Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Yalnız Farcry 5 görsellerinin yayınlanmasından sonra ertelenme haberi garip geldi bana.

Ne alakası var far cry 5'den mi korkacak koskoca rockstar.
  • Bu arada Rockstar ertelesin abi bu adamlar erteliyorsa vardır bir bildiklieri, yine kusursuz puanları alt üst eden harika bir oyun gelecek kolay değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 23 Mayıs 2017; 12:30:17 >
  • Bari rdr remastered verin yıl sonuna doğru
  • Aynen be rockstar red dead redemption oynayamadık. Bir remastered getir be gülüm.
  • GTA serilerini pek sevmiyorum ama RDR farklı bir olay. Çok az oyunu 3 kez oynamışımdır, 2. oyun gelmeden bir kez daha oynarım sanırım, RDR aşktır.

Adın bela diye yazılacak dağlara, unutursak kalbimiz kurusun, sevgili John Marston...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E87629FD5 -- 23 Mayıs 2017; 16:34:29 >
  • Oynamayanlar vardır spoiler verme istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Oynamayanlar vardır spoiler verme istersen.

Doğru diyorsun abi, spoilerın kralı olmuş John Reyis'e methiye düzecez diye
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Ubisoft bir kere hata yapmıştı watch dogs çıkarken bu kadar los Santos yeter chicago zamanı gibisinden, Rockstar satışlarıyla zaten ezmişti sonra watch dogs 2 de laf bile atamadılar Far cryden neden korksunlar adamlar yazmış zaten metnin sonuna tam oyun çıkarmak istiyoruz, erken çıkarıp eksik olmasındansa ertelensin tam çıksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps2 im vardi, psp im var, ps4 um var ama ps3 u alamadim. İcime oturdu rdr 1 i oynayamamam. ps4 e gelse ilk oyun gozum kapali alacagim.

• Ertelenmesine hiç şaşırmadım beklediğim bi' haberdi. Tek dileğim RDR remastered'ı ps4e çıkarmaları ama bunca işin arasında uğraşacaklarını sanmıyorum. Beklemekten başka yapacak bişey kalmadı.

• Erteleme kotu oldu.Witcher 3 den beri cikar cikmaz almayi istedigin tek oyundu heyecanla bekliyordum.Cok uzun bir sure var cikisa.

• 80 milyon GTAV sattılar.Paraya ihtiyaçları yok.bundan sonra yapacakları en az 4 oyunun maliyetini çıkardılar.Başka firma olsa Red Dead Redemption,Max Payne 3,GTAIV ve L.A. Noire remastered yapmıştı.
    Remastered oyunlara karşı olmayan biriyim.İsteyen alır.Bunlar yüzünden yeni oyunlar çıkmıyor görüşünü katılmıyorum.
    Görüldüğü gibi remaster oyun çıkarmadılar ve oyunlar yine erteleniyor.
    1 tane oyun çıkarmadılar PS4 e.

Umarım Rockstar bu 1 yıllık sürede Red Dead Redemption ı remaster olarak çıkarır.
    RDR 2 nin muazzam olacağı konusunda eminim.Naughty Dog ve Rockstar Games işini en iyi yapanlar
  • Source kullanıcısına yanıt
    Hocam, Rockstar hayatta Far Cry 5'den çekinipte oyun falan ertelemez. RDR'nin kalitesi ortada, GTA V hala satıyor ve altıncı oyunda çıkana kadar satacak gibi görünüyor.

RDR 2'nin tam tarihi gerçekleştiğinde aklı olan oyun falan çıkarmaz, köşesine çekilir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Yalnız Farcry 5 görsellerinin yayınlanmasından sonra ertelenme haberi garip geldi bana.

Kaale bile almazlar Ubiyi !!

• Vay be rdr çıkalı 7 sene olmuş ,benim ufaklığın doğduğu sene çıkmıştı , geçen açıp xone da geri uyumlulukla oynadım bitirdim , rockstar bu işi en iyi yapan firma , rdr 2 de uzun süre desteklenecektir muhtemelen
  • Farcry serisi; aynı dönem çıktıkları hemen her oyun için kabus olmuştur. RdR2 için bu korku söz konusu olmasa bile işini garantiye almak için rockstar ertelemeyi tercih etti. Ben bu haliyle ilk roundı ubisoftun kazandığını düşünüyorum. Bakalım vahşi batının galip oyunu hangisi olacak..

• RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]
  • Source kullanıcısına yanıt
    Bence alakası yok. Rockstar hep erteliyor zaten. Bence daha da ertelenecek oyun. Far Cry 5 ile Red Dead Redemption 2'nin ertelenmesinin alakası yok.

• Dumanları içinde ikili pistol tutan adam amma iri cok fena bi karizmasi var.

• Masaüstü Duvar kağıdı isteyen arkadaşlar varsa buyursun.
    RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.