Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga eğer bu oyun bu grafiklerle, türkçe dublaj gelirse laptop - ps3'ten sonra PS4 için hanımdan esaslı bir dayak yemeyi göze alırım. Bu mesaj da burada bulunsun...
  • Hiç bir oyuna ön sipariş vermedim ama şu oyuna nedense ön sipariş ps4'e gelir gelmez alıcağım gibi görünüyor oyunun boş çıkmasına imkan yok zaten paranın hakkını her türlü verir. oynanış olarak baya bir uzun olmasını diliyorum şöyle 50 saat olursa beni tatmin eder. Yan görevdir, Ana görevdir, oyunda dolaşma etrafı keşfetmek açık dünyasında dolaşmak, hele ki atmosferine bayılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Hiç bir oyuna ön sipariş vermedim ama şu oyuna nedense ön sipariş ps4'e gelir gelmez alıcağım gibi görünüyor oyunun boş çıkmasına imkan yok zaten paranın hakkını her türlü verir. oynanış olarak baya bir uzun olmasını diliyorum şöyle 50 saat olursa beni tatmin eder. Yan görevdir, Ana görevdir, oyunda dolaşma etrafı keşfetmek açık dünyasında dolaşmak, hele ki atmosferine bayılıyorum

Çok daha fazla sürer
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOX B0SS

quote:

Hiç bir oyuna ön sipariş vermedim ama şu oyuna nedense ön sipariş ps4'e gelir gelmez alıcağım gibi görünüyor oyunun boş çıkmasına imkan yok zaten paranın hakkını her türlü verir. oynanış olarak baya bir uzun olmasını diliyorum şöyle 50 saat olursa beni tatmin eder. Yan görevdir, Ana görevdir, oyunda dolaşma etrafı keşfetmek açık dünyasında dolaşmak, hele ki atmosferine bayılıyorum

Çok daha fazla sürer

Hadi inşallah İçim kıpır kıpır hocam şu başlığı gördükçe mutlu oluyorum 5 yıldır bekliyordum oyunu ilk oyunu oynarken kendimden geçmiştim zamanında inşallah 2017 GOTY olur

• quote:

quote:

quote:

Çok daha fazla sürer

Hadi inşallah İçim kıpır kıpır hocam şu başlığı gördükçe mutlu oluyorum 5 yıldır bekliyordum oyunu ilk oyunu oynarken kendimden geçmiştim zamanında inşallah 2017 GOTY olur

Bende sec ön sipariş yapıcam deger kaybetmeden oynayıp satarım 2017 ekim gibi çıkar bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok daha fazla sürer

Bende sec ön sipariş yapıcam deger kaybetmeden oynayıp satarım 2017 ekim gibi çıkar bence

Hadi hayırlısı hocam şimdiden. Aynen büyük ihtimal ekim diye düşünüyorum bende çıktığı gün baya bi satış bekliyorum açıkcası

• RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

Pre order kartları dağıtılmaya başlamış mağazalara,Redditte gördüm 5 şubatta satışa sunulacakmış kartlar. Bu ay trailer/screenshot gelebilir benim umudum GameInformer Mart sayısının inceleme konusu olması(Şubatın ilk haftasında Mart sayısı online olarak yayınlanıyor olması lazım).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathofGlatzeman -- 29 Ocak 2017; 6:9:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpio'yu almayı düşünüyodum fakat biraz kararsızdım bi çıksın görelim diyordum.Bu oyun Scorpio'da Native yani gerçek 4K olarak çalışıcakmış almak farz oldu şimdi Scorpio'yu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Aga eğer bu oyun bu grafiklerle, türkçe dublaj gelirse laptop - ps3'ten sonra PS4 için hanımdan esaslı bir dayak yemeyi göze alırım. Bu mesaj da burada bulunsun...

Dublaj mi? Altyazı bile olmayacak hocam ne diyorsunuz siz

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

quote:

Aga eğer bu oyun bu grafiklerle, türkçe dublaj gelirse laptop - ps3'ten sonra PS4 için hanımdan esaslı bir dayak yemeyi göze alırım. Bu mesaj da burada bulunsun...

Dublaj tabiki olmazda en azından altyazı umudum var.

Ülkemizde en fazla satan oyunlardan birisi Gta serisi ... 2013 yılından beri tüm platformlarda kim bilir kaç adete ulaşıldı.

