Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet cidden mesajları okumaya üşeniyor bence. Her sayfada en az 1 kez aynı link atılıp duruyor. Sonra vay efendim banka hesabım boşaltıldı, vay efendim ekran kartının işlemcinin fanı ötüyor.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Ben şundan şüpheleniyorum; malum sitenin sahibi, farklı hesaplar açıp, sitenin linkini milletin gözüne sokuyor olabilir. Elbet bir kaç bilmeyen de linke tıklayıp sözde yamayı çalıştırıp, virüsü bilgisayarına bulaştırıyor. Herkesin aynı şekilde linki gösterip, papağan gibi ''arkadaşlar bu linkteki yamayı denediniz mi?'' tarzında cümleler kurması bana açıkçası şüpheli geliyor.
  • of cidden oyuna başlamamak için kendimi zor tutuyorum.

nasıl bekleyeceğim aylarca hiç bir fikrim yok.
  • Bu rdr2 konusu gerçekten çok ilginç bir hal almaya başladı.
    haftada 1 girip bakıyorum yüzde kaç olmuş, neler yapmışlar diye.
    Konuya her girdiğimde, rdr2 ana konudaki gibi, fps artışı, yok makine özellikleri paylaşımı görüyorum. sonra gene konunu sahibi başka bir oyunun türkçe yama imza kampanyasını paylaşıyor :)
    işin özü rdr2 türkçeleştirme çalışması haricinde her şey var konu içerisinde.
    konu dışı forumu gibi kullanmaya başladınız burayı haberiniz olsun :)

@walküre dosyaları açtığında, yüzde bilgilendirmeleri belli bir standart da geldiğinde düzelir sanırım.

Kolay Gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

of cidden oyuna başlamamak için kendimi zor tutuyorum.

nasıl bekleyeceğim aylarca hiç bir fikrim yok.
    Oyuna resmen aşık oldum ya online giriyorum 50 saat olmuş kendimi oyunun içinde unuttum resmen :)) hikaye modu için türkçe yama beklicem
  • Türkçe yaması olsaydı oyunu alacaktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 gözle bekliyorum yamayı, emeğinize sağlık
  • yama ücretli olacakmış, şu günleri de görecektik demek ki, yazık..
  • Bu grubun su ana kadarki yaptigi tum yamalar belli bir sure sonra ucretsiz oluyor.
    Hic yama yapilmamasindan cok cok iyidir.
    Maddiyatimiz varsa destek cikalim.yoksa yamanin ucretsiz dagitilmasini bekliyelim🙏

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

yama ücretli olacakmış, şu günleri de görecektik demek ki, yazık..
    eğer gerçekten çevirmenler hızlı hızlı çevirip yamanın suyu çıkmadan piyasaya sürerlerse hakediyorlar ücretli satmayı derim

ama animusprojesi'nin assasins creed odyssey yaması gibi hem paralı satmaya kalkıp hem 2 sene içinde hala bitirmemiş, türkçe yamayı çıkartamamış olurlarsa o zaman olmaz.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar hızlı. O kadar sürmez. Biten işleri içerisinde en büyüğü olan wd2 4 ay sürmüştü.
  • Umarım yamayı başka bir grup üstlenip yapar. Bu adamlar bunu çıkarana kadar rdr 3 çıkar. Ciddi diyorum bak aşırı yavaşlar. Çok üzülmüştüm bu grup üstlendi diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skywaterr

Umarım yamayı başka bir grup üstlenip yapar. Bu adamlar bunu çıkarana kadar rdr 3 çıkar. Ciddi diyorum bak aşırı yavaşlar. Çok üzülmüştüm bu grup üstlendi diye.
    Nereden vardınız yavaş oldukları kanısına?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

eğer gerçekten çevirmenler hızlı hızlı çevirip yamanın suyu çıkmadan piyasaya sürerlerse hakediyorlar ücretli satmayı derim

ama animusprojesi'nin assasins creed odyssey yaması gibi hem paralı satmaya kalkıp hem 2 sene içinde hala bitirmemiş, türkçe yamayı çıkartamamış olurlarsa o zaman olmaz.

Alıntıları Göster
    şimdiye kadar ne oyunlara ne çeviriler yapıldı hiç kimse ücret talep etmedi, bunlarında talep etmeye hakkı yok, gönüllü olarak bağış yapmak isteyen olursa diye koysalar ilk önce ben bağış yaparım, bu şekilde bir dayatma olamaz kimse onlardan çeviri yapmasını istemedi çünkü

ek olarak 2.5 ay da hala %7 deyse bu çeviri 1 seneye anca biter

• Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    Buyrun siz çevirin o zaman, siz bu işleri kolay sanıyorsunuz herhalde, bu oyunun kaç kelime kaç satır olduğuna baktınız mı? Daha önce hiç çeviri yaptınız mı? Bu işler sandığınız kadar kolay değil. Öyle atıp tutmayla olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Şu bağışli olsun ilk bağışı ben yaparım diyen arkadaşların ucretsiz cevirilere ne kadar bagıs yaptiklari ucretsiz ceviri yapan gruplar tarafindan bir paylasilsa da bizde ogrenmis oluruz
    Bu grupun bu kadar oyunu cevirmesini istemesini tahmin edemyecegin kadar kisi istedi
    Adamlarin yaptigi cevirileri yorumlari incele ondan sonra yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baaburcan -- 21 Aralık 2019; 16:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Şu bağışli olsun ilk bağışı ben yaparım diyen arkadaşların ucretsiz cevirilere ne kadar bagıs yaptiklari ucretsiz ceviri yapan gruplar tarafindan bir paylasilsa da bizde ogrenmis oluruz
    Bu grupun bu kadar oyunu cevirmesini istemesini tahmin edemyecegin kadar kisi istedi
    Adamlarin yaptigi cevirileri yorumlari incele ondan sonra yaz
    sana ne oluyor sen kimsin? bu grubun avukatı mı?
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Yorum olarak katilmadigim bir sey yaziyorsun bizde kendi dusuncemizi yaziyoruz karsiliginda yazdigin cvp zaten seni anlatiyor

• Kimse size zorla yama sattirmiyor ki oynayan oynasın / bekleyen beklesin. Konsolda TR Yamasiz bitirmiştim. Şimdi TR Yama çıkınca birde öyle oynayacağım. Acelem yok nasıl olsa single oyun yama çıkar veya çıkmaz ucunda ölüm yok ya bu kadar takıntılı olmayın. Boşa tartışmaya gerek yok. Ortamı gererek elinize bir şey geçmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Yorum olarak katilmadigim bir sey yaziyorsun bizde kendi dusuncemizi yaziyoruz karsiliginda yazdigin cvp zaten seni anlatiyor
    burda o ücreti ödeyecek durumu olmayıpta almak isteyenler olacak ben onlar adına konuştum, bende kendi düşüncemi yazdım, işine bak. böyle bir şey ücretsiz olmalı ücretli diye bir hak yok olamaz da.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.