Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plati'de 5.13(30 TL) dolara satılıyor ve maili'de değiştirilebiliyor. ordan almanızı tavsiye ederim.
  • huseyim42 H kullanıcısına yanıt
    Maili değiştirilebiliyor olması çalıntı olmadığı anlamına gelmiyor. Farkedildikten sonra da her türlü hesap geri alınır. Plati olayına bulaşmayın, millete de bulaşması için tavsiye vermeyin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyim42

Plati'de 5.13(30 TL) dolara satılıyor ve maili'de değiştirilebiliyor. ordan almanızı tavsiye ederim.
    Mail değiştirme olayı hikaye. O hesapları 1 saat içinde geri alıyorlar.
  • cedric686 C kullanıcısına yanıt
    Playstore dan taksitle aldım valla tek seferde 288 tlm yoktu 25 25 ödüycem işte
  • Arkadaşlar yama çıktığı vakit online için de uyumlu olur mu ? Bide rockstar online da mod olunca banliyor diyo herkes gta 5 de türkçe yama kullanıp ban yemeyen var mı ben online da türkçe oynamak istiyorum :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyim42

Plati'de 5.13(30 TL) dolara satılıyor ve maili'de değiştirilebiliyor. ordan almanızı tavsiye ederim.
    Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri)
  • Amma ağladınız la. Zenginseniz gidin alın 300'e. Hikayeyi bitirdikten sonra hesabın bi önemi kalmıycak zaten hesap gidene kadar bitirmiş olurum. :D
  • Selamlar arkadaşlar, bir süredir suskunduk, suskun olunca projelere odaklanmışız demektir biliyorsunuz. Lafı uzatmadan hemen yeni bilgilere geçelim.

Red Dead Redemption 2 projemizin ilk metinlerine ulaştık. Tam 1.600.000 kelime var. Bu sayı, tam dosyalara ulaşınca biraz daha artabilir. Son hazırlıklarımızı yaptık, çevirmenlerimize dinlenmeleri için bir müddet vakit verdik, bölümlerini dağıttık. Artık hazırız. Proje, 10 Aralık 2019 tarihinde başlayacaktır!

Mad Max projemizin testi tamamlanmış olup, paketleme ve düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Projenin çıkış tarihi 15 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir.

Hitman 2016 projemizin çeviri aşaması tamamlanmış olup, test aşamasına geçilmiştir.
    Hitman 2018 projemizin çeviri aşaması tamamlanmış olup, yakında test aşamasına geçilecektir.

Hitman 2016 projemizin ücreti 25 lira olarak belirlenmiştir.
    Hitman 2018 projemizin ücreti 25 lira olarak belirlenmiştir.

Hitman 2016 ve Hitman 2018'i birlikte almak isteyen, yani 2018'in içinde, DLC olarak bulunan 2016'yı oynamak isteyen arkadaşlarımız 40 lira ödeyerek iki projeye de sahip olabilecekler.

Unutmayın, Anonymous desteklerinizle ayakta. Desteklerinizle üretmeye devam ediyoruz, siz destek verdikçe de üretmeye devam edeceğiz.

Sevgiler.

• Gazanız mübarek olsun.
  • la olum abartmayın yav yorumlara gülesim geliyor. bunlar ciddi mi şaka mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

la olum abartmayın yav yorumlara gülesim geliyor. bunlar ciddi mi şaka mı
    savaşa gidiyoruz paşam.
  • huseyim42 H kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ekstrenizde ansızın 60 ar dolarlık harcamalar görmeden anlamayacaksınız galiba bu sitenin nasıl işlediğini.
  • Çeviren arkadaşların işi çok zor. TR Yama çıktığı zaman bende destek vermek istiyorum kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: romedon

Playstore dan taksitle aldım valla tek seferde 288 tlm yoktu 25 25 ödüycem işte
    Geç almışsın hafta sonuna kadar 228 tl idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walküre kullanıcısına yanıt
    yüzde takibi başlasın o zaman :D
  • Kolay gelsin. Hitman'in 25 TL olduğu alanda bu çeviri 50 TL'den az olmamalı.
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Hitman'ın 25 tl olmasının sebebini açıklayayım yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına.

Hitman projesi bizim için inanılmaz zorlu bir projeydi. Çünkü fazla kelime var, dosyaların düzeni inanılmaz karışık. Ama asıl sebep oyun metinlerinin, on binlerce dosyaya yayılması idi. Ve hepsinin dosya türü aynı değildi. Dosyalara bir kez bakan biri, oyunların çevrilmemesinin sebebini rahatlıkla anlayabilir.

Çeviriyi yapabilmek için, çeviri haricinde programlama ve düzenleme kısmına daha fazla vakit harcandı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Geç almışsın hafta sonuna kadar 228 tl idi

Alıntıları Göster
    Aynen bilmiyotrdum keşke bilseydim :(
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.