Şimdi Ara

red yenilen kızı kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mümkün müdür DH ahalisi pat diye teklif ettim önce şaşırdı sonra ben sana hiç o gözle bakmamistim falan filan klasik lafları dizdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk_1903 -- 1 Aralık 2014; 20:48:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım piliz

• maç mı bu rövanşı olsun
  • Hiç takma, 1 hafta kadar sonra mesaj atacak. Kısa kısa cevaplar ver, o senin peşinden koşacak. Umursamamayı fazla abartma ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız seni o gözle görmüyorsa ilgi gösterip göstermemen işe yaramaz ki, kız aynı hayatına devam edecek sen sürekli mücadele edeceksin. Hiçbir şey olmayacak kız seninle normal konuşacak sen coşacaksın peşimden koşuyor sanacaksın. Yanlış mı düşünüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Kız seni o gözle görmüyorsa ilgi gösterip göstermemen işe yaramaz ki, kız aynı hayatına devam edecek sen sürekli mücadele edeceksin. Hiçbir şey olmayacak kız seninle normal konuşacak sen coşacaksın peşimden koşuyor sanacaksın. Yanlış mı düşünüyorum?

Aynen böyle olacak her şey
  • Olay bir hafta önce gerçekleşti sorun şu kızla bi yakınlaşma olmadan teklif ettim hatta 2 kere mesajlastik sadece

• 1 ay takma yuzune bakma konusma kendisi gelcek tecrubeyle sabittir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk_1996

Olay bir hafta önce gerçekleşti sorun şu kızla bi yakınlaşma olmadan teklif ettim hatta 2 kere mesajlastik sadece

gardaş kusura bakmada sıkıntı sendeymiş neden hiç konuşmadan dogru düzgün, gidip teklif ettinki

• Yuh ne acelen vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: nk_1996

Olay bir hafta önce gerçekleşti sorun şu kızla bi yakınlaşma olmadan teklif ettim hatta 2 kere mesajlastik sadece

Abi kusura bakmada sen okuzmusun kiza direk oyle bisey denirmi hemde mesajla

• quote:

Orijinalden alıntı: lukolde

quote:

Kız seni o gözle görmüyorsa ilgi gösterip göstermemen işe yaramaz ki, kız aynı hayatına devam edecek sen sürekli mücadele edeceksin. Hiçbir şey olmayacak kız seninle normal konuşacak sen coşacaksın peşimden koşuyor sanacaksın. Yanlış mı düşünüyorum?

Yani ben de yaşıyorum 2 aydır takmadı takmadı ben onu takmamaya başladım o beni takmaya başladı falan ama herhangi bir özel ilgi yok ben 1.5 ay boşuna şöyle yapıyım böyle yapıyım dedim hiçbir işe yaramıyor takmama eğer kız sana karşı duygu beslemiyorsa. 1 2 ay uzak dur istersen sonra normal devam et arkadaşlığa zarar verir bu başka bir şey yapmaz.

Ben de kız için çok çok şey yaptım ama olmadı başka kimseyi görmüyordum falan ama boş iş bunlar, şimdi duygu hissetmiyorum fakat hala aklımda. Takıntı oldu gitmiyor umursamama da takıntıya destek olur. Unutma ; "Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır, Bir insan bir yere bakmıyorsa orada kesinlikle ilgilendiği bir şey vardır" gibi bir sözü olacaktı freud'un. Takmıycam takmıycam dersen takıntı olur sende çok daha kötü olur. Başka kızlara bak veya bol bol çavuş. Ciddiyim bak.

Ben de çok sevdim zamanında forumda epey konum da vardı sonrasında ne oluyor sana karşı bir şey hissetmiyorsa bir şey yapamazsın dedim şimdi başka bir kıza yazacağım, zamanla sevebilirsem severim sevemezsem salla, bir daha dene başka bir yerde.

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Yüz yüze dedim o kadar da degilim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lukolde

quote:

Yani ben de yaşıyorum 2 aydır takmadı takmadı ben onu takmamaya başladım o beni takmaya başladı falan ama herhangi bir özel ilgi yok ben 1.5 ay boşuna şöyle yapıyım böyle yapıyım dedim hiçbir işe yaramıyor takmama eğer kız sana karşı duygu beslemiyorsa. 1 2 ay uzak dur istersen sonra normal devam et arkadaşlığa zarar verir bu başka bir şey yapmaz.

Ben de kız için çok çok şey yaptım ama olmadı başka kimseyi görmüyordum falan ama boş iş bunlar, şimdi duygu hissetmiyorum fakat hala aklımda. Takıntı oldu gitmiyor umursamama da takıntıya destek olur. Unutma ; "Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şey vardır, Bir insan bir yere bakmıyorsa orada kesinlikle ilgilendiği bir şey vardır" gibi bir sözü olacaktı freud'un. Takmıycam takmıycam dersen takıntı olur sende çok daha kötü olur. Başka kızlara bak veya bol bol çavuş. Ciddiyim bak.

Ben de çok sevdim zamanında forumda epey konum da vardı sonrasında ne oluyor sana karşı bir şey hissetmiyorsa bir şey yapamazsın dedim şimdi başka bir kıza yazacağım, zamanla sevebilirsem severim sevemezsem salla, bir daha dene başka bir yerde.

Haklısınız hocam aynı şeyleri bende yaşadım hatta hala yaşamaktayım.Sana karşı kız herhangi bir şey hissetmiyorsa ister uzaklaş ister dibinden ayrılma sonuç değişmiyor malesef.

• Ben gittim tanıştım kızla o niyetimi biliyordu 2 hafta sonra söyledim reddetti ondan sonra 2 ay daha direttim en son bi gece evinin önüne gidip aşağı indirdim güzel bi konuşma yaptım kabul etti. Gerçi daha 8. Ayımızda tayin yüzünden 1000 km uzağa gitti ayrıldık orası ayrı mesele

• Aynı durumu bende yaşadım denemediğim şeyl kalmadı ama kız bi türlü kabul etmedi

• The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Sanirim doğru

• Aynı durum gibisini yaşadım. Red yedim. Sonrasında eyvallah dedim çıkıverdim hayatından . 3 ay sonra geri döndü yürüttük falan sonra ayrıldım. Tam 10 gün önce mesaj atmıştı unutamamış falan filan... 3 senede ömrümden 10 sene gitti . Yani boşver sallama dönerse senindir
  • Lego95 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle fazla soğuk durmadan ve yakinlasmadan durmak en iyisi olacak sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.