Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
4.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
259 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya millet hala işin copyright kısmında. Bu yamanın paralı olacağı belli miydi? Evet belliydi. Forumda translate yama yasakken ücretli yama yasak mı? Hayır değil. Fiyat beğenmeyince oldu bunlar hep alın size copyright

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asertyu -- 18 Temmuz 2020; 17:31:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptıkları iş illegal olmasına rağmen bu yama iptalinin ardında Rockstar falan yok. Gamepass ile para toplamayı amaçlayan uyanıklar akıllarınca nabız yokluyorlar bence. Yamayı bekleyen insanları çıktığı gün alacakları kıvama getiriyorlar iptal haberi ile. Bir süre sonra 40 tlden satışa açarlarsa şaşırmayın. Benim temennim Rockstar’ın duruma müdahale etmiş olması yönünde ama böyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

• arkadaşlar konuya çok hakim değilim. olay şu mu?

birileri yama yaptı ve 30 tl ücret karşılığında verileceğini söylediler. olay bu mu?

bunu sessiz sedasız bir şekilde ve çok gerekliyse 10 lira gibi ufak bir paraya verseler olmaz mıydı?

3000 kişi indirse 30 bin lira para. daha ne olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

arkadaşlar konuya çok hakim değilim. olay şu mu?

birileri yama yaptı ve 30 tl ücret karşılığında verileceğini söylediler. olay bu mu?

bunu sessiz sedasız bir şekilde ve çok gerekliyse 10 lira gibi ufak bir paraya verseler olmaz mıydı?

3000 kişi indirse 30 bin lira para. daha ne olsun?
    Hocam işte forumdaki ölücü tayfayı biliyorsun. 1 TL olsa yine şikayet edilirdi. Olay illegal tabii orası ayrı ama forumdaki kafa yapısı malum.
  • volkitolki77 kullanıcısına yanıt
    Yama bedava olsa gıkınızı çıkarmazdınız
    Alın istediğiniz oldu yama iptal adres ver kınanı ben göndereceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedava olurken etik-yasa falan yok indir kullan doya doya, tabi paralı olunca hemen etik-yasa şikayet et!!!

Bütün mesele bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 18 Temmuz 2020; 18:15:14 >
  • Bu arada ücretsiz çeviri yapan arkadaşlar size de söyleyeyim size gıcık falan kapıp sizi de şikayet edenler olur ha dikkatli olun bence.
  • grihokkabaz G kullanıcısına yanıt
    Evet bir şey demezdim çünkü suç olmazdı. Ben olayın parasal kısmında değilim birileri bir şeye emek veriyorsa tabi ki karşılığını alsınlar ama bu illegal korsan yollardan olamaz. Anlaşsınlar rockstar games ile izin alsınlar biz parayla satıcaz alın gelirin %30 u sizin desinler tamam o zaman 100 lira olsun. Sıkıntı yok.
  • Madem rdr2 iptal, mad max yamasını alayım dedim. Bir sürü bilgi istiyorlar güvenilir mi bu ödeme yöntemi. Bu arada destek maili attım.Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin)
  • sonuç almak istiyorsak lütfen bi el atın arkadaşlar

(İngilizcesi iyi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyoruz )

eposta başlığı

ırkçılık söylemleri ve türk oyuncular ...olabilir

mesajın başı

son dönemler de amerika başta olmak üzere diğer ülkeleri de etkisi altına alan ırkçılık söylemlerinin etkisinin azalması yönünde sizden türk oyuncular olarak bir isteğimiz var ;

ara kısma konuda yer alan mesajı yazalım ..

mesajın sonunda da ;

bu isteğimizi geri çevirmeyeceğinizi ve rocstargame olarak türk oyunculara değer verdiğinizi göstereceğinizi biliyoruz .

önemli not:
    twitter vb sosyal medya platformlarında hakkınızda türk oyuncular yönünde ırkçılık yaptığınız ve kasti olarak oyunlarınıza türkçe alt yazı eklemediğiniz yönünde çıkabilecek paylaşımları sizden olumlu bir dönüş alana kadar engelleyiceğimizden şüpheniz olmasın .

diye bitirelim ....

...bu adamlar başka türlü alt yazı filan eklemezler buna emin olabiliriz ... bu ırkçılık muhabbeti ciddi fırsat bizim için ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbetmus -- 18 Temmuz 2020; 18:57:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Garibanın yüzü gülürmü hiç

• volkitolki77 kullanıcısına yanıt
    Rockstar dediğin firma ile zamanında technogamede görüştü ancak olumsuz cevap aldılar
    Adamlar bu konuda çok katı
    Tek istediğimiz şu oyunu Türkçe oynayabilmekti 230 TL oyuna vermiştim 30 TL daha vermek koymazdı
    Ancak sen ve senin gibiler yüzünden bundan da mahrum kaldık
    Gerçi bu millet hiç birşeyi haketmiyor
    Rockstar dediğin firma dünyaları kazanıyor burdan gelecek üç beşe mi kaldı
    Neyin savunuculuğunu yapıyorsun sen diğer ülkedeki insanlar kendi ülkesini insanını savunur bizim ülkedekilerde kendi insanına düşman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grihokkabaz -- 18 Temmuz 2020; 19:13:44 >
  • Hiç umudum yok ama attık bakalım
  • Şu tartışmalar o kadar boş ki...

• Discord'ta gün boyu forum üyelerine hakaret edenlere destek olacağıma RDR2'yi Çince oynarım daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Discord'ta gün boyu forum üyelerine hakaret edenlere destek olacağıma RDR2'yi Çince oynarım daha iyi.
    Discord'taki elemanlar yamanın başındaki arkadaşı fazla gaza getirmiş olacak ki açılan ilk fiyatlandırma konusunda "fiyatı discord'takilerle belirledik, siz ölücüsünüz, size mi soracaktım" tarzı bir mesaj atma gafletinde bulunmuştu. Mail olayları da o açıklamadan sonra patladı zaten. Buradaki arkadaşlar sebebin halen 30-50 TL olduğunu düşünedursun.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    86 kişi 7 ayda yaptı yamayı

• rockstar trden uyarı gelmiş beyler durdurun diye ....

bu herifler ne işe yarıyorsa çok merak ediyorum hiçbir oyuna alt yazı getirteme birde ahkam kes ..boş beleşler ...

• Rockstar games ve oyunun resmi Türkçe alt yazı AKP nin gitmesi daha olası

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.