Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gta 5 için modla uğraşıyordum. Büyük ihtimal aynı program ve aynı dosya sistemi olacak. O konularda yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 dir mesajımı sildiren komik üye, sen mesajı sildirsende bu yamayı ücretli yapacaklar. Mesaj sildirince gerçekler değişmiyor Bir argümanın varsa cevap yazarsın korkaklık yapıp mesaj sildirmek komik oluyor. Ama tabi senin cevabın ancak yama bedava olsun olacaktır. Sen dediğim gibi 2028 i rdr 3 ü bekle az sabır Ayrıca umarım yama fiyatı yüksek olur da alamazsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 9 Ekim 2019; 15:39:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu mesaj silindi.
    Seni hiç tanımam oyundan da pek anlamam sadece haxball için pc açarım ama mesajın buram buram kibir kokuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fesbi

Seni hiç tanımam oyundan da pek anlamam sadece haxball için pc açarım ama mesajın buram buram kibir kokuyor

Alıntıları Göster
    haxball a devam et o zaman, bu forumda neler yaşandığından haberin olmadan böyle kokuyor öyle kokuyor gibi boş yapmanın alemi yok değil mi?
  • hey gidi ne işler açısı madoev
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

Hocam adam metroyu bir ayda çevirdi tek başına . Yardım alır halleder demedi demeyin sonra

Alıntıları Göster
    Metro Exodus 25.000 satır, bunu 1 ayda yaptı qnoops.

25.000/30=833

Şimdi karşılaştırma yapalım.

Metro Exodus: 30 gün, her gün 833 satır
    Rdr2: 365 gün, her gün 1780 satır

Grup olursa çok problem değil, ancak tek kişi için zorlamayın şu tartışmayı.

• Zamanım kısıtlı olmasa bu oyun için gönüllü çevirmenlik desteği vermek istedim.
  • oyunun ön sipariş fiyatı 300 tl olduğuna göre sadece korsan uyumlu yapmanız yeterli olacak gibi görünüyor.
  • Güzel haber

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu da yapan insanın çok ciddiyim yapamayacağı şey yoktur. Şimdiden teşekkürler üstadlar
  • Assassins creed Odyssey i çeviriyordu bunlar bir ara ne oldu o iş :D
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Bana ön siparişle almak ister misin r0ket bey :D
  • Az grup adlarını düzgün okuyun derim sonra üzülürsünüz.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    zamundayı beklemeyi tercih ediyorum ben. 300 tl 1 oyuna verecek kadar aklımı yitirmedim henüz
  • Çeviri dünyasında Türkiye'de şu an genel olarak 20 satıra minimum 10 TL derler (kalitesi sorgulanabilir), buradan bakarsak 650.000 satırlık bir çeviri en az 325.000 TL.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Bir torrent gamesden bakalım sonradan az bir inidirimle steamden çekilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    prensip olarak bir oyuna 100 liradan fazla vermeyi mantıklı bulmuyorum.
  • @walkür

Kırılmış olan Control altyazısını indirdim ve dosya olarak programsız oyun klasörüne attım. Program ile üyelik vs sisteminiz bana uymadığı için sizden almamıştım. Şimdi altyazı edindiğime göre ortada bir emek var lütfen iban no gönderin 20tl ücretinizi atayım. Emeği hiçe sayacak kadar şerefsiz değilim. Altyazıyı programsız edinmekti amacım ona ulaştım. Ücretini göndermek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.