Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 milyon kelimelik oyunu babanın hatrına adam sabah akşam uyumadan 7 ayda çevirip verecek gönüllü olarak ha?

yok yok cidden donanımhaber ölücüsü diye bir tabir o kadar doğru ki.

yazık ya. babanızın oğlu mu adam sana türkçe yamayı bu kadar kısa sürede çıkarıp versin?

gerçekten müstehak olmuş yamanın çıkmaması
  • Yama ücretsiz yayınlansa bile Rockstar bunu modlama olarak saymıyor bu yüzden ücretsiz işini de unutun :) zaten firma Türkçeyi iplemiyor bir de yama yapan insanları şikayet ediyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutherless

Bu yorumun alnı olsa da öpsem
    Siz kimsiniz ya hayırdır?! Yeni üyelik açılmış gelmiş buraya ortalığı kızıştırıyorlar. Yönetim lütfen bir bakın buraya ya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

1. si ubisoft büyük bir firma değil veya kendi yamalarının parayla sattırılmasını önemsemiyor mu da animus projesi denilen çeviri grubu yıllardır assasins creed yamalarını ve diğer çevirdikleri yamaları gayet güzel bir şekilde parayla satabiliyorlar? ceza yemiyorlar kimseden.

2. si gönüllü rdr2'yi çevirecek ekip sen biraz zor bulursun. bulsan da 2 seneden önce çıkmaz. yama çıkana kadar rdr3 bile çıkabilir.

3. sü 30 tl verdin diye ne sen fakir olursun, ne de 7 aydır sabah akşam çeviri yapan 70 kişilik ekip zengin olur.

4. sü emeğe saygınız 1 gram yok.

5. si şikayet ettiniz iyi halt yediniz.
    1- Öncelikle kimseyi kimseye şikayet etmedim. Kendi kafana göre saçma sapan çıkarımlarda bulunma.

2- 30 Tl diyorsun da bu yamaya önce 50 TL gibi saçma sapan bir fiyat biçen sonra tepki üstüne tepki çekince 30 liraya çeken ekip kimdi, bana hatırlatsana

3- Gönüllü çeviri RDR 2'yi çevirecek ekip zor bulursun diyorsun da Skyrim'i, Witcher 3'ü çevirecek ekipler gökten mi indi?

4- Emeğe saygımı ölçmek senin ahddine değil, senin aksine ben bu sektörün içindeyim.

5- Daha önce parayla yama sattılar ve bir halt olmadı ama bu sefer ellerinde patladı çünkü bu Red Dead 2 yaması daha çok ses getirdi.Bu çıkarıma varacak kadar tümden-varım yapabiliyorsundur diye umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Eğer rockstar bunu bize yapıyorsa bende gta6'yı orjinal almayarak tepkimi gösteririm. Hodri meydan ! Oyuncu düşmanı firmalara anladığı dilden yanıt veririz !

Bu yama sayesinde bir sürü kişi senin oyununu orjinal alıyor bir nevi kazan kazan ilişkisi neden insanlara zarar veriyorsun Rockstar !
    herhangi bir eserde eğer telif sahibi istemiyorsa oynama yapamazsın. üstelik bu müdahaleyi ayrıca ücret talep ederek asla satamazsın. ayrıca yıllardır Türk oyuncu kitlesi olarak korsana karşı çok yol katettik hala korsan oynamayı müstahak görüyorsan sana lafım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaksital -- 17 Temmuz 2020; 18:41:23 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    sen zaten oyun almıyorsun kral ne fark eder, gamepass'e gelirse oynarsın
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Destekliyorum.

Venom Snake gibi şahsiyetler ortalığı karıştırmak ve insanlari kırdırmaktan başka bir şey yapmadığı için normal olanlar. Bana bile grup sözcüsü dendi. Halbuki bende oyun bile yok, rdr'nin r sini oynamış bir insan değilim. Sadece forumdaki yorumları walküre ile bizzat konuşarak değişiklik yapmasını talep ettim. Sağolsun oda yorumları okuyarak sağlıklı bir karar verdi. Discord'a uyma, donanımhabere saygı duy foruma yazsaydın önce dedim. Oda hatasını düzeltti. İsteyene SS de atarım konuşmaların.

