Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 PS4 Oyun 334 tl kargo ücreti yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.351
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Proprietor

Hırsızlık yapıp üzerine birde Allah'i karıştırmayın

Asil bunlardan korkucaksin ağzından Allah lafı düşmez ama her türlü pisliği yapmaktan da çekinmezler

boş muhabbet etme, asıl bunlardan korkacaksın ne demek ?? herkesten korkman gerek.
    gören de Allah kelimesi kullandık diye , elimizde asa, cübbeyle geziyoruz sanacak
    tekele giriyorsun selamunaleykum diyorsun , ateyizler bile kendi aralarındaki muhabbetler de hala inşallah maşallah diyorlar ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

beleş oynamıyosun aslında hak yediğin için senden yavaş yavaş ve fazla fazla çıkıyor hocam, zamanında ben de çok indirdim ama sonra anladım hatamı, umarım sen de anlarsın

ne hatası ? 30 senedir oyuna para vermedim , herhangi bir hatayla karşılaşmadım. ha arada bir kürekler hatalı oluyordu , başka yerden indirip devam ...

Alıntıları Göster
    profilindeki bilgi dogruysa zaten 30 yasindasin, iyi bisey yapmis gibi "30 yildir oyuna para vermedim" demissin, oyun oynamaya basladigimdan beri de bari, sanki agzinda meme, bo.lu bezinle sniper kasiyodun

ironi yapma hocam, kul hakki yemeyi hata olarak gormuyorsan (yada torr.t indirmeyi kul hakki olarak gormuyorsan) bisey diyemem. ben iyi niyetli yazmistim, sen bilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.