Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
4.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
259 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hoşunuza gitmeyen şeyleri okumak sizde beni böyle yaftalayabileceğiniz izlenimini nasıl uyandırıyor.
  • Her konunun altında sataşıp tartışma yapan kanser tipler var işleri güçleri birbirlerine laf atmak
    destek veriyosanız verin vermiyosanız cart curt edip konuyu bulandırmayın
    bazı şeyler öngürülüyo olabilir ama dil desteği gelmez etmez diye her şeye olumsuz taraftan bakmamak gerek
  • Oyun oynamayı fazla sevmem ama gamer arkadaşlarım için 3 hesabımdan da attım mail.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jem991

hoşunuza gitmeyen şeyleri okumak sizde beni böyle yaftalayabileceğiniz izlenimini nasıl uyandırıyor.
    Hoşuma gitmediğini söylemedim. Oyunu normal ingilizce oynuyorum. Yama çıkarsa da alırdım sorun bu değil. Sen sorunlu musun ? Burası DESTEK konusu. Destek verenler gelir gerekeni yapar destek verir. Destek vermiyosan köstek konusu açarsın ki konun da var sanırım. Şu bir iki gündür gelişmeleri takip etmek için yama konularında takılıyorum. Boş boş konuşuyorsun. Başka işin gücün yok mu?
  • Herhangi bir umudum yok ama destek amaçlı hem outlook hem de gmailden gönderdim.
  • Mail ve Twitter'a ya,zildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.twitch.tv/orhunthehun

İzleyin adam mantıklı bir şekilde açıklıyor. Ne dediysek onu söylüyor. Bu iş gönül işidir para ile SATILAMAZ. Satarsan karşına firma çıkarsa böyle kalırsın. Ha bu işin ucunda Rockstar var mı o da muamma bence. Çünkü gerekçeleri açıklamak yasak hiç değil. Bu işin altında başka şeyler var. Şikayet eden kişilerin de haklılık payı vardır. Benim parayla aldığım bir şey için ben profesyonel bir iş beklerim. Çocuk gibi alma sanane diyenlere de kulak asmayın bu işler öyle kolay işler değil.
  • Burda oyuna korsan çeviri için 50 lira vermeye can atanları topluca bir yere doldurup ellerinden 50 şer lirasını alıp ingilizce dersi vereceksin. Sürümden kazanırsın. Hatta"platinyum gold ultra üyelik rdr2" gibi bir sistem çıkarıp haftada ayda bi 50 şer daha tırpanlıcan. Hem kimse gelip marka hakları telif lisans diye kurcalayamazda. Hemde sevaba girersin gençlere dil öğretip.
  • aslında maile ırkçı söylemlerin olduğu bu günlerde bütün ülke bireylerinin kardeşliği adına filan tarzında bikaç cümle eklenebilir ....

şaka yapmıyorum iş görür 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: berbetmus

aslında maile ırkçı söylemlerin olduğu bu günlerde bütün ülke bireylerinin kardeşliği adına filan tarzında bikaç cümle eklenebilir ....

şaka yapmıyorum iş görür 🙂
    Kesinlikle katılıyorum. Türklere değer vermiyorsunuzdan başlanıp ırçılıktan çıkılabilir.
  • Kovalenko kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ozaman şans baya artar... lütfen ingilizcesi iyi olan bir arkadaş bu konuyu da eklesin maile hatta başlığı bununla ilgili olsun eşşek gibi okurlar ozaman ... bu konunun twitterda vb yerlerde de ana sayfaya taşınacağı vb şekilde hafif tehditte içersin mesaj ...

ŞUNA EMİN OLUN BU ADAMLAR GÜZELLİKLE ATILAN MAİLLERLE ALT YAZI FİLAN EKLEMEZLER İSTERSEK 5 MİLYON MAİL ATIN UMURLARINDA OLMAZ ...

ps türkiyeyi sallamadılar bizi hiç sallamazlar ...şuan abd de olan olaylar ortada bu mesaj çuk diye oturur emin olun... ve alt yazıyıda eklerler ...

• berbetmus kullanıcısına yanıt
    50 lira verirsen istediğin mailin ingilizcesini çevirip sana gönderebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

Burda oyuna korsan çeviri için 50 lira vermeye can atanları topluca bir yere doldurup ellerinden 50 şer lirasını alıp ingilizce dersi vereceksin. Sürümden kazanırsın. Hatta"platinyum gold ultra üyelik rdr2" gibi bir sistem çıkarıp haftada ayda bi 50 şer daha tırpanlıcan. Hem kimse gelip marka hakları telif lisans diye kurcalayamazda. Hemde sevaba girersin gençlere dil öğretip.
    Yav neyin korsanınan bahsediyorsun allah aşkına. Türkçe yaama çıkartmanın neyi korsan olabilir? Ne zararı olabilir faydasından başka rockstar'a bu türkçe yamanın? SAdece yararı olur, daha çok oyun satmış olur tr'de, daha çok para kazanır ne korsanından bahsediyosun
  • Bütün telif hakları satın alınmış bir oyunun text dosyalarını alıp türkçe yapıp satmak telife girip suç olmuyor mu ? Adamların üzerinden para kazanmaya girmiyor mu ?
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    hocam bu konunun amacı belli ... ilginizi çekmiyor olsbilir ya da destekte vermeyebilirsiniz ama dalgaya almayın lütfen iyi forumlar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: volkitolki77

Bütün telif hakları satın alınmış bir oyunun text dosyalarını alıp türkçe yapıp satmak telife girip suç olmuyor mu ? Adamların üzerinden para kazanmaya girmiyor mu ?
    Giriyorda bundan sanane? Babayın şirketi mi? Rockstarın haklarını savunacağına önce kendi hakkını savun, elektrik faturalarına gelen zamlardan başla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 18 Temmuz 2020; 16:53:13 >
  • Dostum sakin ol :D Ben kimsenin hakkını savunmuyorum da yasal süreç diye bir şey var, yapılan şey suçtur yani tabi ki isterim Türkçe oynamak ama parayla satılmasına karşıyım çünkü suç yani kağıt üstünde. Ayrıca bu konudan nasıl siyasete atladın şaşırdım cidden :D
  • North010 N kullanıcısına yanıt
    Rockstar'ın uğraşları çok boş. GTA San Andreas gibi 16 yıllık, hatta GTA 3 gibi neredeyse 20 yıllık oyunlar modlar sayesinde aktif satılıyor ve oynanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    nerenizle dinlediniz yayını acaba?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.