Belki bu sefer bizi kırmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

quote:

Ülkemizde en fazla satan oyunlardan birisi Gta serisi ... 2013 yılından beri tüm platformlarda kim bilir kaç adete ulaşıldı.

umarım dediğiniz gibi olur
    Horizon Zero Dawn olayından sonra Sony Türkçe yapmıyor iken Rockstar niye yapsın ki demeye başladım..

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

quote:

Ben de cok isterim hocam. Ama adim gibi eminin öyle bir şey olmaz. O yüzden boşa umutlanmayalım.

• Arkadaşlar oyunun türkçe altyazı çıkmaz boşa umutlanmayın bu yöneticilerinden hiç bir cacık olmaz bu yönetimin değişmesi şart sağlam birilerinin başa geçmesi lazım yoksa diğer gelecek exclusive oyunlarda türkçe çıkacağını düşünmüyorum ben bu saatten sonra ümidim sıfır. Adamlar her seferinde bir şey mana bulurlar artık yok dolar-euro arttı eskisi gibi oyun satmıyor ekonomimiz bozuk diyip sürekli iteklerler artık. Türk oyuncularını önemsemezler zaten bu ülkede ne zamana oyuna destek olundu ki oyun oynayana kötü gözle bakılır saçma bulunur gereksiz bulunur geri kafalı bulunur.
  • quote:

Arkadaşlar oyunun türkçe altyazı çıkmaz boşa umutlanmayın bu yöneticilerinden hiç bir cacık olmaz bu yönetimin değişmesi şart sağlam birilerinin başa geçmesi lazım yoksa diğer gelecek exclusive oyunlarda türkçe çıkacağını düşünmüyorum ben bu saatten sonra ümidim sıfır. Adamlar her seferinde bir şey mana bulurlar artık yok dolar-euro arttı eskisi gibi oyun satmıyor ekonomimiz bozuk diyip sürekli iteklerler artık. Türk oyuncularını önemsemezler zaten bu ülkede ne zamana oyuna destek olundu ki oyun oynayana kötü gözle bakılır saçma bulunur gereksiz bulunur geri kafalı bulunur.

Kardeş RDR Sony özel oyunu değil ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Arkadaşlar oyunun türkçe altyazı çıkmaz boşa umutlanmayın bu yöneticilerinden hiç bir cacık olmaz bu yönetimin değişmesi şart sağlam birilerinin başa geçmesi lazım yoksa diğer gelecek exclusive oyunlarda türkçe çıkacağını düşünmüyorum ben bu saatten sonra ümidim sıfır. Adamlar her seferinde bir şey mana bulurlar artık yok dolar-euro arttı eskisi gibi oyun satmıyor ekonomimiz bozuk diyip sürekli iteklerler artık. Türk oyuncularını önemsemezler zaten bu ülkede ne zamana oyuna destek olundu ki oyun oynayana kötü gözle bakılır saçma bulunur gereksiz bulunur geri kafalı bulunur.

Kardeş RDR Sony özel oyunu değil ki.

Biliyorum bende ümit bağlamayın diyorum

• Turkce olmasi icin kampanya baslatalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Turkce olmasi icin kampanya baslatalim

Pek sallayacağını sanmıyorum Rockstar ın fazla kulak asmıyolar tarz kampanyalara.

• 4k native candır bu oyunda

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    En azından şansımızı deneyebiliriz.
  • Rockstar 2011 sonlarına doğru Türkçe çeviri yapabilecek eleman arıyordu. İstedikleri özelliklerde bir hayli fazlaydı. Red Dead Redemption 2 nin 2012 yılında geliştirilmeye başlandığını biliyoruz, o zamanlar herkes Gta 5 için aradıklarını düşünmüştü fakat Gta 5 2009 da geliştirme sürecine girmiş bir oyundu. Benim için Türkçe olup olmaması çok önemli değil -olursa daha güzel olur tabii- RDR 2 Türkçe gelebilir boşu boşuna vermemişlerdir heralde o ilanı. Şuan bulamadım maaş kısmını ama 10.000 ile 15.000 dolar arası bir maaş vaat ediliyordu sanırım. İlan şuan açık değil bulmuşlardır umarım.

https://www.technopat.net/2011/12/29/rockstar-ise-turkce-bilen-eleman-ariyor/

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.