Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Multi kupaları kolay şöyle bir göz gezdirdim onlar hemen tamamlanır zamanla ama gel gelelim multide sarmadı beni :) Tek zor olan kupa Gold kupa...Oyunu da 6-7 aydır hiç açmıyorum insan unutuyorda mekanikleri. Zannedersem öyle kalacak. Tamamlamıycam büyük ihtimal.
  • Oyunda problem mi var ? Bir türlü giremiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulem ne guzel dağda keklik avlarken dutch un aklina uyduk düştük gurbat ellere..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online da sıkıntı mı var cok fazla atmaya başladı dün hiç giremedim PS4 de..
  • pri veya sec hak satacak arkadas varsa ulaşırsa sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba, bu oyunun pc ye çıkmasını epeydir bekliyordum. Maalesef benim monster bekledigim performansı göstermediği için oyunu oynayamadım. Konsol oynamayı pek sevmem ama yeni bir pc almaktansa ps4 almak daha mantıklı ve ekonomik geldi. Sizlerin önerisi ne olur? Bu oyun için konsol almayı öneriyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirbudak

Online da sıkıntı mı var cok fazla atmaya başladı dün hiç giremedim PS4 de..
    Aynı durum Xbox one da da var . Online a girilmiyor girilse dahi dc veriyor dc vermese de görev alınmıyor . Beta da bile bu kadar kötü değildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online girilmediği için story ikinci kez başladım valla tüm gün dc olucak mı korkusu olmadan oyunda kalmak ne güzelmiş tüm gün aralıksız korkusuz 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ps oynayıcısıyım acaba bunun türkçe yaması var mıdır varsa psye entegre olabiliyor mu?
  • Ps4 de hikaye modunda kamera fps yada sinematiye Nasıl geçiriyoruz tacped e fotoğraf modu gelmiş

• loftuk kullanıcısına yanıt
    Diğer exclusive oyunları da (god of war, last of us, uncharted vs.) oynayacaksanız ps4 almak mantıklıdır.
    Ben de iyi bir Pc ye sahip olmama rağmen exclusive oyunları oynayabilmek için ps4 almıştım.
    (Şu an chapter 4 e geçtim. Oyun efsane.)
    Bu arada 2020 yılı sonuna doğru ps5 de çıkacak. Bu konuyu da düşünerek hareket ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perhanpayidar

Diğer exclusive oyunları da (god of war, last of us, uncharted vs.) oynayacaksanız ps4 almak mantıklıdır.
    Ben de iyi bir Pc ye sahip olmama rağmen exclusive oyunları oynayabilmek için ps4 almıştım.
    (Şu an chapter 4 e geçtim. Oyun efsane.)
    Bu arada 2020 yılı sonuna doğru ps5 de çıkacak. Bu konuyu da düşünerek hareket ediniz.
    Ps4 oyunlarının hiçbirini oynamadığım için benu 3-4 sene idare eder diye düşünüyorum. O sırada ps5 stabilleşir oyunları artar sonradan geçerim diye düşündüm. Açıkçası 1 yıl daha beklemek işitemiyorum.
    Rdr2 de ps4 pro ve slim arasında çok fazla grafik anlamında fark var mıdır? Tercihimi hangi yönde kullanmalıyım sizce?

Siz kendi zevkinize göre karar verin hocam.
    https://www.youtube.com/watch?v=2qAYi5d6DQ8&t=13s

Oyunun grafikleri zaten harika. Ben slim model de oynuyorum keyif alıyorum. Pro modeli kullanmadım. 4K tv varsa Pro alınabilir.
    Ps4 ilk çıktığında ilk sürümlerinde sıkıntılar vardı farklı kasaları var ve hep geliştirme sonucu son kasaya ulaştı ısınma mavi Işık fan sesi vb. Ki ps5 bence böyle olur beklemek stabil kasaya ulaşana kadar bir kaç yıl geçer artı güçlü bir donanımı olsa bile şuan ki oyunlar Ps4 e göre yeni ps5 oyunlar artana kadar yine bir kaç yıl zaten en az 2/3 yıl sonra alınır bence ki ps4 2500 TL ise su anda ps4 pro 2900 TL ise ps5 4000/5000 TL olur ve ona çıkan oyunlarda ps4 ile aynı olmaz onlarda pahalı olur bence hala hala PS4 alınır 5 sene götürür. Çıkan oyunlar ve çakacak oyunlarla BENCE

• kadirbudak kullanıcısına yanıt
    Evet 5 k dan çıkar 2020 de ps5. 2-3 yıl beklerim derseniz 10 k dan alırsınız artık
  • neden hala bu oyunu oynuyorum diye soruyorum kendime..onlarca multisinde hata varken, güncellemelerle daha hata dolu bir oyun yapmayı nasıl başarıyolar anlamıyorum....oyunda camp kurulmuyor..kurulsa yüklenmiyor..siyah ekranlarda kalıyor satış paramız xpmiz hammaddelerimiz yanıyor..3 arkadaş yarım saat kopmadan asla beraber oynayamıyoruz ve bunu 1 senedir rockstar çözemiyor...

son günlerin hatasıda şu...contents starting süresince invite yapamazsınız diyor ve posenize kimseyi alamıyorsunuz
  • Türkçe gelmedi şu oyuna, gözüm açık gidecek.
  • oyuna yeni başladım.
    kampı geliştirmek için ne önerirsiniz?
    stamina, dead eye ve enerji için en pratik yol nedir?
  • Herkesin yeni yılını kutlarım oyun sever dostlarım. Almak istediğiniz yeni oyunlara kavuşmanızı temenni eder. Hepimiz için sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar diliyorum

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    size de mutlu yillar

• 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.