Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lyldz

konuyu roket takip ediyorsa o iş tamamdır

saygılar
    eyvallah kanka. animusa ve bilimum çevirmene çok çektirdim anonimus da nasibini almaz inşallah
  • Yama fiyatı 40 TL olsun. Bu kadar büyük bir yama işi ile böyle bir grubun bu kadar kötülenmesi ahmakça ve saçma! Herkes de biliyor ki Türkiye'de bu grup dışında ki diğer gruplar bu yamayı çıkarması en az 1.5 sene! Mantığınız ve saygınız olsun!
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Döve döve çevirttirirsin sen. Sen konuya geldiğine göre tamamdır bu iş reyiz :D Şaka bi yana bu ekip çeviriyosa sıkıntı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 10 Ekim 2019; 17:15:8 >
  • Umarım yama fiyatı 20 TL olur daha fazla olmaz. Yamayı satın alıp kırmak istiyorum. Sonra herkese beleş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zQrba

Gta 5 için modla uğraşıyordum. Büyük ihtimal aynı program ve aynı dosya sistemi olacak. O konularda yardımcı olabilirim.
    Az araba modlarını kurmadık kral. En iyilerdendin.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

Bu mesaj silindi.
    almak zorunda değil kimse tercih meselesi
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim güzel yorumun için, gece gece mutlu ettin beni :)

• şimdi türkçe yama olacak iyi güzel peki ama bu türkçe yamanın kapsamı ne kadar olacak?

yani tüm detaylarıyla bir yamadan mı bahsediyoruz?

malumunuz sen yakaladığın birini şerife verip, sonra yoluna devam etmek yerine kalıp izleyince o yakaladığın adamın darağacına falan gittiği ve normalde denk gelmediğin şeyleri görebiliyorsun. şerifin adamları ona bir şey söylüyor, arada muhabbet falan dönüyor. genel oyun akıcılığına yama yapılması lazım yani

.. her an her yerde, sen oralarda takıldıkça muhabbet eden tipler, kendi kendine konuşan kişileri görebiliyorsun.

hala insanların oynarken yeni keşfettiği şeyler var.

misal, senden görev isteyen biri var. bir şeyler toplatıyor. sonra, çok sonra adamın yaşadığı eve gidiyorsun ve bir kadın çıkıyor. sana görev veren adamın kafasındaki yara işaretiyle aynı işarete sahip bir bebek gösteriyor. diyor ki "aradığın kişi bu ama ne alaka" diyor. belli ki eleman zaman makinesi sahibi, gelmiş oraya, beni göreve koşmuş. var mı buna denk düşen? bu mesela o sahneyi yaşarken türkçe akacak mı altta?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Söylenen e göre tüm kelimeler ne varsa cevirelecek.Fakat altyazi çıkmayan yerlerde olmaz dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Söylenen e göre tüm kelimeler ne varsa cevirelecek.Fakat altyazi çıkmayan yerlerde olmaz dostum.
    ps4'de oynadım ve altyazı çıkmayan yerlerde baya oluyordu ya. sohbet eden insanlar, dedikodu yapanlar, sen yanından geçerken sana mırıldananlar vesaire.

neyse buna da şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Ekim 2019; 9:52:46 >
  • Bu gözler translate çeviriye emek var denildiğini de gördü ya, ölsem de gam yemem.

@BlackLead

GTA 5 için konuşuyorum, oyundaki NPC'lerin kendi aralarındaki konuşmalarında da altyazı yoktu. Çünkü sadece seslendirme yapılmış, günlük konulardan bahsediyorlar vs. Aynı durum RDR içinde olacaktır. Oyunun dosyalarında olmayan datayı neye göre çevirecekler ki.
  • Altyazı okumaktan oyunları filmleri dizileri takip edemiyorum ki. Elalemin oğlu kulağıyla dinleyip gözleriyle görsellerin tadını çıkarırken biz gözlerimizle okuyor fırsat bulursak anlık olarak görsellere bakmaya çalışıyoruz.

Keşke İngilizce bilseydim. Öğrenmek için o kadar uğraşı o kadar çaba bana mısın demedi. Ancak basit ve paragrafa dönüşecek kadar uzun olmayan yazıları anlayabiliyorum. Bu da yetmezmiş gibi İngilizce altyazı desteğine de muhtacım.

İngilizce bilen arkadaşlar ne kadar şanslı olduklarının farkında değiller.

• Merhaba

Çeviri tüm storelerle uyumlu olacak mı ? Rockstar gamesin storeden aldığımız zaman veya steamdan alındığı zaman farklılıklar gösterir mi ? Konuya çok hakim olmadığım için soruyorum teşekkürler :)

Ona göre steam sürümünü beklemeliyim ? Bilgilendirirseniz sevinirim :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.