Şimdi Ara

Red Dead Redemption kardeşliği 5/5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dungeon defender ı aldım giti fazla uğraşmaya gerek yok.
    banka bilgilerini yolluyorum.
  • Açıklamasına göre R.D.R & Undead Nightmare + her ikisinin DLC leri var pakette. Bu arada eksik varsa katılabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdesign

dungeon defender ı aldım giti fazla uğraşmaya gerek yok.

Hocam beni direkt yazacaksan sabah 8 civarı yollayayım 20 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

dediğim gibi herşeyin bu gece halledilmesi lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: Elfen Lied

Açıklamasına göre R.D.R & Undead Nightmare + her ikisinin DLC leri var pakette. Bu arada eksik varsa katılabilirim.

yedeğe ekledim hocam. üstteki arkadaşlarda bir sorun olursa katılabilirsin.

bu arada oyunlar alındı;
    DOWNLOAD LIST
     Red Dead Redemption kardeşliği 5/5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdesign -- 16 Kasım 2011; 21:55:49 >

• quote:

quote:

quote:

dediğim gibi herşeyin bu gece halledilmesi lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: Elfen Lied

Açıklamasına göre R.D.R & Undead Nightmare + her ikisinin DLC leri var pakette. Bu arada eksik varsa katılabilirim.

yedeğe ekledim hocam. üstteki arkadaşlarda bir sorun olursa katılabilirsin.

bu arada oyunlar alındı;
    DOWNLOAD LIST
     Red Dead Redemption kardeşliği 5/5

Tamam şimdi ver hesabı yarın uyandığım gibi yollayacam zaten Banka bilgilerini pm at sabah atarım hemen.

• quote:

Tamam şimdi ver hesabı yarın uyandığım gibi yollayacam zaten Banka bilgilerini pm at sabah atarım hemen.

hocam 5 kişi doldu zaten, şu durumda ancak yedeğe ekleyebilirim seni..
  • İyi fiyata almışsınız ben gittigidiyor üzerinden komisyonlu alınca 148 lira verdim. Ama RDR'ye değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valhallarian

İyi fiyata almışsınız ben gittigidiyor üzerinden komisyonlu alınca 148 lira verdim. Ama RDR'ye değer.

pcgamesupply uzun süredir kullandığım bir site psn card almak cidden avantajlı. sadece ilk alışverişinizde yurtdışından bizzat sizi arayıp onay alıyorlar. sonraki işlemler sorunsuz.

bu arada nathanmuratcandrake vazgeçmiş PM attı ilk yedek KinGoRkeM35 eklendi.
  • quote:

quote:

İyi fiyata almışsınız ben gittigidiyor üzerinden komisyonlu alınca 148 lira verdim. Ama RDR'ye değer.

pcgamesupply uzun süredir kullandığım bir site psn card almak cidden avantajlı. sadece ilk alışverişinizde yurtdışından bizzat sizi arayıp onay alıyorlar. sonraki işlemler sorunsuz.

Oh be süper hocam her şeyin bilgisini ver 8'de geçeyim havaleyi.
  • Zenon00 havaleyi yatırdı, ilk bilgiler ona yollandı.
  • quote:

quote:

Artık 5 kişilik hak bitiyo pek işe yaramaz. Neyse size iyi kardeşlikler.
  • havale yapan Xeo 2. sırada indirmeye başladı.
  • havale yapan duncan21 3. sırada indirmeye başladı.
  • sabah havale yapacağını belirten KinGoRkeM35 son sırada indirmeye başladı. herkese hayırlı uğurlu olsun...
  • Hayırlı olsun temiz bir kardeslik oldu.indirme olayı sıkıntı olcak biraz toplam 20gb nerdeyse 2güne anca biter:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

Hayırlı olsun temiz bir kardeslik oldu.indirme olayı sıkıntı olcak biraz toplam 20gb nerdeyse 2güne anca biter:)

bu indirmeyi ne kadar bekletebiliriz pause olarak.
    benim 100gb adi kullanım kotam dolacak eğer başlarsam indirmeye o yüzden pause ettim ayın 26 sında başlatacağım ki kota olayı sıfırlanmadan
    halletmiş olayım.

edit : Bu arada bu kardeşlik için ve bu oyunları bize sağladığı için Yavuz kardeşime çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecguven -- 16 Kasım 2011; 23:35:21 >
  • Valla hocam önemli olan ilk indirmeyi başlatmak diye biliyorum ama detayını öğrenmek lazım 10 gün az değil
  • tr psn e düşse iyi olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

tr psn e düşse iyi olucak

Hocam düşsede artık 2 kişiye inecek yarın psn kardeşliği bir fayda edeceğini sanmam olduğundan çok pahalıya gelecektir bu arada herkesin hayırlı olsun arkadaşlar
  • Rdr icin her turli varim..yeni eski olusumlar,2li 3 lu 5 li..buradan duyurulur..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.