Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerim35

Qnoops bir aya halleder boşa uğraşmayın bence . Yinede siz bilirsiniz
    Bakın bunu yazmaktan sıkıldım, keşke tek kişinin 1 ay gibi sürede çıkartabileceği yama olsa diyorum ama RDR 2 oyununu tek kişi en az 1 yılda çıkartır. Tabi tek kişi için bu tarih fazla iyimser. Benim tahminim, ücretsiz bir çeviri grubu bu yamayı 8-12 ay arasında bir sürede yapar.

Oyundaki satır sayısına 650.000 diyelim. 650.000/365 = 1780

Bu demek oluyor ki tek bir kişi her gün 1780 satır çevirirse 1 yılda çevirebilir. Her gün 1780 satır çeviri yapmak ve bunu ücretsiz yayınlamak insanı darmaduman eder.
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Yiyin efendiler yiyin yamaların kırdığını indirin çevirmenlerin hakkını yiyin. Sizin gibiler bı bitse de ülkece çağ atlasak... İyi insanim diye geçinir hak yersiniz. Karaktersizliğinizi takınıp böyle konuşmaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 8 Ekim 2019; 23:40:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin şimdiden. Bu oyunu sırf çöp grafiklerle oynamamak için PC'ye çıkmasını bekledim.

Yamayı bekleyebilir miyim bilmiyorum ama yama çıktığında Türkçe olarak bir defa daha bitiririm.

Umarım ücret astronomik olmaz.

• Bol şans. İlk kim yayınlarsa o paraya para demeyecek gibi görünüyor.
  • oyun dosyaları xbox ile aynı olurmu ki oda var birde xbox dosylarına şimdiden çeviriye başlansa kasıma yetişir.
    ama dosya yapısı pc de farklıda ola bilir gta5 öyle sorunlar çıkmıştı.
    ps4 versiyonu 6.00 istiyor ve ps4 versiyonu dump edilemiyor oyunun.
    xbox versiyonuna erişim var devkit kulanımı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Bakın bunu yazmaktan sıkıldım, keşke tek kişinin 1 ay gibi sürede çıkartabileceği yama olsa diyorum ama RDR 2 oyununu tek kişi en az 1 yılda çıkartır. Tabi tek kişi için bu tarih fazla iyimser. Benim tahminim, ücretsiz bir çeviri grubu bu yamayı 8-12 ay arasında bir sürede yapar.

Bu demek oluyor ki tek bir kişi her gün 1780 satır çevirirse 1 yılda çevirebilir. Her gün 1780 satır çeviri yapmak ve bunu ücretsiz yayınlamak insanı darmaduman eder.

Alıntıları Göster
    Hocam adam metroyu bir ayda çevirdi tek başına . Yardım alır halleder demedi demeyin sonra

• güzel proje :)
    tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

Yiyin efendiler yiyin yamaların kırdığını indirin çevirmenlerin hakkını yiyin. Sizin gibiler bı bitse de ülkece çağ atlasak... İyi insanim diye geçinir hak yersiniz. Karaktersizliğinizi takınıp böyle konuşmaya devam edin.
    Kafan güzel herhalde kardeşim, aksi halde satın alarak aldığım bir yama sonuçta, sizden icâzet alacak değilim, mesajları karıştırdınız galiba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 9 Ekim 2019; 9:9:34 >
  • Hadi inşallah bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

Olmadı bunları patlatıyor biri oradan indiririz
    Ne kadar gereksiz bir insansın sen ya senin gibi insanları bu forumda nasıl barındırıyorlar anlamıyorum insanların emeğini çalarak iş yapıyorsun bir de bunu utanmadan herkesin içinde söylüyorsun ne diyim senin gibi insanlar yüzünden şu ülke de bir halt gelişmiyor.
  • alptunga22 kullanıcısına yanıt
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Yüzsüzlüğünde bu kadarı 😠

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yama çıkmadan duyuru yapılmış. Diğer çeviri grupları konu açarsa umarım yine saçma sapan laf dalaşı olmaz.Yani diğer çevirecek olanlara karışmasınlar yeter.

Kısacası '' Gölge etme başka ihsan istemem''

• quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Alıntıları Göster
    Gta 5 gibi yapsınlar metin bekleyeceklerine ps4 üzerinden oynayıp çevirsinler oyun çıkana kadar çoğu bitmiş olur

• Witcher 3 çevirisi kadar kaliteli olur inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptunga22

Ne kadar gereksiz bir insansın sen ya senin gibi insanları bu forumda nasıl barındırıyorlar anlamıyorum insanların emeğini çalarak iş yapıyorsun bir de bunu utanmadan herkesin içinde söylüyorsun ne diyim senin gibi insanlar yüzünden şu ülke de bir halt gelişmiyor.

Alıntıları Göster
    İyi hoş güzel demişsiniz ortada bir emek var. İnsanlar yamaya sahip olabilmek için ücret ödüyor, fatura kesiliyor mu, vergi veriliyor mu? İşini hakkıyla yapan çevirmenlerin, tercümanların hakkı ne olacak? Oyun firmasının haberi var mı vs vs. Malı kim götürüyor belli değil yani.
    Üstelik gelmişsiniz birde ücretsiz yama çıkaranlara laf atıyorsunuz. Sanki proje sahibinin oyun firmasıyla bir sözleşmesi varmış gibi.

Neyse iyi forumlar size ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

İyi hoş güzel demişsiniz ortada bir emek var. İnsanlar yamaya sahip olabilmek için ücret ödüyor, fatura kesiliyor mu, vergi veriliyor mu? İşini hakkıyla yapan çevirmenlerin, tercümanların hakkı ne olacak? Oyun firmasının haberi var mı vs vs. Malı kim götürüyor belli değil yani.
    Üstelik gelmişsiniz birde ücretsiz yama çıkaranlara laf atıyorsunuz. Sanki proje sahibinin oyun firmasıyla bir sözleşmesi varmış gibi.

Neyse iyi forumlar size ;)

Alıntıları Göster
    yıllardır aynı boş muhabbet yok vergi yok bilmem ne bir bitmediniz! hmm evet malı götürüyorlar yamayı yapanlar şimdi altına bmw çekti Oyun firmaları yamayı bedava eklemeye bile yanaşmıyor dünyadan haberiniz yok işkembeden sallıyorsunuz sadece.

ücretsiz yama yapana bir şey diyen yok gitsin kim ne istiyorsa onu yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 9 Ekim 2019; 15:13:50 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.