Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
277
Favori
453.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Oyunu oynarken kaydettigim en güzel ani olduğunu düşündüğüm video bu sahneyi çoğu oyunu bitirenin görmediğine kalibimi basarım :)

Ben izlemistim. :) O görev sonrası kampta uzun süre dolaşıp insanlarla konuştum. Javierin şarkıları güzeldi oyunda. Bir önceki kampta da söylediği bir şarkı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    Haziran gibi başlayacağım oyuna. İngilizcem Fena değildir ama yine de bu oyun beni kastırır diyordum. Biraz göz attım ve ben de öyle izleyebilirim en azından ağdalı konuşmaların olduğu bölümlerde. Bu mesajım burada dursun. :)
  • Xbox 360 da oynamıştım uzun zaman önce çok güzel bir oyundu ilk serisi. Şimdi ps4 kullanıyorum almak istiyorum ama şuan çok pahalı biraz daha beklemedeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alisinasyon kullanıcısına yanıt
    Peki kaçıncı bölüm olduğunu nasıl öğreniyorsunuz ? Bölümde isim yazıyor ama videolarda bölüm 27 35 galan diyor

• Hocam koltuğum var ona uzanıyorum. Hemen yanıma bir küçük masam var laptobumu da koyuyorum.

Zaten sıralı gittiğim için o linkteki kanalla beraber gidiyorum hikayede.
    O kısım geldiği anda PS4'ü durdurup hemen devam et diyorum laptoptan o kısmın altyazılı kısmını izleyip PS4'e dönüp X'e basıp geçiyorum.

Bu şekilde olmadan oyunun tadı alınmaz. O kadar güzel, o kadar muhteşem muhabbetler dönüyor ki bakıyorum oyun dillerine her bir dil var lanet olsun diyorum niye Türkçe yok.
    Abi neden bize hiç kimse önem vermiyor, adamlar garip garip dilleri koyuo türkçe'yi koymuyor.

İngilizcesi ana dil olan bir kişinin altyazısız seslendirmeli olarak şu oyundan aldığı keyfi bir düşünün.

Oyunu hem ucuz alan onlar,
    Oyunun anadilleri ile seslendirmeli olarak film gibi oynayan onlar.

Bize bakıyorum. Altyazı ekibimiz var PC oyunlarını Allah razı olsun çevirmeye çalışıyorlar. Çabalıyorlar.
    Oyunu hem en pahalı alıp hemde altyazıyı anlamadan oynamak kadar koyan birşey yoktur şu oyunda.

• Saint Denis'de dolaşırken, Annesburg'un üstünde haritanın en yukarısında elektik santrali olan profesörün yan görevi çıktı,
    atladım ata git git git, yolda da malum ayı, haydutlar vesaire 1 akşamda ancak vardım, bir de baktım yan görev gitmiş, deney yapabilmek için gök gürültülü yıldırımlı hava lazım, hay lanet olasıca döneyim haritada en yakın tren istasyonuna gideyim dedim o da kargo istasyonu çıktı. Ben televizyonun başında yoruldum, kamp, av falan derken hava karardı, yan görev yeniden açıldı yaptım, velhasılı oyunun 1 yan görevi 2 gün sürdü.
    Nasıl bir oyunla karşı karşıyayız arkadaş..
  • Arkadaşlar black water ın bounty si ne zaman kalkıyor hangi bölüm de . Girdiğim an ölüyorum alt kısmın da bi harita daha var oraya geçemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: girişkat

Arkadaşlar black water ın bounty si ne zaman kalkıyor hangi bölüm de . Girdiğim an ölüyorum alt kısmın da bi harita daha var oraya geçemiyorum
    ilk finalı yapınca açılıyor. Epilog 1 de yani.
  • Ben 4. Bölümdeyim hala dead or alive .

• girişkat G kullanıcısına yanıt
    Nehirin oradan dolaşın yoksa girer girmez avlıyorlar hemen

• Oyunu bitireli 6 ay oldu ama hala tadı damagımda. Oyunun atmosferi o kadar güzeldi ki 320 küsür tane birbirinden farklı manzaralar esliginde ekran görüntüsü almışım. Hepsi birbirinden güzel sanarsın ki profesyonel bir kamerayla çekim yapmışım. Oyunu bitirmeme ragmen belirli zamanlarda ara ara dönüp dönüp albümdeki fotograflara bakıyorum ve birkez daha hayran kalıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtgcmn kullanıcısına yanıt
    Ben oyuna şiir yazdım hocam var sen düşün :-) Daha doğrusu Rockstar'a
  • Keşke bi dlc çıkarsalar. Misal ekip dağildıktan sonra saidie ile maceralara çıksak.
  • Atın saddle inde kullanmadığım silahlar var onları nasıl silebilirim arkadaşlar bilen varmı? Silahçıya falan gittim ama bulamadım

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    Halbuki kamp yapsaydınız bunlar olmayacaktı

• Merhaba onlinede exp ve gold kasmak için neler yapabilirim özellikle exp için bilgili arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinitim :)
    Sürekli pvp mi yapayım ?

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Üstad yeni başladım onlineye ama neler yapabilirim sıkıldım bile ? Story missionlara giriyorum exp kasmak için quickplaydan ve ya pvp maçlarına giriyorum.Posse bulsam posseyle ne yapıcam ki 4 kişi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007ByLee -- 9 Mayıs 2019; 16:4:41 >
  • Bir süredir online oynamıyordum bu nedenle bir güncelleme ile ilgili olup olmadığını bilemiyorum ancak 0x50000006 koduyla bir hata alıyorum, ne onlinea ne de Social Club'e giremiyorum. Rockstar'ın kendi destek forumlarını biraz kurcaladım ama kesin bir çözüme rastlayamadım. Modemi resetledim, portları açtım (bu sefer bağlantı NAT 3 oldu) nafile.
    0x50000006 hatasını alıp sorunu çözen kimse var mı acaba?
  • Online tek başınıza olmuyor en az 1 kişi daha olcak yanınızda...

• quote:

Orijinalden alıntı: 007ByLee

Üstad yeni başladım onlineye ama neler yapabilirim sıkıldım bile ? Story missionlara giriyorum exp kasmak için quickplaydan ve ya pvp maçlarına giriyorum.Posse bulsam posseyle ne yapıcam ki 4 kişi?
    Showdownlara gir bol bol ordan xp ve para kasması rahat. Ayrıca 90 levelden yukarısı sadece görüntü. İşine yarayacak her şey 90 a kadar açılmış oluyor. Biz Barmy Gamer Tv posse si olarak showdown ve görevler harici, kendi aramızda roleplayler yapıyoruz. Bizim gibi birkaç Türk posse var onlarla kapışıyoruz veya başka posse ler ile savaşıyoruz. Aramızda çok iyi bir iletişim var, saldırıya uğrayan, dar alanda sıkıştırılan falan olursa 10-15 kişi yardıma gidiyoruz. Bir haylide eğleniyoruz. Her akşam 22:00 dan sonra çoğumuz online, twitchten Barmy Gamer Tv yayınlarını takip edin, katılmak isterseniz seve seve birlikte oynarız. Youtube üzerinden de aynı kanaldaki online video serilerimize bakarsanız ne kadar eğlendiğimizi sizde görürsünüz. Ayrıca rastgele çıkan free rom eventar da eğlenceli, mesela biz king of castle event ını hiç kaçırmıyoruz. Posse olarak girip domine ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 9 Mayıs 2019; 20:57:23 >

• 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.