Şimdi Ara

Red Dead Redemption (KOVBOY KONU ) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.853
Cevap
15
Favori
259.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jose_mourinho007

quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Arkadaşlarım oyunu almayı çok istiyorum ama vahşi batı'yla pek alakam yok, şimdiye kadar hiç kovboy filmi izlemesem yeridir. Ne diyorsunuz?

Kovboy filmlerini pek sevmem bende
    Kovboy temalı şeylere gıcığımdır
    fakat

Call of Juarez v Red Dead Redemption gerçekten güzel oyunlar... Bana göre muhteşem değil ama güzel.

bende aynı fikirdeyim herzman heryerde söylediğim şeyleri söyledin

o zaman

• derileri general de satıyoz da kıyafetidemi ordan alıyoz göremedim de ben ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

derileri general de satıyoz da kıyafetidemi ordan alıyoz göremedim de ben ?

istenilen görevleri yapınca açılıyor
  • quote:

derileri general de satıyoz da kıyafetidemi ordan alıyoz göremedim de ben ?

oyunun menüsünde outfits sekmesine gel orda kıyafetleri açmak için yapman gereken şeyler yazıyor
  • 2nizde saolun açılınca artık bide şey sorcam atı nerden alıyoruz(çok fazla soruyorum ama malum yeniyiz )
  • quote:

2nizde saolun açılınca artık bide şey sorcam atı nerden alıyoruz(çok fazla soruyorum ama malum yeniyiz )

oyuna yeni basladiysan henuz ogrenmemissindir. ilerleyen bolumlerde bunu ogretiyolar sana. dogadaki atlardan istedigini kendi atin yapabiliyosun. simdilik sana verilenlerle idare et
  • Gerçekten almak istediğim bir oyun hayırlısı..
  • quote:

2nizde saolun açılınca artık bide şey sorcam atı nerden alıyoruz(çok fazla soruyorum ama malum yeniyiz )

At alma çal direk. Ama sonra at hırsızı derler bak demedi deme:)

Şaka bir yana general store'dan at(sertifika şeklinde) alıp sınırsız kullanabiliyorsun. Ama para vermeye değmez bence ortalıkta dolaşan çok sayıda vahşi at (mustang) var.
  • multisi çok kötü oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk_DH
    multisi çok kötü oyunun

Nesi kötü ki anlamadım. Buradaki yorumlarda kötü diyen çok vardı fakat dün 50 dakka oynadım 6 level birden atladım. Baya adamda var. Bence kötü demeden önce iyice bir karıştırmak tüm modlara bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyozcan

quote:

oyuna yeni basladiysan henuz ogrenmemissindir. ilerleyen bolumlerde bunu ogretiyolar sana. dogadaki atlardan istedigini kendi atin yapabiliyosun. simdilik sana verilenlerle idare et

o kadarda yeni deiliz -_- ama bsc deki incelemede ister satı alın ister at avlayın diyo :D

• Yakaladığın veye kullandığın bir at General Store'larda satın alınabilir hale geliyor. Sertifikasını aldığın bir atı istediğin zaman seçiyorsun ve ıslık çaldığında o at geliyor.
  • Arkadaşlar bir vahşi at yakaladığımda onun hangi at olduğunu nasıl anlayacağım? Dün oynarken bir American Standardbred yakalamıştım ama beğenmeyip salıverdim hayvanı. Atım öldüğünde bana otomatik olarak verilen bir at, o American Standardbred'den daha iyi geldi bana.

Tabi ben Standardbred yakaladığımı bilmiyordum, bilseydim bırakmazdım. Kasabaya dönüp dükkanda at listesine bakarken farkettim ki o at açılmış.

Yani hangi atı yakaladığımı nereden anlayacağım?
  • Red Dead redemption ps3 te EN İYİ ONLİNE OYUNDUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: jose_mourinho007

Red Dead redemption ps3 te EN İYİ ONLİNE OYUNDUR

bence türünde en iyi...
    Lag ile hiç karşılaşmadım şahsen o güzel bi şey gerçekten.

Bu aralar tekrar RDR online a dönücem.
  • arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var oyunun başlarında sayılırım.sarışın kadın yaşlı adam ve ben at yakalamaya gidiyoruz.ilk yerde atı eğitiyorum.ondan sonra yaşlı adam gidiyor ben ve sarışın kadın kalıyor.at yakalamaya gidiyoruz başka bir yere.bu sefer atı canyona sür diyor sarı işaret çıkıyor.ama atı sarı işarete süremiyorum.at olduğu yerde çırpınıyor.nasıl götürmem lazım sarı işarete ?
  • o atı yakalayıp üstüne binip kendin sürcen
  • jaguar mı ne saldırdı aklım gitti ya.sesde açıktı fena tırstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Calderon_
    jaguar mı ne saldırdı aklım gitti ya.sesde açıktı fena tırstım

Jaguar ayıdan bile tehlikeli. Çok hızlı bir kere. Arkadan yanaşıp önce atı öldürüyor ve savunmasız bırakıyor. Bıçakla 2 tane öldürme işi vardı yapamadım bir türlü. Bir kere silahla vurup canını azaltıyorum sonra bıçak koyunca bir kaçıyor gidiyor atta yok altımda yakala yakalayabilirsen. Korkudan öldürecek bir gün.
  • hangi bölgede jaguar ? ayının olduğu tall trees açılmadı henüz( %50 yada 60 taydım :D )
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.