Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hızla çeviri bitmez, daha başlanmamış bile hahaha :) Rezillik diz boyu. Yüz kere dedik oyunu bir şekilde oynayın bitirin aksi taktirde en az 3 senede çıkacak yama yüzünden bu oyunun varlığını bile unutursunuz. Bu rezil primcilere prim vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante_08

Bu hızla çeviri bitmez, daha başlanmamış bile hahaha :) Rezillik diz boyu. Yüz kere dedik oyunu bir şekilde oynayın bitirin aksi taktirde en az 3 senede çıkacak yama yüzünden bu oyunun varlığını bile unutursunuz. Bu rezil primcilere prim vermeyin.
    Oyunun daha dil dosyaları açılamadı nasıl çeviriye başlansın? Grubun elinde olan bir şey değil ki.
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri)
  • Red Dead Redemption 2 konusuna değineyim önce. 2 yıl sürer, yok daha başlamamış bile diyen arkadaşlar için.

Oyun için henüz bir Tool yayınlanmadı. Dil dosyaları açılamıyor hala. Tool geldiği anda eminim konuya Görseller eklenip yüzde verilecektir. Süre konusunda ise bu oyun şuanda piyasada olan tüm oyunlardan kat kat daha fazla kelime içeriyor. En az 2.500.000 Kelime çıkacaktır şu oyunda. Siz hesap edin artık ne kadar yüklü bir oyun olduğunu.

Şu grubu tanımadan böyle boş boş yorum yapan kişilere cevap vereyim.

DLC'ler dahil çevirilere bir bakalım.

Watch Dogs 2 : 4 Ay
    Heavy Rain : 27 Gün
    Control : 28 Gün
    Metro Exodus : 4 Ay
    Shadow of The Tomb Raider : 3 Ay

Şuanda çevirisi ve testi devam eden oyunlara bakalım birde

Mad Max (Test Aşamasında) : 4. Ayına girecek
    Hitman 2016 (%85 te) : 4. Ayına girecek
    Hitman 2018 (%80 te) : 4. Ayına girecek.

Bazı gruplar var ki onlarca çevirmenle yılları buluyor çevirileri. Ki Metro gibi 320.000 yada WD 2 gibi 400.000 kelimeye sahip değil o oyunlarda. Veya DLC leri aylar sonra çevirenler var. Yada test aşamasını 2 3 ayda bitirenmeyenler var.

Çeviri kalitesi ve hızı konusunda bu gruba kimsenin laf atmaya hakkı yok. Her şey ortada.

• Bu grup bu yamayi 6 ayda bitirir.
    Tabiki dosyalar acildiktan sonra👍
    Kalite yada hiz konusunda en son edilecek grup🙏

• Şimdi altyazıları açacak program olsa bile çevirmen arkadaşlara hak vermek lazım.Bu oyunu ps4te yan görevler dahil av görevleriyle bitirdim ve çok fazla konuşma vardı.Öyle dümdüz bir oyun değil o yüzden çevirecek arkadaşların moralini bozmaya gerek yok.
  • Merhabalar millet. Bu hafta, bu proje ve diğer projelerimiz hakkında çok güzel şeyler duyabilirsiniz. Destekleyen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum :) Biz buradayız. Yerimiz yurdumuz, ne olduğumuz belli. Sevgiler.
  • Vurun daha ölmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrrystaL

Bu mesaj silindi.
    Gerçekleri söyleyince bu kadar ağlamaya gerek yok ve onların korumalığını yapma görevi sana düşmedi. Oyunu PS4'te %92 civarında bitirerek oynadım 'Ortalama' İngilizcem ile :) Hani sözde dili çok ağır olan bu oyun var ya :D Gören zanneder Witcher 3'ü baştan tekrar çeviriyorlar, gören RPG oyun çeviriyorlar sanar. Azıcık İngilizcesi olan bile bu oyunu anlar, o yüzden bu tür primcilere tekrar söylüyorum prim ver-me-yin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante_08

Gerçekleri söyleyince bu kadar ağlamaya gerek yok ve onların korumalığını yapma görevi sana düşmedi. Oyunu PS4'te %92 civarında bitirerek oynadım 'Ortalama' İngilizcem ile :) Hani sözde dili çok ağır olan bu oyun var ya :D Gören zanneder Witcher 3'ü baştan tekrar çeviriyorlar, gören RPG oyun çeviriyorlar sanar. Azıcık İngilizcesi olan bile bu oyunu anlar, o yüzden bu tür primcilere tekrar söylüyorum prim ver-me-yin!

Alıntıları Göster
    İngilizce öğrenmeden önce insan gibi konuşmayı, insan olmayı öğren. Ondan sonra yarım kalan aklınla bu adamlara derdini at, aklın kalırsa tabii...

• Oyundaki satır sayısı kaç bin??

Fallout4 gibi bir oyunda galiba 150bin civarındaydı.Onu çeviren ekip öyle çok kalabalık da olmamasına rağmen iyi sayılacak bir sürede çeviriyi tamamlamıştı.

RDR2'yi çeviren baya kalabalıkmış bence düzenli olarak çevrilirse ortalama 6-7'da biter diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Oyundaki satır sayısı kaç bin??

Fallout4 gibi bir oyunda galiba 150bin civarındaydı.Onu çeviren ekip öyle çok kalabalık da olmamasına rağmen iyi sayılacak bir sürede çeviriyi tamamlamıştı.

RDR2'yi çeviren baya kalabalıkmış bence düzenli olarak çevrilirse ortalama 6-7'da biter diyorum.
    Dil dosyası açılınca görürsün
  • Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt
    Yeni nick hayırlı olsun. Beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Yeni nick hayırlı olsun. Beğenmedim.
    Thanks.

• Trollere boşverin abi şu an bile ücretli olarak alacak 4-5 arkadaş bekliyoruz en kısa sürede başlarsınız umarım en azından 3-4 ayda gelse yeter
  • İyi kötü senaryoyu yakalayacak ingilizcemiz var artık türkçe yama ekipleri de son yıllarda ciddi motivasyon kaybı içindeler emeklerinin karsılığını almak çok zor bu ülkede. Neticede zorla ingilizce öğrettiler adama ısrarla türkçe desteği vermeyerek . Nasıl asimile olunur görün ey ahali

• 1 ay crack bekledim sonunda dayanamadım :( şu an fakirim Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri)
  • Gerçekten büyük proje, zor iş.

2021'den önce çıkacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: romedon

1 ay crack bekledim sonunda dayanamadım :( şu an fakirim
    Hayırlı olsun. Nerden ve kaç liraya aldın acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric686 -- 4 Aralık 2019; 16:51:8 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.