsunuz adam pro zaten yenmeseydiniz ayıp tı

o olur bu olur tanımadığım adamları öle maca almayız.crea sonucta tanıdığım biriydi hem fake girdi gercek nickiyle girse tanırdın belki.bir gün tam kadro cıkarsak olcakta işleri güçleri var adamların.klana alternatif almak lazım o da yakında yapcaklarımız arasında
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pijjozzy

Crea mı??vay akıllılar:):)ben tanıyorum onu o yusden ses etmıyım:D:D:DKral fake:P:P

adam awp ile anamızı ağlattı be
  • quote:

quote:

aynen kenshi sana katılıyorum bide fakeden crea diye birini sokmuşsunuz adam pro zaten yenmeseydiniz ayıp tı

o olur bu olur tanımadığım adamları öle maca almayız.crea sonucta tanıdığım biriydi hem fake girdi gercek nickiyle girse tanırdın belki.bir gün tam kadro cıkarsak olcakta işleri güçleri var adamların.klana alternatif almak lazım o da yakında yapcaklarımız arasında

:):)neyse bızım egoyu almak ıı fıkır bence rapıdım:)

• onunda işi gücü oluyor ama vakti olduğunda maclarımıza gelir bizi yensekte yenilsekte kalibimizde
  • Clana nasıl girecez hocam ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: The quaTRax

Clana nasıl girecez hocam ?

arkadaşım son 1 kişi alıcaz yani güzel oynaman lazım öncelikle saygılı olman lazım bunlar yeterli 1 de seviyeli olursan dadından yinmez
  • maç sonucu ?
  • quote:

onunda işi gücü oluyor ama vakti olduğunda maclarımıza gelir bizi yensekte yenilsekte kalibimizde

lem saten crea=ego:D:D:D:D
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.