Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AktifProje

Yasal uyarı yapıldıysa açıklama yapamazsın. Firma oyuncuların gözünde kötü konuma düşmek istemeyecektir. Grubun çıkıp evet bize ihtar çektiler ondan iptal ettik demesi dikkatleri Rockstar'a çeker.

Muhtemelen ihtar çektiler (haklı olarak) ve iptal edildi. Bu saatten sonra yapılabilecek tek şey bu yamanın bir şekilde el altından ücretsiz olarak yayınlanması olur. Bu saatten sonra hiç bir şekilde yama üzerinden 1 kuruş kazanmana müsaade etmezler.

Alıntıları Göster
    Uyarı aldık yazmak suç mu?

• Yeni alan arkadaşlar geri versinler... sebebinede sert bi mesaj yazsınlar.. keşke almasaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalkerx

Benim oyuna verdiğim 250 lirayı bu çeviriyi yayınlayacağını söyleyen üyenin ödemesini istiyorum. Çünkü kendisi aylardır kendine güvenerek burada büyük büyük mesajlar yazıyordu bende ona güvenerek oyunu satın almıştım, şimdi aldığım oyunun parasını ödeyin !
    Bu mesajı yazdığın PC'nin parasını da ödesinler mi? İnternet faturanı falan?
  • O kadar insanin emegi cope gitti yazik ya.Bu durumun yasanmasinda emegi gecenlerin tr yama cikmasini istedigi hicbir yama cikmaz umarim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hadi arkadaşlar eller çalışsın bunu yayalım
  • Kitle, elindeki gücün farkında bile değil. Cümlesi beni biraz kıllandırdı
  • Fakir ergen ölücüler yüzünden. Bundan sonra bedava yamaları da ben ikayet edicem kimse türkçe oynayamasın !
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcpyksl

hadi arkadaşlar eller çalışsın bunu yayalım
    Gönderdim.

Yeni bir konu açılsa daha iyi olur...
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Bu post u okurken Kardeş Payı izliyor olmam 😂😂

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    İptal ettilerse yaptiklari calismalari paylassinlar baska bir grup cevirman devam edebilir bu iste baska bir is var hacker arkadaslar bir girip tarasalar verileri ne olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çıktığında Ps4 sahibiydim,hem dualshock ile nişan alma derdim olmasın hem de Türkçe yama yaparlar diye oynamadım.
    2 yıl oldu çıkalı,aylardır da şu yama çıksın da oynayayım diye bekliyorum ve proje iptal.Ya Allahınız varsa şunu ücretsiz yayınlayın bağış atalım be kardeşim.Yukarıda yazılanlar gibi resmi çeviri olasılığı varsa,ya da korumayla alakalı bir şey var da yamayı sonra yayınlayacaksanız söyleyin yoksa başlayacağım artık oyuna yeter beklediğimiz.Düzgün bir açıklama yapın şu saçmalığa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agregoor -- 17 Temmuz 2020; 18:9:39 >
  • Tepki için yeni bir konu açılması lazım.
  • AktifProje kullanıcısına yanıt
    Yanılıyorsun net şekilde. Yasal uyarı aldılar ise bunu yayimlamamalarinda hiç bir sakınca olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz Türkçe çeviri yapan arkadaşlara çağrımdır. Madem öyle siz de bu duruma tepki için lütfen Türkçe çeviri yapmayı bırakın!
  • umarım bundan sonra başka bir ekip çevirir.Yılan hikayesi oldu iyice
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barisijenn

Bu mesajı yazdığın PC'nin parasını da ödesinler mi? İnternet faturanı falan?

Alıntıları Göster
    Yok hayır gerek yok çünkü 6 aydır pc im için bir donanım çıkaracaklarını bunu kesin yapacaklarını söylemediler. İnternet faturama gelince ona da gerek yok zaten 15 yıllık ttnet abonesiyim.

Ayrıca bu kadar savunduguna göre o gruptansın 250 lira için ibanı kime yollayalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 17 Temmuz 2020; 17:11:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Uyarı aldık yazmak suç mu?

Alıntıları Göster
    Evet suç. Dediğim gibi muhtemelen iptal sebebinin açıklanmasına kadar yasakladılar.

Burada çıkıp evet uyarı aldık iptal ettik diye açıklama yapsalar firma boykot edilecektir. Take2'ya mail atılabilir ve durum açıklanabilir. Belki yamanın ücretsiz yayınlanması için bir ihtimal destek verebilirler. Bu durumda söz biraz çeviri grubuna düşüyor. Aylarca emek verdiler, ücretsiz yayınlamak isterler mi? Ancak hiç bir şekilde ücretli yayınlamalarına izin vermeyeceklerdir.

Belki bir ihtimal yama el altından ücretsiz olarak yayınlanabilir. Bunu yapmakta ihtar üzerine biraz cesaret ister açıkcası.

• Dalgamı geçiliyor ya. Kaç ay bekle oyunu al türkçe yama çıkacak diye oyunu hiç oynama şimdi gelmiş 3 gün kala yama iptal deniyor. Yapmayın abi yapmayın
  • Oyunu 2 saat 38 dakika oynamışım iade butonu aktif olmadı bende mail attım Epic'e. Alsınlar oyunlarını kendileri oynasınlar bunlara giden parama yazık. Bir daha Rockstar oyunlarını oynamayacağım boykot ediyorum.
  • Yazık la Ananas ekibine, adamlar daha büyüyünce CDPR olacaklardı
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.