Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shapeboy1

Yarın vi ve mokai indirime giricek jungle oynamayı seven biriyim vi yi almayı düşünüyorum ama mokaide kararsızım yararlı olur mu sizce

Vi al kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

Yarın vi ve mokai indirime giricek jungle oynamayı seven biriyim vi yi almayı düşünüyorum ama mokaide kararsızım yararlı olur mu sizce

Vi al kesinlikle.

Aldım ama mokaide hala kararsızım
  • quote:

quote:

quote:

Vi al kesinlikle.

Denemeden alma derim ben. Üstte saydığım sebeplerden dolayı. Hem bir süre sonra sıkılabilirsin hem de yeterince dmg vurmadığından şikayetçi olabilirsin. Bende oynarsam sadece ranked oynuyorum. Oyun taşıma potansiyeli az. Elohell ve normal game için uygun değil.

• quote:

quote:

quote:

Vi al kesinlikle.

Eğer takımında damage problemi yoksa ve teamfightlar esnasında tankylik gerekiyorsa Maokai çok iyi bir tercihtir bence. Ultisi ciddi manada damage önlüyor ve takımının daha uzun süre hayatta kalmasını sağlıyor.
  • Şu pepsi kampanyasındaki kodlar hangi kapaklardan çıkıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellatrix_Lestrange

Şu pepsi kampanyasındaki kodlar hangi kapaklardan çıkıyor?

hepsinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

hepsinden

30 Level olmama rağmen 1 win xp boost çıktı hadi bunu da açıklayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

quote:

hepsinden

30 Level olmama rağmen 1 win xp boost çıktı hadi bunu da açıklayın.

rasgele veriliyormuş sanırım o yüzden saçma yani 30 level adam napıcak xp'i.

• Dün uzaklaştırma aldım 1 günlük, bugün girdim hala bugünün tarihini yazıp bu tarihte açılacaktır yazıyor bunun saat kaçta açılacağını felan öğrenemezmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproing

Dün uzaklaştırma aldım 1 günlük, bugün girdim hala bugünün tarihini yazıp bu tarihte açılacaktır yazıyor bunun saat kaçta açılacağını felan öğrenemezmiyim?

ceza yedigin saatte acilir.

• Smurf kasıyorum 18 level ama ip biriktiriyorum şimdiden 20'de 2 rune page'i full olmasını istiyorum ad-ap kaç ip tutar toplam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockMafia

Smurf kasıyorum 18 level ama ip biriktiriyorum şimdiden 20'de 2 rune page'i full olmasını istiyorum ad-ap kaç ip tutar toplam ?

tam emin degilim 15-20k civaridir.Quintlerin tanesi 1k digerleri 400k 200k civarlarinda

• ben oyundan çok sıkıldım 10 martta falan başladımda 12 levelim çok sıkılmaya başladım hiç giresim yok arkadas falanda edinemedim bi önerin varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafareyiizz

ben oyundan çok sıkıldım 10 martta falan başladımda 12 levelim çok sıkılmaya başladım hiç giresim yok arkadas falanda edinemedim bi önerin varmı?

Bırakabilirsin oyunu çok önemli bir mevzu değil Oyunu öğrenip anladıkça, meta falan oturunca (25-30 arası bir aydınlanma gelir) daha çok zevk alırsın oyundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

ben oyundan çok sıkıldım 10 martta falan başladımda 12 levelim çok sıkılmaya başladım hiç giresim yok arkadas falanda edinemedim bi önerin varmı?

Bırakabilirsin oyunu çok önemli bir mevzu değil Oyunu öğrenip anladıkça, meta falan oturunca (25-30 arası bir aydınlanma gelir) daha çok zevk alırsın oyundan.

Hocam hiç giresim yok ama ya arkadaş edinmem lazım sanırım skypeden falan konuşup oynamam gerek

• quote:

Çok sıkıldığımda siv hd taklidi yapıyorum. Streamım varmış gibi ingilizce konuşup küfür ediyorum. Bazen luxa ad felan diziyorum siv hdnin videolarını izleyip zevk almayı öğrenebilirsin. Freestyle felan yapıyor oyun içi.
  • TR'de oynuyorum West'e geçmeyi düşünüyorum ama West'te benim nickimle başka biri var. Geçiş yapamaz mıyım?
  • quote:

TR'de oynuyorum West'e geçmeyi düşünüyorum ama West'te benim nickimle başka biri var. Geçiş yapamaz mıyım?

ayni hesap adi orda yoksa sorun olmaz sadece nickini degistirmek zorundasin transfer bitince giris yapip yeni nick girceksin.

• quote:

quote:

TR'de oynuyorum West'e geçmeyi düşünüyorum ama West'te benim nickimle başka biri var. Geçiş yapamaz mıyım?

ayni hesap adi orda yoksa sorun olmaz sadece nickini degistirmek zorundasin transfer bitince giris yapip yeni nick girceksin.

bedavadan nicki de değiştiricem o zaman
  • Botlara karşı oynama ile normal 5v5 maçlar arasında xp,ip fark ediyormu?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.