Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
279
Favori
452.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hmmm güzelmiş teşekkürler. Keşke 90 saat harcamadan önce gelseydi
    https://socialclub.rockstargames.com/games/rdr2/overview adresinde oynanış süresi 0 saat olarak görünmeye başladı. Aynı sorunu yaşayan bir başkası var mı?
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Ben story de gördüm online pek oynamam o yüzden birşey diyemiyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    story ise iyi oyleyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rdr2 ultimate sürümünü aldım online da rank 25 at veriyordu nasıl alabilirim bunları oyun kendi mi verecekti yoksa benim mi bir şey yapmam lazım.

• Arkadaşlar oyunu daha almadım . Online modu nasıl uzun süre sıkılmadan oynatır mı , herhangi bir sorun varmı? Sanki pc platformunda bağlantı sorunları oluyor gibi anladım, ps'te durum nasıl? Hikaye bitince uzun süre online oynamak istiyorum, online tatmin edici mi? Birde ana mantığı ne? Görev mi yapıyoruz sürekli yoksa mesleklerimiz falan mı oluyor? Spoiler yememek için konuya pek bakamadım, yedim zaten sağlam bir tane.

• Online da blackjack yok mu? Masasını buldum ama boş ve oturulmuyor masaya?

• kabune kullanıcısına yanıt
    online da sadece poker var
  • arkadaşlar bir sorum olacak

RDR2 deki ultimate edtion yada herhangi bir oyunda en full verisiyonlu oyunlarda, pri hak sahibi başka kendi hesabında oynarsa bonusları kullanamıyor mu? sadece oyunun olduğu hesaptan oynayan mı kullanabiliyor.
    RDR2 ultimte edition hesapda ki bonuslar pri hak da bende ve (başka kendi ana hesabımda) oynadığım için ultimate bonuslar yok bende çıkmadı. Sadece oyunun olduğu hesap kullanabilir dediler yani sec hesap doğrumurdur.

çok araştırdım fakat bilen cok kişi yada kaynak yok kusura bakmayın rahatsız ettim şimdiden özür dilerim yardımcı olursanız sevinirim.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Ps4 Pro'da oynuyorum hikaye modunda hiç bir düşüş yokken online'da ciddi Fps düşüşleri var sadece kasabalarda ve sunucuda oyuncu sayısı fazla ise oluyor. Online'da birçok teknik problem var single ne kadar iyiyse online'da bir o kadar Sıkıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 22 Aralık 2019; 19:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Ps4 Pro'da oynuyorum hikaye modunda hiç bir düşüş yokken online'da ciddi Fps düşüşleri var sadece kasabalarda ve sunucuda oyuncu sayısı fazla ise oluyor. Online'da birçok teknik problem var single ne kadar iyiyse online'da bir o kadar Sıkıntılı.
    Benim şehir dışındaki bazı alanlarda da düşüş oluyor. Dereden geçerken ya da dead eye açtığımda oluyor

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Hangi platformda oynuyorsunuz? Online modunda ilk zamanlarda harita bile kasıyordu. Teknik sıkıntılardan ötürü online'a girmiyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Hangi platformda oynuyorsunuz? Online modunda ilk zamanlarda harita bile kasıyordu. Teknik sıkıntılardan ötürü online'a girmiyorum artık.
    One x de oynuyorum

• baris_x B kullanıcısına yanıt
    Ahıra gideceksin at için race yazar o atların grubun içinde ırk hatırlamıyorum ama üçret 0 yazar ve silahlar ve kıyafetler da var bonus olarak onlarda da ücret 0 sıfır yazması lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Traider oynamak icin kampa gidiyorum avladıgım geyikle vs hata veriyor nasıl başlıyor bu traider

• kadirbudak kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler buldum rank 25 bonus nasıl alacağım peki rankım düşük.

• baris_x B kullanıcısına yanıt
    rank olmaması lazım dostum atta ücretsiz aşağıda link bırakacam bir izle istersen
    https://www.youtube.com/watch?v=_7dfOC_RV68

ingilizca ama en azından neler ücretsiz bilgi edinebilirsin
  • Tüm hayvanların 'studied' ve 'skinned' özelliklerini (berbat ifade ettiğimin farkındayım) açayıp derken resmen yaşlandım. Neyseki 10 hayvan kaldı. Sanırım en zon 2 kupa buydu. Gerisini daha hızlı açarım diye düşünüyorum.

Evet rdr2'de platinium kupa almak gibi gereksiz bir gayrete girdim
  • hEro_ kullanıcısına yanıt
    Aynı dert bende de var. Hikaye kısmında 3-4 tam kupa kaldı. Bir Multiplayer kupaları var ama ben yıldım. Vazgeçtim.
    Tüm görevleri Altın seviyesinde bitirmek, İnsan’ı 10 yaş yaşlandırır...

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Onu oyunu oynamamış bir çocuk bulup al bunları gold ile bitir demeyi planlıyorum. O iştahla 107 görevi de altın yapar diye düşünüyorum

Online'a 1 saat bakıp çıktım. Başarımları uzaktan okuyunca çok zor görünmüyordu. O kadar mı zor
  • 
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.