Uzun lafın kısası bir emeğin üstüne bu kadar ağır ithamlarda bulunmak ve şikayet edilerek üzerine gidilmesi bizim gibi bir ülkeye yakışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 17 Temmuz 2020; 18:42:43 >
  • Sasua S kullanıcısına yanıt
    GTA yaması yıllardır piyasada, ücretsiz yama sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

2 milyon kelimelik oyunu babanın hatrına adam sabah akşam uyumadan 7 ayda çevirip verecek gönüllü olarak ha?

yok yok cidden donanımhaber ölücüsü diye bir tabir o kadar doğru ki.

yazık ya. babanızın oğlu mu adam sana türkçe yamayı bu kadar kısa sürede çıkarıp versin?

gerçekten müstehak olmuş yamanın çıkmaması
    Hala bana utanmadan ölücü diyorsun. Okuduğunu anlayamıyorsun bari malum kişiye anlatır gibi basit görsellerle sana izah etmeye çalışalım

BlackLead. Bak. Ücretsiz. Yama. Bak. RPG. Bak Emek. Bak Gönüllü Çeviri. Bak milyon kelimelik oyun. Bak kimse para istemiyor.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri)

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri)

• Nopasstr kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Venom Snake kullanıcısına yanıt
    Ne witcher 3 Muş arkadaş 5 yıl geçti üstünden 5. Evet yama harikaydı her birine saygım sonsuz ama düşün son 4 yılda hangi oyunun çevirisi gelmiş ücretsiz olarak 2 milyon kelimeye sahip? Hadi topla o grubu tekrar girsinler rdr2 ye? Yok kardeşim yok eskisi gibi değil sektör sokun kafanıza şunu artık.

• Olması gereken en başta daha çeviri yapılırken bir bağış kotası konulacaktı atıyorum 10000 TL herkes 3-5 bir şey atardı kotaya ulaşıldığında ve çeviri tamamlandığında pat yayınlardın bitti gitti

siz nesiniz abi şahıs şirketi misin limited misin vergi veriyor musun çeviri yaptığın adamların senin resmi çalışanın mı nedir ?

Gamepassmiş aylık abonelikmiş olayına girdiler o olaya girerseniz sonuçları bu olur işte.
  • Abi şaka oldugunu söyleyin psye çıktı bekledım pcye çıktı aldım ve bekledim 2 ay kala indirdim ayarlarımı yaptım son dk yamanın patladıgı ortaya çıkıyor. Nereye mail atılacaksa yada napılacaksa bir an önce yapalım. Anonymous açıklama yapamıyor olabilir ama bi şekilde bir yerlerden ipucu verebilir. Bu proje çöpe gidemez okadar emek var.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    500 liraya alıyor musun dersen evet almıyorum : D Ama sonuçta gamepass olsun, epic olsun üzerime oyun yağdırdıkları için ihtiyaç olmuyor diyebilirim.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Çok gizemli bir açıklama olmuş ... bu kadar emek verdikten sonra verilen emeklerin zayi olması sözkonusu..bekleyenleri üzen bir açıklama dilerim bir uygun yolu bulunurda kalınan yerden devam eder..açıklama da bişeyler belirtilmeyince insanlar kafalarındaki senaryoları yazacaklardır..olay başka başka yorumlarla büyür gibi duruyor..genede çabanıza sağlık ...

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Olur. Gta5 için kullanılan openiv şikayet üzerine gta5 tamamen modlamaya kapanmıştı. Sonradan tüm dünyadan gelen şikayetler sonucu açıldı öyle yapılabildi Türkçe yama. Çıktığı sene gta5 Türkçe yama şikayet yağmuruna tutulsaydı olurdu. Rdr2 ki artık mimlendi ücretsiz olması da bir şey ifade etmez.

• Bu yamayi iptal ettiren sahislar kulaklariniz umarim cinliyordur

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.