Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama BELİRTİLEMEYEN NEDENLERLE İPTAL (Anonymous Çeviri) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.987
Cevap
122
Favori
563.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her yerde bunu kullanıyorum burda da aynı olsun dedim Steam ID bile bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • animusprojesi sitede daha önce oyun ile ilgili sayfa bulunmaktaydı lakin kaldırılmış artık, proje rafa mı kaldırıldı ki?
  • xardias kullanıcısına yanıt
    RDR 2 ANONYMOUS
    Konu duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atessivas -- 27 Kasım 2019; 16:5:46 >
  • Hitman projesi bittikten sonra başlayacakmış rdr2 çevirisi
    sitede öyle yazıyor
  • xardias kullanıcısına yanıt
    Yanlış site yanlış çeviri grubu. Daha önce nasıl gördünüz orası da muamma.
  • Oyun 5 Aralık'ta Steam'e geliyor.
  • çeviri ne zaman başlayacak ya
  • çeviri ne zaman başlayacak
  • Arkadaşlar elde dosyaları düzenleyen araç ve metinler olmadan çeviriye nasıl başlansın? Biraz sabır.
  • Temiz bir çeviri olması için elde kalan diğer projelerin tamamlanması ve elden tamamen çıkarılması en doğru karar. Ardından da oyun iyice optimize edilene kadar bu beklentiler artı bir etki olabiliyor. Grand Theft Auto V dönemi biz de aynı yöntemi izledik. Geç olsun, güç olmasın mantığında tamamladık ve ortaya harika bir çeviri çıkmıştı. Şu an gayet akıllıca ilerleyen çeviri çalışması var. Bekleyin bence sabırda.

Tavsiyem ise önce İngilizce bitirin bence

• alix1058 A kullanıcısına yanıt
    Sen deneyip yorumlarını yazsana bize.
    ...
    .
    .
    .
    ..
    Yahu saçma sapan sitelerde nasıl olacak bu oyunun çevirisi. Akıl var mantık var. Virüs yiyecekseniz, başınız ağrıyacak.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Bırak yesinler adaş yav 500 kere uyardık hala kaşınıyorlar...

• Adol125 kullanıcısına yanıt
    Yahu adaş ortak kullanım bir bilgisayar falandır evde, tek bir keylogger ile ne canlar yanar.
    Linke baktım da Control yaması gibi 1 sayfa yazı yazılmış şöyle yaptık, böyle yapacağız falan diye. Ekran görüntüleri de koymuşlar. Tam av mevsimi.
  • 2 kere konusu açıldı arkadaşlar bu siteler virüslüdür kanmayın diye lütfen dikkat edin kanmayın bu sahte sitelere
  • alix1058 A kullanıcısına yanıt
    bitcoin virüsü bulaştırıyor kardeşim aman haa
  • Bukadar çok kişiyle başlanan bir yama sanılanın aksine kısa değil çokdaha uzun sürecektir. Oyunu oynayın bitirin derim ben elinde olanlara... 2-3 sene sonra birde Türkçe oynarsınız ancak çünkü
  • fuatX kullanıcısına yanıt
    Yanlış ekibe diyorsun...

• Kırılmadı mı hala yama? Pardon daha çıkmamış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    Yama bitmez demiyorum.Ekibi biliyorum güzel yamaları var iş bitirici adamlar elbet bende oynadım çevirileriyle ama en az 2 sene diyorum. şimdiye kadarki kelimesi çok denilip aylarca ertelenen gökhan abinin(abi diyorum ben o zamanlar liseliydim illaki benden büyüktür diye) ben bile ergenlik haliyle laf sokmama rağmen zamanında adam azimle çeviriyi neredeyse tek başına bitirdi. Kaç kişi başlamışlardı oysa Dragon Age Origins çevirisine. Bu oyundaki kelime sayısı aşırı fazla

Bu projenin en erken bitmesi için herbir çevirmenin itirazsız aksatmadan EN AZ 6 ay çevirmesi lazım hergün düzenli 3-4 saat civarı tahminimce...

İmkansız tabiki...İnsanlık hali hastalık olur sınavı olan olur vs... Sırf bu proje yüzünden ayrılanlar bile olur gruptan ama biter o çeviri.

Sözün özü en az 2 sene diyorum bu sebeple.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.