Şimdi Ara

Red Sparrow (2017) Jennifer Lawrence

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jennifer Lawrence hız kesmeden filmlerde oynamaya devam ediyor. En son X-Men: Apocalypse filminde gördüğümüz ve Aralık ayında Passengers filminde göreceğimiz güzel oyuncu bu sefer Red Sparrow da karşımıza çıkıyor.

Francis Lawrence'ın yönettiği Gerilim türünde ki filmde çift taraflı bir ajanı anlatacak.

Filmin Oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts ve Jeremy Irons bulunuyor.

Yeni bilgiler gelince paylaşacağım.

• Jennifer Lawrence 'ı sevmeye başladım
  • Film R Rated olacak sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vasat olacagi belliydi ilk puanlar dusuk
  • Bu kadını hiç güzel bulmuyorum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin ilk yarısı konulu erotik film. İkinci yarısı bitince yazarım.

• Raznurk kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hocam. Gidilir mi sizce?
  • 2. Yarı gerilimli. Sonu şaşırtıcı. Gitmezseniz bişey kaybetmezsiniz. Para vermeye değmez.

Şahsi fikrim bu

• +18 ibaresi ile biletleri satılıyormuş
  • Beğenmedim. Aslında konu fena değil ama cinselliği ve çıplaklığı çok fazla kullanmışlar. İlk yarıyı izleyeceğinize gidin malum filmlerden izleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +18 yaş sınırı getirildi diye duydum cinsel sahnelerden dolayımı anlamadım
  • Jennifer bu filmde baya bir cesur oynamış gibi duruyor ben camrip izledim biraz ama öyle aman aman erotik sahne yok 1-2 sahne zaten çok kısa oluyor ama kendisi bu filmde ben bu tarz filmler de de oynarım demiş gibi geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HDRip çıktı. WEB-DL ve BluRay yakında çıkar.

• İzlenebilir sürüm malum ortamlara düşmüş.Merak ettiğim filmlerden biriydi izleyelim bakalım.
  • Biri bana şu kısmı anlatabilir mi?

Amerikan ajanı neden takasta oradaydı? Amerika takasta ne aldı ne verdi anlamadım? Kadın Rusya'da kahraman ilan edildiyse o sahada neden Amerikan helikopterine bindi? Kadın zaten ruslarlayken neden ismi verip olayı bitirmedi o takas olayı neye dayandı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Biri bana şu kısmı anlatabilir mi?

Amerikan ajanı neden takasta oradaydı? Amerika takasta ne aldı ne verdi anlamadım? Kadın Rusya'da kahraman ilan edildiyse o sahada neden Amerikan helikopterine bindi? Kadın zaten ruslarlayken neden ismi verip olayı bitirmedi o takas olayı neye dayandı?

Takası yapan taraf Rusya ve Amerika'ydı. Amerikalı ajan Dominikayı esir tutuyordu (çünkü dominika Rusya'dakı haini bulmak için amerikalı ajanla birlikte oluyordu) ve Rusya ise Amerikaya hizmet eden haini Amerikaya iade ederek Dominikayı alıyordu. Ama Ruslar haini vurdu ve Dominikayı aldı. Zaten biliyorsundur Dominikanın amcası aslında hain değildi, sadece dominika oyuna getirdi rusları. Ve dominika Rus helikopterine bindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

Takası yapan taraf Rusya ve Amerika'ydı. Amerikalı ajan Dominikayı esir tutuyordu (çünkü dominika Rusya'dakı haini bulmak için amerikalı ajanla birlikte oluyordu) ve Rusya ise Amerikaya hizmet eden haini Amerikaya iade ederek Dominikayı alıyordu. Ama Ruslar haini vurdu ve Dominikayı aldı. Zaten biliyorsundur Dominikanın amcası aslında hain değildi, sadece dominika oyuna getirdi rusları. Ve dominika Rus helikopterine bindi.

Alıntıları Göster

Ben rus gelip aslında hain benim falan diyince esas ablamızı rusların elinde olarak algılamıştım şimdi oldu tamamdır teşekkürler

• Filmi izledim ama pek beğenmedim. Jennifer de bana güzel gelmiyor zaten. Puanım 10/6.
  • Nasıl olsa internete sızan fotoğraflarda her yerimi gördüler bir de filmde sergileyeyim dedi heralde. O kadar iyi aktris varken şuna oscar veren sisteme tüküreyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 16 Mayıs 2018; 19:40:38 >
  • Filmi izlemedim. Malum yerden baktim. Yetti.
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.