Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Resmi Yama Destek (Silinsin) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
4.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
259 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu satın almış ve yamayı uzun süreden beri bekleyen birisi olarak mail ve twiti attım bence insanları türkçe oyun isteyen herkesi birleştirecek fenomen oyuncularada pintipanda ve enis kirazoğlu gibi kişilerede ulaşıp bu isteğimizi her oyun sevenlere ulaştırmasını ve mail imza kampanyası gibi yapabileceğimiz ne varsa sesimizi duyurmalarını sağlasak en azında oyuncu kitle olarak türkçe dil desteğinin bizim için ne kadar önemli olduğunu firmalara hatırlatmış oluruz.
  • ağlamayın gidin ingilizce öğrenin
  • Bu oyuna resmi yama gelmez.

Ve kesin olarak kararımdır rockstar oyunlarına 1 kurus para harcamam. Kacak yollardan oynarım.

Kimse bana git ingilizce ogren vs demesin. Eger benim ulkemde oyun satiyorsan ona gore hizmet vermek zorundasin. Mesela turkiyede satilacak urunler icin kullanma klavuzunda turkce dil olmak zorundadir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldızlararası5

Bu mesaj silindi.
    Seni şikayet ettim kardeş işlem yapılmasını bekliyorum. Ayrıca fake olup olmadığına dair araştırma yapılmasını istedim.
  • jem991 kullanıcısına yanıt
    Adamlarin yaptigi yamanin firmaya zarari nedir?
    Bana aciklar misin? Abi rockstar emin olun sizin kadar kendini dusunmuyordur

• baaburcan kullanıcısına yanıt
    Tabi canım milyon dolarlık firma kendini düşünmeden buraya kadar geldi zaten.

Dogru sen milyonluk firmayi savundugundan dolayi olmasin?

• baaburcan kullanıcısına yanıt
    Hak sahibini savunmak ne zaman suç oldu

• Onlarca farklı görüşten insanın tartışması yerine, ne bileyim kimisi ücretli yamayı savunuyor kimisi savunmuyor kimisi ingilizce öğrenin diye söyleniyor tüm bunlar için tartışılıp gruplaşma olmasının yerine insanlar asıl olan tek bir konuda yani artık oyun firmalarının Türkçe dilini dikkate alıp oyunlarına Türkçe altyazı eklemesi konusunda gruplaşsak ta bu yönde imzalar toplasak belki de tüm sorunlar çözülecek. Bu açıdan konu çok yararlı dostlar, sadece bu oyun için değil bunu her oyun firması için genelleştirmeliyiz sesimizi bir şekilde duyurmamız lazım.
  • paracıklar yerine başka yerleri avuçladınız. Adam yıllarca emek verip milyonlarca dolar harcamış. Sen gelip astronomik fiyattan rant peşine düşmüşsün. Yedirmezler.
    Hak sahibine soyle o zaman para verip oyun alan Turk oyuncusuna dil destegi versin o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: jem991

Hak sahibini savunmak ne zaman suç oldu
    Hak sahibine söyle bana parayla oyun satıyorsa benim dilimi de getirecek tamam kardeş. Savunmak istiyorsan bunu savun, paraya paraya demeyen milyarlarca dolar para kazananları bize karşı savunma. Sen Take Two avukatı mısın?
  • para verip alman için sana yalvarmadılar değil mi sen oyunun türkçe olmadığını bile bile para verip aldın niye bu onların sorunu olsun. avukatlık alanında yetkinliğim olur ve talep ederlerse seve seve olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jem991 -- 18 Temmuz 2020; 13:16:2 >
  • quote:

para verip alman için sana yalvarmadılar değil mi sen oyunun türkçe olmadığını bile bile para verip aldın niye bu onların sorunu olsun. avukatlık alanında yetkinliğim olur ve talep ederlerse seve seve olurum
    Bende gel benim ülkemde sat diye yalvarmadım satıyorsa yapacak. Bu niye benim sorunum olsun avukat(!) kardeş!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 18 Temmuz 2020; 13:19:49 >
  • satıp satamama riskini göze alıp piyasaya giriyor senin ülkende satıyor diye almak zorunda değilsin senin ülkende satılan her ürünü satıl alıyor musun.
  • quote:

satıp satamama riskini göze alıp piyasaya giriyor senin ülkende satıyor diye almak zorunda değilsin senin ülkende satılan her ürünü satıl alıyor musun.
    Her ürünü almak zorunda değilim ama her ürünü Türkçe yapmak zorundalar. Neyin muhabbetini yapıyorsun sen tam olarak?
  • ilk başta yamayı yapan ekibin bunu kabul etmesi lazım. 1 2 haftaya kadar gamepass sonra 50 lira sonra 30 lira dediler. Adamlar emek verdi para kazanmakta istemekteler. Sırayla gitmek lazım.
  • Her ürünü türkçe yapmak zorunda oldukları nerede yazıyor.
  • quote:

Her ürünü türkçe yapmak zorunda oldukları nerede yazıyor.
    Burası Türkiye resmi dili de Türkçe işlerine geliyorsa yapacaklar gelmiyorsa çekilip gidecekler. Oldu mu kardeş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 18 Temmuz 2020; 13:26:20 >
  • resmi olarak türkiyede hiç bulunmadıkları için zaten hiç gelmemiş biri nasıl defolup gidebilir sen bunların olmadığını bile bile ana dilinde olmayan bir oyunu alıyorsun. ve sorumlusu bu oyunu yapan mı oluyor. hiç olmadı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.