Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
4.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
259 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

witcher zaten bilinmeyen bir oyundu ve firmada bilinmiyordu, ne kadar oyuncu çeksek kardır dedikleri için türkçe yamayı eklediler yoksa onlarında umrunda değildi.

Bu dediğinize katılmıyorum. CPR yerelleştirme kökenli bir firma ve bu olaya gerçekten önem veriyorlar. Cp2077 de tr seçeneği ile gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

quote:

witcher zaten bilinmeyen bir oyundu ve firmada bilinmiyordu, ne kadar oyuncu çeksek kardır dedikleri için türkçe yamayı eklediler yoksa onlarında umrunda değildi.

Bu dediğinize katılmıyorum. CPR yerelleştirme kökenli bir firma ve bu olaya gerçekten önem veriyorlar. Cp2077 de tr seçeneği ile gelecek.
    Arkadaş tam bilmiyor herhalde hocam. W3 zaten popülerdi , sonradan geldi TR dil paketi. Oyun çıkışında TR yoktu.
  • Rs zaten bizi umursamaz, kimiz biz gibi, kendimizi aşağılayıcı düşünceleri bir kenara bıraksak belki şuan 400 değilde 10 bin 20 bin imza toplayabilirdik, biz zaten hep baştan kaybediyoruz !
    Diğer anlam veremediğim konu ise bu gibi mesajlarımızın umursanmayıp, bir kaç beleşçinin mesajının umursanması, en azından bildiğimiz bu 🤷‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Virgül -- 18 Temmuz 2020; 22:14:0 >
  • Bay Virgül kullanıcısına yanıt
    Meselenin beleşçilik olmadığını anladığınız zaman umursanacaksınız.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Adamlar bedava verse ilk kullanacak olan onlar, tapacak, göklere çıkaracak gine onlar, mesele ücret tabikide onlar için, modlamadan para kazanan bir ton insan var yurt dışında vs. Ama buradaki bu yobaz kitle yüzünden herhangi bir konuda ilerleme sağlanamıyor, hukukdan bahsedip internette her türlü illegal kullanımı yapan gine bu kitledir, dertleri para değilde ne !!

• Bay Virgül kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki bu yamayı ücretsiz edinmek istiyorsunuz ama 30 liraya satılıyor; yamayı kullanılamaz hale mi getirmek istersiniz, yoksa yamanın bir gün ücretsiz dağıtılacağı günü mü beklersiniz? Bu yamanın parayla satılacağı en başından beri biliniyordu. Yapılan hatalar silsilesi insanların yamayı kullanmak istemelerine rağmen gözden çıkaracak kadar kızmalarına sebep oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Diyelim ki bu yamayı ücretsiz edinmek istiyorsunuz ama 30 liraya satılıyor; yamayı kullanılamaz hale mi getirmek istersiniz, yoksa yamanın bir gün ücretsiz dağıtılacağı günü mü beklersiniz? Bu yamanın parayla satılacağı en başından beri biliniyordu. Yapılan hatalar silsilesi insanların yamayı kullanmak istemelerine rağmen gözden çıkaracak kadar kızmalarına sebep oldu.
    İlk başta aylık abonelik ile satılmak istenmesi bu olaylara sebep oldu maalesef..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retr0_ -- 18 Temmuz 2020; 23:21:48 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Aynı konuları tekrar etmek istemiyorum, ama grubun tabikide hatası var, tekil satın alma sistemini terk etmemeleri gerekiyordu vs. 🤷‍♂️

• Jason Schreier isyan etti sonunda Twitter DM'den şöyle yazdı bana.
    Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin)
  • retr0_ kullanıcısına yanıt
    Pass sisteminin öncesi de var. Ücretsiz çeviri yapan kişilerin konularına organize saldırılar, kendi konularındaki eleştirel mesajların silinmesi vs. Bir şekilde haksızlığa uğradığını düşünen insanlar çeviri grubuna destek verenlerin bile tepki gösterdiği bir ortamda zarar verebilme fırsatını yakalamış oldu.
  • Steamdeki konuya mesaj yada artı bırakır mısınız ?

https://steamcommunity.com/app/1174180/discussions/0/4224890554461211776/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

Jason Schreier isyan etti sonunda Twitter DM'den şöyle yazdı bana.
    İyicene *** çıkartıyoruz ha, rezil edeceğiz kendimizi daha da.Bence spamlamayın adamı

• şirketten cevap var. adamlar spam yapmayın anladık diyor. yani umurlarında değil.
  • ayrıca walküre ve discord ekibinin de zerre umrumda değil adamlar discord kanalında geyik yapıyor. cevap bile vermiyorlar. yani boşa çaba gereksiz. olan benim gibilere oldu saf gibi oyunu aldık. öyle bakar bakar dururuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

İyicene *** çıkartıyoruz ha, rezil edeceğiz kendimizi daha da.Bence spamlamayın adamı

Alıntıları Göster
    walküre ve ekibi zerre dert etmiyor adamlar gırgır şamataya devam. biz boşa cabalıyoruz. sende uğraşma. yama tarih oldu. ama bunun şirketle falan ilgisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdagger

walküre ve ekibi zerre dert etmiyor adamlar gırgır şamataya devam. biz boşa cabalıyoruz. sende uğraşma. yama tarih oldu. ama bunun şirketle falan ilgisi yok.

Alıntıları Göster
    Kötü düşünüyor olabilirim ama aklımdanda çıkmıyor şu düşünce

Yamanın ücretsiz dağıtılmasını engellemeyeceklerini anlayınca rockstarı bahane ederek yayınlamadılar gibi geliyor bana, zaten baya kavgalıydılar çoğunlukla
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Kötü düşünüyor olabilirim ama aklımdanda çıkmıyor şu düşünce

Yamanın ücretsiz dağıtılmasını engellemeyeceklerini anlayınca rockstarı bahane ederek yayınlamadılar gibi geliyor bana, zaten baya kavgalıydılar çoğunlukla

Alıntıları Göster
    bencede öyle. yani gta korsan oldu, o kadar mod oldu vb. rockstar bunları istese keserdi yapmadı da, çeviriye mi laf edecek.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.