Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
7
Favori
30.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 152
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jem991 (16 mesaj) Mutlak.Sıfır (13 mesaj) ByAktif (8 mesaj) HIGHER (7 mesaj) JesWhite (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (183 mesaj) Mobil (40 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (45 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    316 Mesaj
    oyunu satın almış ve yamayı uzun süreden beri bekleyen birisi olarak mail ve twiti attım bence insanları türkçe oyun isteyen herkesi birleştirecek fenomen oyuncularada pintipanda ve enis kirazoğlu gibi kişilerede ulaşıp bu isteğimizi her oyun sevenlere ulaştırmasını ve mail imza kampanyası gibi yapabileceğimiz ne varsa sesimizi duyurmalarını sağlasak en azında oyuncu kitle olarak türkçe dil desteğinin bizim için ne kadar önemli olduğunu firmalara hatırlatmış oluruz.
    |
    |
    |
    |

Ve kesin olarak kararımdır rockstar oyunlarına 1 kurus para harcamam. Kacak yollardan oynarım.

Kimse bana git ingilizce ogren vs demesin. Eger benim ulkemde oyun satiyorsan ona gore hizmet vermek zorundasin. Mesela turkiyede satilacak urunler icin kullanma klavuzunda turkce dil olmak zorundadir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    12 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: yıldızlararası5

Bu mesaj silindi.
    Seni şikayet ettim kardeş işlem yapılmasını bekliyorum. Ayrıca fake olup olmadığına dair araştırma yapılmasını istedim.
    |
    |

Adamlarin yaptigi yamanin firmaya zarari nedir?
    Bana aciklar misin? Abi rockstar emin olun sizin kadar kendini dusunmuyordur

|
    |
    jem991 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Tabi canım milyon dolarlık firma kendini düşünmeden buraya kadar geldi zaten.

|
    |
    baaburcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Dogru sen milyonluk firmayi savundugundan dolayi olmasin?

|
    |
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Hak sahibini savunmak ne zaman suç oldu

|
    |
    baaburcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    Onlarca farklı görüşten insanın tartışması yerine, ne bileyim kimisi ücretli yamayı savunuyor kimisi savunmuyor kimisi ingilizce öğrenin diye söyleniyor tüm bunlar için tartışılıp gruplaşma olmasının yerine insanlar asıl olan tek bir konuda yani artık oyun firmalarının Türkçe dilini dikkate alıp oyunlarına Türkçe altyazı eklemesi konusunda gruplaşsak ta bu yönde imzalar toplasak belki de tüm sorunlar çözülecek. Bu açıdan konu çok yararlı dostlar, sadece bu oyun için değil bunu her oyun firması için genelleştirmeliyiz sesimizi bir şekilde duyurmamız lazım.
    |
    |
    |
    |

Hak sahibine soyle o zaman para verip oyun alan Turk oyuncusuna dil destegi versin o zaman

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    12 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: jem991

Hak sahibini savunmak ne zaman suç oldu
    Hak sahibine söyle bana parayla oyun satıyorsa benim dilimi de getirecek tamam kardeş. Savunmak istiyorsan bunu savun, paraya paraya demeyen milyarlarca dolar para kazananları bize karşı savunma. Sen Take Two avukatı mısın?

para verip alman için sana yalvarmadılar değil mi sen oyunun türkçe olmadığını bile bile para verip aldın niye bu onların sorunu olsun. avukatlık alanında yetkinliğim olur ve talep ederlerse seve seve olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jem991 -- 18 Temmuz 2020; 13:16:2 >
    |
    |
    Mutlak.Sıfır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

para verip alman için sana yalvarmadılar değil mi sen oyunun türkçe olmadığını bile bile para verip aldın niye bu onların sorunu olsun. avukatlık alanında yetkinliğim olur ve talep ederlerse seve seve olurum
    Bende gel benim ülkemde sat diye yalvarmadım satıyorsa yapacak. Bu niye benim sorunum olsun avukat(!) kardeş!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlak.Sıfır -- 18 Temmuz 2020; 13:19:49 >

satıp satamama riskini göze alıp piyasaya giriyor senin ülkende satıyor diye almak zorunda değilsin senin ülkende satılan her ürünü satıl alıyor musun.
    |
    |

satıp satamama riskini göze alıp piyasaya giriyor senin ülkende satıyor diye almak zorunda değilsin senin ülkende satılan her ürünü satıl alıyor musun.
    Her ürünü almak zorunda değilim ama her ürünü Türkçe yapmak zorundalar. Neyin muhabbetini yapıyorsun sen tam olarak?
    |
    |

Her ürünü türkçe yapmak zorunda oldukları nerede yazıyor.
    |
    |

Her ürünü türkçe yapmak zorunda oldukları nerede yazıyor.
    Burası Türkiye resmi dili de Türkçe işlerine geliyorsa yapacaklar gelmiyorsa çekilip gidecekler. Oldu mu kardeş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlak.Sıfır -- 18 Temmuz 2020; 13:26:20 >

resmi olarak türkiyede hiç bulunmadıkları için zaten hiç gelmemiş biri nasıl defolup gidebilir sen bunların olmadığını bile bile ana dilinde olmayan bir oyunu alıyorsun. ve sorumlusu bu oyunu yapan mı oluyor. hiç olmadı
    |
    |
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.