Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an bedava dağıtılan GTA San Andreas'a yama kurulabiliyorsa RDR 2'ye de kurulur.
  • kolay gelsin. kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde halledeceğinizden birçokları gibi eminim.
  • RDR 2'nin PC'ye çıkması ve sizin duyurunuzla günüm şenlendi, kolay gelsin, beklemedeyiz bakalım büyük güne son 1 ay. Fare ve klavyeyle ek olarak 60 fps bu oyunu oynaması muhteşem olacak.
  • Kolaylıklar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemedeyiz
  • Kolaylıklar dilerim
  • Ne yalan söyleyim içimden geçen gurup sizdiniz istediğim oldu. Yama kaç para olursa olsun size desteğim devam edecek.

Bu arada control yamasında olan sorunlar giderildimi? giderildiyse hemen satın alacağım.
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Control yamamızda ilk gün yaşananlar haricinde zaten herhangi bir sorun yoktur :)
  • Kolay gelsin. Acele etmeyin, ferah ferah çevirin. Oyun güzel bir indirim görene kadar bol bol vakit var
  • Ücretini şimdiden söyleyinde bilelim. Ben 100 liradan açıyorum varmı artıran arkadaşlar
  • Fiyat?? gelen talep doğrultusunda mı fiyatı belirleyeceksiniz? Keşke siz yapmasanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: axxaya

Fiyat?? gelen talep doğrultusunda mı fiyatı belirleyeceksiniz? Keşke siz yapmasanız
    Control de olduğu gibi dileyen herkes çevirebilir.

• Şimdiden emeğinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum.
  • HİTMAN 2'yi bekliyoruz. Lütfen artık o projede yol kat etin. Biz size maddi manevi desteğimizi sürdüreceğiz. Yeter ki CONTROL kadar hızlı ve kaliteli işler gelsin. Kolay gelsin tüm ekibe.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Aslında a kuramıyoruz şuan hocam, rc launcheri dosya kontrolü yapıyor hemen orijinal hale çeviriyor, Türkçe yama bile çalışmadı o launcher yüzünden

• Kolay gelsin, bir güzel haber daha
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.